Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
1
976
977
Profilova fotka
@dracica6663 Modrá strecha je stránka o realitách a bývaní, obdoba tejto stránky aj modrého koníka. V pravom hornom rohu, tam kde máš "Prejdi na" sa dostaneš aj na modrú strechu. Prihlásenie je rovnaké ako máš tu. :-)
Odpovedať
@z.junasova aha to ja moc ani nepotrebujem riesit :-)
Odpovedať
@z.junasova @dracica6663 ahojte.. tak my sme už všetky na koníkovi :-) ja sem už ani nenakúkam, lebo sa tu dlho nič nedialo..
Odpovedať
@simcab presne tak aj ja tak lebo nic tu nie je nove pisane...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 V podstate ani ja, lebo v byte čo sme kúpili ani nie je čo vylepšovať alebo meniť, ale možno vymaľujem obývačku, lebo mi tá oranžová začína liezť na nervy, je všadeee ]-( vrrrr @simcab Ale ja som si všimla že aj na modrej streche celkom dosť riešiš, len škoda že ti väčšinou neviem poradiť :-| Takže kočky ja sem tam mrknem aj na modrého koníka, na vás, a budem čakať dobré správy :-D . Ja sa k vám pridám tak o pár rokov, ako sa podarí, aspoň mi potom budete dávať rady ako skúsené mamičky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab A vy už ste aj začali pracovať na bábätku, či je to ešte len v pláne? :-)
Odpovedať
@z.junasova zuzi, my akurát začíname prerábať kuchyňu, preto som aj na streche :-) na bábu sa pracuje od svadby, čiže to je viac ako aktuálna téma x-)
Odpovedať
@z.junasova @simcab no aj mi pracujem od 15.9. skoro kazdy den sa rozpravame na tu temu...a tento tyzden som mala mat MS ale nejako to blbne...mala som v utorok,stredu ale strasne malicko ani vlozku som nezaspinila za cely den...a vcera som robila test a negativny :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab @dracica6663 Baby, tak držím palce, nech sa podarí čo najskôr. ja by som mala ísť tento víkend navštíviť svoju kamošku, narodila sa jej dcérka Timea, tak sa na ňu veľmi teším. Ja práve riešim, že by som vysadila HAK, keď Miňo odíde na misiu na pol roka, ale neviem či ju potom začnem alebo nezačnem znovu brať keďže deti ešte nechceme, resp. by sme ich neuživili :-( Mám z toho dilemu, či vôbec je dobré takú pauzu urobiť, ale už ju beriem 6 rokov a to sa mi zdá dosť, no neviem....
Odpovedať
@z.junasova to jeu rcite dost ja som ju brala 4 roky...mala by si ju vysadit a potom ked pride budete si davat pozor bez HAK, a ked sa nahodou stane tak bude...nie je to pravdilo ze sa musi hned podarit...ale nie je dobre to moc odkladat vsak vies v dnesnej dobe su vela zien neplodnych kvoli tomu ze to odkladaju.... snad budete mat viacej peniazkov dovtedy ... vela stastia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 Práve preto som to chcela. Najprv som chcela tak, že keď po vysadení nebudem mať žiadny problém, tak budem pokračovať potom ďalej, ale neviem či už budem chcieť. Mám veľa kamošiek, ktoré si dávajú pozor inak ako s HAK a zvládajú to aj ich muži. Len ten môj si myslí, že milovanie inak ako s HAK nie je milovanie, teda ak si musíš dávať pozor. A čo sa týka peniažkov, podľa môjho manžela by sme dieťa nemali nikdy, lebo on sa strašne bojí, že ho neuživí. Hlavne si ja musím nájsť lepšie platenú prácu, teda makám na tom, ale som strašne frustrovaná z toho, už som si poslala toľko životopisov, neviem kde robím chybu, jednoducho je asi taká doba, a to mám Ekonomickú univerzitu, čo som naposledy čítala, že je to jedna zo škôl z ktorej sa najlepšie absolventi zamestnajú. Takže uvidíme ako bude....
Odpovedať
@z.junasova to ano aj ja som to pocula, je to taka doba ze vela nezamestnanych je a prepustaju a tak...snad to prejde :-( No podla man je to normalne milovanie len tesne pred tym chvilku vydrzi...o nic nejde..Nemali by ste sa tak bat, je pekne ze ste takyto opatrny a zodpovedny...ale su aj taky co im to je jedno a deti maju...a uz nejako ich uzivia...nasi maju 4 deti a ziju...a nemozme povedat ze nam nieco chybalo...ked sa chce da sa to aj ked je malo penazi...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak uz som sa pridala k vam vydatym zenam :-) Svadobny den bol krasny, ale strasne unavny...Pocasie sme mali ako na objednavku, nadherne jasno a prijemne teplo, takze sme mohli mat obrad vonku, z coho som sa tesila uplne najviac :-) Inak z celej svadby sme si s mojim uz manzelom uzili najviac asi fotenie, z ktoreho sme mali najvacsiu obavu :-D Samozrejme k svadbe patria aj nejake tie komplikacie, takze rano mi meskala vizazistka, ale vsetko v pohode stihla, dokonca by som povedala, ze v predstihu, potom meskal aj zenich kvoli tomu, ze mu dlho pripevnovali ozdobu na auto, cize nase celkove meskanie sa znasobilo asi na hodinu, nastastie sme mali velke casove rezervy :-) Co ma vsak naozaj v svadobny den nahnevalo bola skutocnost, ze mi v kvetinarstve zabudli urobit kvet do vlasov, potom sme im volali, ze nech ho nachystaju a este sa pren zastavime, no uz nemali moje ruze, cize mi urobili len z frezii...clovek by po tomto cakal, ze sa nam ospravedlnia a dorobene kvietky daju gratis...no to by sme asi chceli vela...zial nebol cas to riesit a dobre im vynadat, lebo sme uz naozaj velmi meskali na fotenie. Inak bol nas svadobny den viac menej podla predstav, nejake chybicky krasy sa vyskytli, ale hostia si vsetko velmi pochvalovali a z toho mame velku radost :-) Nad ranom, ked sme unaveni lahli do postele sme obaja s manzelom zhodnotili, ze bolo to krasne, ale stacilo raz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 super ze ste si to uzili, prajem vam krastny spolocny zivot a tesim sa na fotecky, urcite si bola krasna :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 Gratulujem a prajem všetko najlepšie do manželského života. :-) Mne sa s kvietkami do vlasov stalo to isté, našťastie také ako som chcela ešte mali, ale zase mne aj do kytičky zabudli dať niektoré kvety aké som chcela. Všetko však napravili chvalabohu. Aj moja kamoška sa v sobotu vydávala a naozaj to počasie vyšlo úžasne na toto obdobie, na druhý deň už bolo zamračené, hmla a zima.
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi @z.junasova dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 tak teda ešte raz blahoželám a teším sa na fotky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska dakujem :-) aj ja sa tesim, lebo zatial mame iba z odcepcenia co fotil manzelov brat a profi fotky si musime ist najskor vybrat, lebo vraj nam ich dokopy urobili okolo 2500 :-D
Odpovedať
@nikol18 jani, teším sa, že vám to dobre dopadlo :-) :-) :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte babenky,proskam neviete mi poradiť aký je Dj Jaro Hruška zo žiliny?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
976
977
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?