Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

4. okt 201018720
  • no ja som dohodnutá na účes s kaderníčkou, že jej dva týždne pred svadbou zavolám kvoli skúške a prídem, lebo vlásky rastú a nechcem sa strihať. No a makeup mi ide robiť kamarátka ona je kozmetička - vizážistka, tak ma prikrášli. No a nechtíky - chodím na gelové, tak to mám bez problémov. Akurát čo ma trápi je pre drahého oblek a pre moju maminu topánky, lebo ona neobuje hocijaké, lebo má širšiu nohu a má dosť problémy s tým. No ale uvidíme, snáď niečo nájdeme. Ale už sa nám to kráti. Strašne sa teším...Už mám vybrané aj fotky na úvod DVD... 🙂

• zuzka, ty si sikulka, ja som este nad foto neozmyslala

Ale konecne boli vyslysane moje arguetny ohladom fotenia pred svadbou...jaj mi trvalo 3 mesiace kym pochopili 😃 takze idem hned napisat matrikarovi, obrad bude 15:30 a fotime sa pred 😵 mama rozdychava oznamka zo svadbainak.sk...nepresli mi tie gatkove, tak musim najst ine 😃

• ahoj baby, idete niektorá na zajtrajšie stretko v ZA o 17tej??? 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ano,ja idem, len budem pred hlavnou zeleznicnou, tak ma nezabudnite vyzdvihnut, leatea ma moje cislo

• ok tak potom pokecáme.. ked sme obe Októbrovky... 😃 😃

• jj 😵

• ahojte babenky, ako ste sa mali na stretku? určite dobre, to len tak. 🙂

• ano, bolo super 😵 az na tu obsluhu, ale spolocnost to vykompenzovala 😃

• tak kocky, zajednala som ubytko pre Michalovych hosti,no 400sk za osobu nie je malo, u nas, lae zas je to 5 min. od miesta konania oslavy, tak co uz, vychadza to 8 800 pre vsetkych 😬
    http://www.ubytovanie.e-kysuce.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=276&Itemid=64

• no tak ma napadlo, ze u kamosky v dome by mohli taki 4-6 ti prespat, hned jej idem napisat. ze by sme to stiahli aspon na takych 5-6 tis.

• jeeeeeeeeej ahoooooj Maťa,tak to máš super..tak blízkok aj keď to vyjde toľko no ušetríš na taxíku... 😃 😃 😃

• ozaj si spomínala nejaký ten tanec iný ako valčík, že chcete dať ako prvomanželský.. máš nejaký link na to ako to vyzerá?? 😉

• ahojte dievcata. Aj my sme si vybrali oktober a to 18-ty.

• ikuska6- vítam ťa v našej téme.. 😃 😃 😃

• ahoj 😵

no uz som pisala kamoske, aspon 4 ludi ubytovat 🙂 to je hned 1600 sk doma 😃 mozem ist za to napr. ku kadernicke 😃 😃 😃

uz som kukala saty od jankyna nete, ale viac s a mi pacia tie svadobne, tak asi si nejake vyberiem, len farbu este neviiim. skoda, ze som si aj svadobne odtial neobjednala, pekny vyber 😵

• Sponzor fóra
  • dakujem. 🙂

• no vidíš.. ale nevadí.. možno nájdeš niečo pekné ako strih a zmení sa farba alebo tak... 😃

• ahoj ikuska 🙂

niki idem to pohladat a hodim to 😉

• supeeeeeeeeeeeer ďakujeeeeeeeeem

• vidim ze uz mate skoro vsetko a ze si to aj uzivate.

• 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

• ahoj luko

• niki toto:

a este jedno video musim pohladat, to je tiez dost dobre 🙂

ikuska, skoro vsetko ale nie tak uplne 😃

• ono asi stale bude nieco chybat, ale aj tak si myslim ze ste sikulky. 😃

• vdaka, snazime sa, ja uz od januara 😃
    toto je sila:
    http://www.koreus.com/video/wedding-thriller-dance.html

dirty dancing pre dobre tanecnicky:

niki a toto je ten link dalsi:
    http://www.youtube.com/watch?v=ImBaVm7K6Do

• tak zavislak (brat) ma uz vyhana od PC, zatial krasnu nedelu 😵

• ja som tiez chcela nieco zatancovat, ale ten moj to razantne zatrhol 😞

• ahoj

• tak to bolo perfektnééééééééééééééééééééééééééé.. normálne som sa taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak nasmiala že mi slzy tečú... 😃 😃 😃

• no aj mne tiekli 😃 uvidime, ci sa odhodlam, ten moj exhibicionista nema problema 😃 to skor ja 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov