Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

4. okt 201018720
  • nj co je pravdanie je hriech 😃
    u nas je na tie financne veci skor polovcika moja buduca 😬 on ma taky debilnicek a tam ma napisane vydavky do januara aj kolko musi zarobt 😃

• no pekne, aj môj drahý je taký, že viac šetrí ako ja.. 😬

• Sponzor fóra
  • no my už časť alkoholu máme, ale väčšinu musíme ešte kúpiť, taktiež aj nealko, drahému oblek a botičky.. ja botičky tiež ešte nemám.. ale v podstate to už bude.. skoro všetko.. ešte drahý si vybavuje odvoz na trabante...pretože ja pôjdem na kamarátovom mercedese a drahý chce z recesie ísť na trabante.. 😃 😃 😃

• niki, drahy tiez pojdena kamosovom medaku 😃 teda dovtedy uz mozno bude nas, bo mu ho chce nanutit )ma tri roky, to auto, nie ten kamos 😃 ), ale ja nechcem, bo nasa kia nam staci!!! len inteligent si ho zobral bez klimy, to je jedina chyba krasy..vidno, ze sme vtedy este spolu neboli

• tak ma oblieva pot, ak by sme so svadobnej agentury zobrali komplet vsetko,c o sme mysleli, ze zoberieme,t ak to vyjde na 9800sk 😠
    no, asi sa bude redukovat 😬 myslim, ze nemusia byt kamienky aj lupienky, bude len jedno, takisto servitky necham tie co maju v restike v nasej farbe...no a svietniky tiez nebudu, kupim dekoracne sviecky...tie si potom od nas majitelka odkupi aspon (inak by sme ich len poziciavali)

• luko: treba, treba.. 😉 Nam zabezpecuje vyzdobu kateringova firma, maju uz jasne instrukcie..ziadne organzy ani nic podobne, len klasicka cervena stola na stred, ziadne lupienky, s maminou akurat malujeme kamene ako darcek, tak nam povedali, ze to tiez mozu pouzit ako dekor, svietnicky na male cajove sviecky a tiez vazicky sme kupili v Ikea, ale tie potom od nas odkupia..takze na stoloch budu len tak na hustejsie svietniky a kvety a to je vsetko..jednoducho, menej je niekedy naozaj viac.. 🙂

Inak, ale vcera ma zacali chytat mierne stresy, uz len 3 mesiace 😮 Uz pomaly budeme musiet zacat chodit aj s oznameniami, ja si musim saty na prezlecenie kupit, obrucky..no, snad sa to postiha.. 😬

• bona: vsak ja som mala velke oci,t eraz som sa rozhodla, ze bude teda na stred organza, potom bude sem tam vazicka s ruzami a medzi to bud sviecka farebna (ak zozeniem lacnejsie) alebo obycajny skleneny svietnik z Ikey zo svieckou a dam len kamienky. ved na toms tole budu este kolace a potom si tam podonasaju pitiez baroveho stolika, takze yslim,ze to tak staci

• Jj, ako vravis..a ku koncu, aj tak z toho vsetkeho krasne nastreteho zostane len velky bordel.. 😛 😃

• ved prave 😃

• ako tak pozerám tak kopec vecí ešte nemáte... my už len nejaký alkohol, nealko, drahému oblek + botky, a moje botky... inak je to už všetko... aj keď ešte by sme mali ísť za fotografom nejaké foto z detstva mu doniesť...on nám robí aj video... a ešte DJ chcel od nás zhruba nejaký zoznam až vie aký žáner má najviac hrať.. inak máme naozaj vše... síce ešte by sa niečo našlo.. pár oznámení ešte rozdať... 😃 😃 😃

• ale..mne teraz pisala kolegyna,ze sarozhodli, ze sabude vydavat tyzden predo mnou...a nieje vziadom strese...mam pocit,ze cim dlhsie clovek planuje, tym menej stiha 😃

• prečo ja sa z dlhého plánovania vytešujem... len ma bude mrzieť,keď už bude po... už nebudem mať čo plánovať.... 😞

• niki: aky kopec?? My nahodou toho uz mame celkom dost! 😛 😃 Nealko dodava kateringova firma, alkohol si beru na starost svadobni otcovia, polovicka oblek ma, po topanky, moje aj jeho ideme v piatok do Brna..vsetky dolezite veci su vybavene..A ak budeme mat stastie obrucky, aj popolnocne oblecenie, to je otazka jedneho dna.. 😉 😃

• ozaj bona skúsila si ísť s tými pohármi do tých lednických???

• Sponzor fóra
  • niki ja sa tiez tesim, len mam pocit,ze nic nestiham 😃

• niki a ty sa nebudes viac tesit na sladky manzelsky zivot? 😉 Mne to tak aj moj Peto povedal, ked som sa ho pytala, ci mu nevadi, ze ja mam v niektorych veciach ohladom priprav take rozhodnejsie slovo..teda, ze ja nieco navrhnem a potom sa spolocne dohodneme 🙂 A on mi vravi, ze ani nie, ze nie ze by mu to bolo jedno, ale ze to je vlastne len jeden den a ze aj ked sa nan veeelmi tesi, viac sa tesi na to, co bude po tom..ze uz ma bude moct predstavovat ako moju manzelku.. 🙂

• niki, este nie, ale kedze to mam kusok, tak nie je problem tam kedykolvek zbehnut..staci prejst cez Vah.. 😃

• nobona, ved to aj my,ja navrhujem adrahy len odobruje 😉
    neviem, ci sa na manzelsky zivot tesim, alebonetesim, byvame spolu uz 2 roky, tak myslim, ze vela satohonezmeni akurat to prezvisko 😃

• no ved preto som ti to poradila... 😃

• ozaj baby, ide si niektorá z vás dať dvojité alebo nebodaj mužký tvar priezviska????

• luko, to je asi tak vo vacsine pripadov.. 😃 Ja viem, asi nejaka "maximalna" zmena to nebude, ale ja to predsa len vnimam, ze to bude aspon trosku "ine"..uvidime.. 😎

• niki: ee, sak Lucanova-Tutkova by znelo divne 😃

• a Martina Tutka este viac 😃

• Ja som rozmyslala, ze by som si nechala aj svoje priezvisko, predsa len, za 24 rokov som si k nemu vybudovala urcity vztah a tazko sa mi s nim bude lucit 😃 , ale ked mi teta na matrike povedala, ze potom by som vsade v uradnom styku musela pouzivat obe, tak som si to rozmyslela a budem mat len nastavajuceho. Ja som si totiz myslela, ze to moje terajsie by som mala len tak pre moj pocit na obcianskom a inak by som pouzivala to druhe.. 😬 😃

• ja teda môj drahý má krásne priezvisko, a ja som svoje mala doteraz dlhé.. tak budem mať bez -ová, a pudem pani Dominika Bauer čo vy na to??? 😃 😃 😃

• niki, to znie dobre..tak nemecky.. 😃

• niki...kraaaasne,toby som si tiez nedavala -ova 😵 😵

• no drahý má také rakúsko maďarské korene... tak som aj celkom rada, že som sa tak rozhodla.. a aj deti budú tak...

• Ozaj niki, vy ste si obrucky kupovali alebo ste si davali robit?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    Moderné a nadčasové svadobné fotografie, ktoré vznikajú v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. http://www.jakubandmartina.com/ Voľné temíny na rok 2020!
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    FunFace Fotobox
    Bratislava
    FunFace Fotobox - originálne zariadenie, ktoré na každej svadbe zabezpečí jedinečnú zábavu a krásne spomienky v podobe tlačených fotografií.