Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

3. jan 2013678
  • @lucy1241  no ja stale hladam kameramana.. foto som uz zmenila a snad som sa rozhodla spravne 🙂 ja ked som tak ratala tak 3500 asi minimalne..

• @petra_cerna  neviem ja este nie lebo zatial len mam predbezne ceny a este musime ist dat objednat kolace a ine veci

• @lucy1241  ja tiez nemam ceny len ked som si to predbezne ratala ale myslim ze sumu 3500 prekrocime tak ci tak..

• Sponzor fóra
  • @petra_cerna  to si myslim aj ja .... 🙂

• @lucy1241  akurat mi odpisal moj fotograf tak ho idem asi uz na 100% rezervovat 🙂 aspon daco uz budem mat

• @petra_cerna  asi tak neako 🙂

• aky termin mate ja 8.6.2013

• @anjelivka  my na 99 % 15.6 2013

• @petra_cerna  Akeho mate nakoniec fotografa ? 🙂

• @anjelivka  my 1.6.2013 🙂
    @olliviaa  tomasa zahumenskeho

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• jaaj, jasne, si to tu uz asi aj spominala🙂 a co ceny? uviedol ti tie iste ako som ti poslala ja? 😉

• neviete kolko berie zahumensky?

• @anjelivka  mas to v IP 🙂

• @olliviaa  o 30 viac ako si pisala ty 🙂 aj ty ho mas uz rezervovaneho?

• Sponzor fóra
  • @petra_cerna ano uz 🙂 , odpisal mi potvrdzovaci email, ze to plati a ze uz sa len potom musime osobne stretnut, podpisat zmluvu a zaplatit zalohu, zvysok az ked budu fotky po svadbe 😉

• @olliviaa  presne tak 🙂 a davas si robit aj predsvadobne foto?

• rozmyslali sme aj nad tym,ale potom si vravim, ze nam to bude zbytocne, lebo na oznamenie fotku nedame a inak mame kopec peknych spolocnych fotiek 😉

• @olliviaa  ja by som chcela foto na oznamko, tak uvidime.. a ked by som ho aj nedala tak budeme mat posledne pekne foto zaslobodna 😃

• @petra_cerna  kolko budete mat priblizne ludi?

• @lucy1241  okolo 50 asi

• @petra_cerna  taka mensia svadba to Ti zavidim 🙂

• Buduce nevesticky, rada by som dala do pozornosti pracu kameramana, mojho manzelika..Pozrite aj nejake tie klipy, ktora este zhanate a nemate zajednanych...
    http://vimeo.com/26786981
    Alebo jeho stranka je: www.ds-video.sk

• @lucy1241  a vas bude kolko?? 😃

• @petra_cerna + - 150 ludi takze velka svadba

• @cibulatko  ja som poslala mail ohladom cenniku ale zatial sa mi nikto neozval 🙂)

• @lucy1241  tak to nezavidim 🙂 prajem vela vela stastia 🙂

• @petra_cerna  jednu taku svadbu mame za sebou a dufam ze ta nasa nebude taky stres, chaos a poplach ale ze bude kludna

• @lucy1241  hlavne bud kludna ty a bude vsetko v pohode 🙂 je to o tebe a nastavajucom aby ste boli stastni a nestresovali.. nejak bude 🙂)

• @petra_cerna  uz sa to riesi, ten moj nebol doma, ale uz ti odpisuje. Kebyze neprislo,alebo nejaky problem,ozvi sa 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov