Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá, slečny, žienky, dámy :) Je tu niektorá , ktorá zo svojou drahou polovičkou plánuje svadbu na rok 2013? Viem, že je to ešte pomerne ďaleko, ale ono v skutočnosti ubehne ako voda... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1986 tak povedny plan bol kostol, ale teraz sa mi hrozne paci obrad vonku ale sto percetne to bude cirkevny sobas :) nasi su tym moc neni nadseni ale mne sa to vonku moc paci. aj ked pocasie sa zarucit neda. vy?
Odpovedať
@hallion tak my tiez 100% budeme mat cirkevny sobas :-) tiez sa mi hrozne paci sobas vonku, ale ja som asi moc velky bojko aby som to riskovala :-D takze asi zostaneme pri svadbe v kostole. A uz mate aj presny termin svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1986 aj ja som bojko, preto stale vaham. rozhodnem sa potom co zajedname salu. na 99.9% to bude 15 juna. vzdy som chcela svadbu bud v juni alebo octobri ale sama neviem preco :) vy mate v auguste ze? snad nam aj vam vyjde pocasie :)
Odpovedať
@hallion No mne to bolo v podstate jedno len nech je to v lete :-) 3.8. mame s drahym vyrocie a kedze to padlo na sobotu tak sme nevahali :-) Len mama hovorila ze sa budu topit kolace, ale co tam po kolacoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1986 moj brat mal svadbu v auguste a mama tiez lamentovala ze jako to bude so zakuskami a vsetko bolo uplne v pohode :) neni to ta najdolezitejsia vec na svadbe :)
Odpovedať
@hallion ja si tiez myslim aj tak 90% percent tych zakuskov ide na vysluzky to sa rychlo rozda a bude :-D Inak vy si sami financujete svadbu alebo vam pomahaju aj rodicia?
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1986 presne na svadbe sa toho vela nezje, vacsina pojde do krabice :) vascinu urcite sami, ale myslim ze nasi nam prispeju, lebo viem ze pripeli aj bratovi a nasi delia vsetko rovnako. a priatelovi rodicia nam chcu zaplatit svadobnu cestu. ale jak tak musime sporit, tie ceny su fakt neskutocne. vam to platia rodicia ci tiez vacsinu sami?
Odpovedať
@hallion skoro vsetko si platime sami, rodicia nam sice nieco prispeju ale sama neviem kolko. Na jednu stranu sa neviem dockat ale na druhu stranu som celkom aj rada ze mam este tolko casu. Pretoze ked pozeram co kolko stoji tak aspon mam cas setrit. Myslim ale ze ked kazdy mesiac nieco zaplatim tak by sa to malo dat prezit :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my plánujeme svadbu na 2013, tak dúfam, že nám všetko vyjde :) želám aj Vám všetko dobré :) Mirka
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1986 tiez si tak hovorim, postupne by to nemal byt taky velky sok :) ale vyjde to dost. na druhej strane si hovorim ze vydavam sa iba raz (teda dufam haha) tak nech to stoji za to. ale pozicku si zase kvoli tomu nemienim brat :)
Odpovedať
@hallion no to iste si hovorim aj ja "ved je to iba raz za zivot" tak preco si nedopriat tu vysnivanu svadbu. :-) pozicku by som si urcite na to nebrala. ja nemam ani nic na splatky nie to aby som si pozicku na svadbu brala :-D to by som radsej skresala svoje naroky :-D A uz mas nejaky predbezny rozpocet kolko ta to asi bude stat?
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1986 nie neratala som to este vobec, bojim sa toho cisla trosku, ale je mi jasne ze pod 5 az 6 tisic to asi nebude. a presne ako si povedala ked na to nebudem mat, kresam naroky ;) nemusim zase mat hollywoodsku svadbu :) a mozem sa spytat co robis?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@hallion nic take extra nerobim :-) pracujem v grafickom studiu. takze ze by som zarabala nejako vela sa povedat neda. Ale ja som skor typ cloveka co ked nieco chce tak si radsej nasetri :-) A ty co robis v irsku?
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1986 robim v cestovke, spokojna som, ale cim dalej tym viac mi chyba domov :( ale zas si tu vieme obaja troska lepsie zarobit. tak chvilu este vydrzime asi. tiez si radsej nasetrim ked nieco chcem nez sa zadlzovat. ale buducnost vidim doma, to urcite :)
Odpovedať
@hallion No to poznam sice byvame iba v ostrave, ale aj tak mam chut sa niekedy vratit domov do Ziliny :-D Ale tu mame lepsie platove podmienky, takze az na to ze nam chybaju kamarati a rodina sme tu spokojny :-) Akurat rozmyslame ci kupime byt tento rok alebo az po svadbe. Na to si uz ale samozrejme budeme musiet zobrat hypoteku pretoze myslim ze v dnesnej dobe to ani inak nejde :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1986 my zase chceme stavat, ale to urcite az po svadbe a urcite po par rokoch. chceme brat co najmensiu hypoteku. ale to vsetko ukaze cas :) najprv svadba :)
Odpovedať
@hallion No keby mame my stavat tak neviem ci sa niekedy dockam :-D mojmu pritelovi ide skor pracovat rozumom ako rukami. :-D Minule som si z neho robila srandu ze keby mal pracovat rukami tak nezarobi nic :-D Takze si chceme kupit 4 izbovy byt. No a teraz to najdolezitejsie :-D Uz mas predstavu o svojich svadobnych satach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1986 my sme sa asi ozaj nasli :) moj priatel je presne taky isty! ale uplne. stale mi vravi ze on pracuje ustami :) na manualnu robotu fakt neni. tak jasne ze som uz pozerala milion obrazkov so satami :) stavim sa ze aj ty :) teraz je velky vyber ale mne saty musia hlavne sadnut, lebo zrovna nie som modelka :) vzdy sa mi pacili take jednoduche ale teraz co pozeram dost na nosia take princeznovske a lubi sa mi to :) tak ozaj neviem. tebe sa co paci?
Odpovedať
@hallion no aspon som rada, ze nie som jedina kto ma doma takeho chlapa :-D No jasne ze som pozerala uz saty, mne sa povodne pacili take zuzene a rozsirene len dole, ale mojmu priatelovi sa take nepacia vobec. Jemu sa pacia prave tie princeznovske :-) a cim dalej to pozeram tak aj mne sa zacinaju pacit. Takze asi budu nejake take. Ale ako si ty napisala hlavne musia sadnut. Ale kym pojdeme skusat saty to si este asi trosku pockame :-D ale uz sa na to tesim :-D A chces si saty poziciat alebo kupit?
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1986 ja do tych princeznovskych musim troska schudnut, ale som na diete takze kym pojdeme skusat by to mohlo byt akurat :) ale ako sa poznam urco si vyberiem uplne nieco ine ako chcem, u mna je to tak vzdy :) asi si budem poziciavat, sice tu je zvykom kupovat si saty, len sa mi nechce dat tie obrovske peniaze za saty. Este som rozmyslala ze by som si dala sit. co myslis?
Odpovedať
@hallion tak to aj ja musim este schudnut, dufam ze aj schudnem :-D Ja som tiez rozmyslala nad tym sitim, ale ako som uz pisala ja som bojko takze by som sa bala ze mi ich zle usije. Ale niektore baby tu na MS pisali ze maju dobre skusenosti so sitim siat, ale pre mna to nic nie je :-D Takze ja si saty poziciam, ja by som si ich aj kupila :-) ale zase dat tolko za saty ktore budem mat oblecene jeden den v zivote. To asi naozaj nie.
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1986 ved to, ze tam je to riziko ze to nesadne tak ako chcem :) Zatial vyhrava teda pozicovna :) urco budeme krasne nevesty :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my by sme este teraz s priatelom chceli svadbu 25.5 2013
Odpovedať
@hallion urcite ano :-) Ides riesit aj take veci ako je vankusik pod obrucky, podbradnicky, darceky pre hosti? Pre mna su niektore veci tusim uplne novinky :-)
Odpovedať
@aliaxa ahoj, a vitaj medzi nami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, ak budete mat salu a kostol,tak urcite hned rieste foto a kameru, co ja mam skusenosti, tak ti skusenejsi a kvalitni fotografi maju uz tiez nejake terminy v roku 2013 obsadene, bola som z toho dost mimo, niekde sa zo mna smeju, ze co uz riesim, ved mam cas a inde na mna uz len pozru, ze mali ste prist skor :-S
Odpovedať
@olliviaa to fakt uz su obsadeny aj na rok 2013 a to som si myslela ze mi sibe ked zacinam planovat tak skoro. :-) No ako vidim nie. Ty uz mas nieco vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
No ved aj na mna tak ludia pozeraju,ale ja si chcem vsetko naplanovat a vybrat si a nie brat co mi ostane, a s cim som sa ja stretla, tak salu u nas uz na rok 2012 nevybavim a v roku 2013 uz maju posledne volne terminy:D (aspon taku z vacsich a lepsie vyzerajucich) a takisto hudba, ktoru sme si vybrali ( kapela Chorus) a na kameramana mame len tak tak stastie, fotografi ani nevravim, aspon co sme chceli prvotne fera kollara, tak on ma uz na dost vela terminov nezaväznych zaujemcov,ale tak ked uz si to tam niekto rezervuje tak tazko sa spoliehat ci sa to uvolni alebo nie, my sme si vybrali tomasa zahumenskeho, ten ma volne terminy. a svadobne saty chcem maggie sottero zo salonu Maggie v KE a tiez my vraveli pracovnciky salonu, ze uplne najlepsie rezervovat saty niekedy na jar 2012 a potom si ich mozem zmenit ak sa mi zapacia ine, takze tak nejak :-D
Odpovedať
@olliviaa Aj ja by som chcela Tomasa Zahumenskeho, podla mna je to super fotograf za rozumnu cenu. :-) takze hovoris ze najvyssi cas si ho zajednat :-)
Odpovedať
Ahojte, môžem sa pridať? My máme 27.7.2013 :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?