Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá, slečny, žienky, dámy :) Je tu niektorá , ktorá zo svojou drahou polovičkou plánuje svadbu na rok 2013? Viem, že je to ešte pomerne ďaleko, ale ono v skutočnosti ubehne ako voda... :)
Odpovedať
@lucy1241 no ja stale hladam kameramana.. foto som uz zmenila a snad som sa rozhodla spravne :) ja ked som tak ratala tak 3500 asi minimalne..
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna neviem ja este nie lebo zatial len mam predbezne ceny a este musime ist dat objednat kolace a ine veci
Odpovedať
@lucy1241 ja tiez nemam ceny len ked som si to predbezne ratala ale myslim ze sumu 3500 prekrocime tak ci tak..
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna to si myslim aj ja .... :-)
Odpovedať
@lucy1241 akurat mi odpisal moj fotograf tak ho idem asi uz na 100% rezervovat :) aspon daco uz budem mat
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna asi tak neako :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aky termin mate ja 8.6.2013
Odpovedať
Profilova fotka
@anjelivka my na 99 % 15.6 2013
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna Akeho mate nakoniec fotografa ? :-)
Odpovedať
@anjelivka my 1.6.2013 :) @olliviaa tomasa zahumenskeho
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
jaaj, jasne, si to tu uz asi aj spominala:) a co ceny? uviedol ti tie iste ako som ti poslala ja? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
neviete kolko berie zahumensky?
Odpovedať
Profilova fotka
@anjelivka mas to v IP :)
Odpovedať
@olliviaa o 30 viac ako si pisala ty :) aj ty ho mas uz rezervovaneho?
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna ano uz :-) , odpisal mi potvrdzovaci email, ze to plati a ze uz sa len potom musime osobne stretnut, podpisat zmluvu a zaplatit zalohu, zvysok az ked budu fotky po svadbe ;-)
Odpovedať
@olliviaa presne tak :) a davas si robit aj predsvadobne foto?
Odpovedať
Profilova fotka
rozmyslali sme aj nad tym,ale potom si vravim, ze nam to bude zbytocne, lebo na oznamenie fotku nedame a inak mame kopec peknych spolocnych fotiek ;-)
Odpovedať
@olliviaa ja by som chcela foto na oznamko, tak uvidime.. a ked by som ho aj nedala tak budeme mat posledne pekne foto zaslobodna :D
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna kolko budete mat priblizne ludi?
Odpovedať
@lucy1241 okolo 50 asi
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna taka mensia svadba to Ti zavidim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Buduce nevesticky, rada by som dala do pozornosti pracu kameramana, mojho manzelika..Pozrite aj nejake tie klipy, ktora este zhanate a nemate zajednanych... http://vimeo.com/26786981 Alebo jeho stranka je: www.ds-video.sk
Odpovedať
@lucy1241 a vas bude kolko?? :D
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna + - 150 ludi takze velka svadba
Odpovedať
@cibulatko ja som poslala mail ohladom cenniku ale zatial sa mi nikto neozval :))
Odpovedať
@lucy1241 tak to nezavidim :) prajem vela vela stastia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna jednu taku svadbu mame za sebou a dufam ze ta nasa nebude taky stres, chaos a poplach ale ze bude kludna
Odpovedať
@lucy1241 hlavne bud kludna ty a bude vsetko v pohode :) je to o tebe a nastavajucom aby ste boli stastni a nestresovali.. nejak bude :))
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna uz sa to riesi, ten moj nebol doma, ale uz ti odpisuje. Kebyze neprislo,alebo nejaky problem,ozvi sa ;)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?