Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá, slečny, žienky, dámy :) Je tu niektorá , ktorá zo svojou drahou polovičkou plánuje svadbu na rok 2013? Viem, že je to ešte pomerne ďaleko, ale ono v skutočnosti ubehne ako voda... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna tak velmi predbezne aj ano. Kastiel Oponice alebo v Tomasove. Aj Hotel zlaty klucik je v hre :) Tie kastiele su dost drahe tak neviem, v marci to obehame a dufam ze sa rozhodneme. Obrad by sa mi hrozne pacil vonku :) ty mas nejaku predstavu?
Odpovedať
@margharita zeby som to aj ja zverila do ruk tomasovi? :) ako citam tak len dobre ohlasy ma..
Odpovedať
Profilova fotka
@margharita tiez tuzim po obrade vonku ale hostina by uz mohla byt vnutri. ja by som sa tiez chcela zmestit do 80 ludi. a zmesti sa vam tam 80 ludi v pohode?
Odpovedať
@hallion no ja som chcela tu u nas v okoli najprv jeden hotel v TT ale nakoniec to bude asi Lodenica Sintava - rozumna cena a pekne to tam je.. len musim zistit ci uz robia objednavky na rok 2013.. tak si zatial pozeram fotografa
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem krasne, aj ja myslim, ze vyber bol perfektny, ach tesim sa ja jak mala, uz aby to bolo :-D
Odpovedať
Ahojte baby tak ja uz mam rezervovanu salu :-) ako to idete riesit s vyzdobou? Idete si ju robit same alebo to date na starost agenture?
Odpovedať
@alexandra1986 ty uz riesis vyzdobu? :) no bud sa da dohodnut priamo v tej sale s majitelmi a ti ponukaju aj sluzby na vyzdobu alebo teda nejaku agenturu ale to je drahsie si myslim.. ja este neviem ako to budeme riesit, mozno si nakupim co budem chciet a poriesim vyzdobu sama s kamoskami :)
Odpovedať
@petra_cerna Nie neriesim len sa snazim spravit nejaky predbezny rozpocet a skor som chcela vediet nazory na vyzdobu cez agenturu a vyzdobu ktoru si clovek spravi sam :-)
Odpovedať
@alexandra1986 ahaa :)) s tym ti teda neporadim.. ale su rozne agentury a ceny podla toho co vsetko by si chcela (navleky na stolicky, masle, co vsetko na stole ma byt..)
Odpovedať
Fiha ženy, zaujímavá téma. Priznám sa že zastávam názor že to je teda dooooosť skoro. Ked si spomeniem kde som bola pred 2 rokmi a kde som teraz (v myslení) tak si to neviem predstaviť. A obzlvášť 2 roky strávené v škole dokážu človekom tiež slušne zamávať. My máme 8.9.2012 a 9 mesiacov dopredu sa dajú zohnať ešte dostatočne dobrí dodávatelia. Myslím, že tak rok dopredu je to ideálne ale 2-3 tak to neviem. Dnes sa mi páčia také šatý zajtra zase iné dnes taká farba zajtra iná. Ale kažopádne baby držím palce nech odhodlanie vydrží a nech je váš deň D fantastický.
Odpovedať
Profilova fotka
@hallion my planujeme svadbu v Bj a uz mame rezervovane skoro vsetko. Zdielam tvoj nazor co sa nam paci na svadbe a vieme sa na tom dohodnut tak si to zariadujeme je to nasa svadba a nase predstavy.
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1986 Ahoj nam ponukli v danej sale, ale kedze nemaju tu farbu co chceme tak rozmyslame sa si objedname svadobnu dizajnerku jedine co si chcem vyzdobit sama je sv. auto.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lucy1241 ty si aka sikovna ked uz mas vsetko rezervovane :)) super
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna My pracujeme v cz tak sa domov dostaneme len parkrat do roka tak sme museli uz postupne rezervovat vsetko uz len par veci nam chyba. A ty si ako na tom?
Odpovedať
@lucy1241 ja som v obdobi pozerania :) mam vybranu salu a uvazujem nad fotografom a hladam dobreho kameramana - len ziadneho nepoznam tak neviem ako si vyberiem..
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna to poznam my mame kameramana a musime sa jeho spytat ci nam nemoze poradit neakeho fotografa lebo tiez nikoho nepozname.
Odpovedať
@lucy1241 tak uz mam rezervovanu salu :D a koho mate kameramana?asi z tvojho okolia, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna tak to gratulujem. On toci pre markizu s P. Sivakom tak jeho sme si vybrali. Toto vybrala polovicka tu ja som nemohla nic povedat.
Odpovedať
@lucy1241 a cenovo ak sa mozem spytat? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna to neviem kedze to vybavoval buduci svagor to sa dozvieme az teraz v marci ked prideme domov a pojdeme podpisat zmluvu s nim.
Odpovedať
@lucy1241 tak ja budem hladat dalej :) len ked maju nejake videa ukazane tak len 5min a z toho sa neda usudit ze je ten fotograf sikovny a spravi mi to super :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna To je pravda preto my sa ideme poradit. Sestra co mala minuleho roku fotografa bol dobry, ale dlho mu trvalo pokial dostali fotky. Budes mat zivu hudbu alebo DJ?
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky ahojte :)! Pridavam sa aj my planujeme 2013 zatial nemame ale presny termin. Teraz momentalne mam taky mismas v tom co a ako taky ten celkovy koncept si najprv musim ujasnit :-) Plus este by sme to chceli ponat troska netradicne :-)
Odpovedať
@lucy1241 asi DJ, neviem ci tu v okoli je najeka dobra ziva hudba.. @tatiankaba co znamena troska netradicne? :) nie sobota?nie biele saty?
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna Ahoj, no my by sme chceli mat svadby dve :-), jednu len my dvaja taka romantika a potom druhu s rodinou a priatelmi v kostole, ale o tej nasej im nepovieme, dozvedia sa to az na tej spolocnej svadbe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna my sme sa tiez dlho rozhodovali, ale vyhrala skupina :-) a som aj rada.
Odpovedať
@lucy1241 ja este neviem :) ak by som nasla nejaku skupinu tak sa nebranim tomu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna my sme nevedeli tiez a do sestrinej svadby a tam sme sa rozhodli pre skupinu AVANTI.
Odpovedať
@lucy1241 a kolko ste za nich dali?
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna my mame podpisanu zmluvu na 450 e.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?