Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá, slečny, žienky, dámy :) Je tu niektorá , ktorá zo svojou drahou polovičkou plánuje svadbu na rok 2013? Viem, že je to ešte pomerne ďaleko, ale ono v skutočnosti ubehne ako voda... :)
Odpovedať
@hallion pozeram, ze chces mat cirkevny sobas vonku, len sa priprav na mozne problemy. lebo ja ked som sa pytala znameho knaza ci by sa to dalo, tak povedal, ze treba davat ziadost na biskupsky urad s nejakym velmi dobrym odovodnenym preco nechcete mat sobas v kostole. ze na to je dost kostolov. ale toto bola reakcia spisskeho biskupa, mozno v inej dieceze to schvalia.
Odpovedať
@lucy1241 ja som zastala momentalne :) zatial bez kameramana
Odpovedať
@petra_cerna mozem poprosit aj ja cennik zitnanskych? dakujem
Odpovedať
ja sa tiez pridavam so svadbou v roku 2013. aj ked sa mi velmi pacil teramin 14.7.2012, ale tento rok este nie a v roku 2013 sa mi paci 13.8.2013 co ma ale drahy zrusil, ze ci som normalna mat dve 13 v datume :D nakoniec sme sa rozhodli pre termin 30.8.2013 z jedneho dovodu. 29.8. je volno, svadbu chceme robit na vychode a mame dost kamaratov z ba, tak aby necestovali cez celu republiku a hned potom na svadbu. napisala som uz par mailov do hotelov a penzionov, lebo rozmyslame o lokalite sirava alebo vinne. tak uvidime, ze co poposielaju a pomaly potom fotograf, kamera a hudba... s kostolom problem nebude, lebo knaza budeme mat vlastneho
Odpovedať
@guiseppinka poslala som :)
Odpovedať
@petra_cerna dakujem. idem kuknut :)
Odpovedať
@guiseppinka rozmyslas nad zitnanskymi?
Odpovedať
videla som na velmi dobre recenzie, ale ceny maju teda trosku nad rozpocet. a mne by sa cena este aj navysila kvoli dochadzke. lebo svadbu chceme sirava alebo vinne, ak sa nam nebude pacit tam, tak este potom humenne. zhanam recenzie ja hotel jazero vinne. lebo tam sa mi to celkom pozdava zatia. som zvedava, ze co odpisu z dalsich zariadeni
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna uz len 501 dni ako to leti
Odpovedať
@guiseppinka maju krasnu pracu, len aj nad moj rozpocet :) drzim palce pri vyberani.. @lucy1241 tiez som na to dnes pozerala :) ja uz pod 500 :D
Odpovedať
@petra_cerna jj, to hej, suhlasim, ze maju krasne fotky, ale zase 2000 € za video aj fotky je trochu nad limit. tak hladam inde :) nakoniec si sa rozhodla pre koho?
Odpovedať
@guiseppinka ja mam foto Tomas Zahumensky z BA a kameru zatial nikoho :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@petra_cerna aha. ok... no ja som teraz poslala nejake maily fotografom na vychode, tak som zvedava, ze co odpisu a potom vyhladam recenzie :-)
Odpovedať
@guiseppinka poslem ti do spravy nejake kontakty :)
Odpovedať
@petra_cerna vdaka, budem rada
Odpovedať
@guiseppinka poslane :) skoda ze neplanujes na zapade :)
Odpovedať
ahojte nevesty:) tak aj my planujeme svadbu v 2013-tom na vychode, konkretne v michalovciach. fotografa mame skveleho - otestovali sme ho na sestrinej svadbe:) len mame taky mensi problem s kameramanom. neviete poradit nejakeho dobreho za primeranu cenu z michaloviec? dik
Odpovedať
@lubenka1 ahoj :) a koho ste si vybrali?
Odpovedať
to by sa nam neoplatilo, lebo chceme volat asi 20 kamaratov co su v blave a asi 60 ludi ktorych chceme volat a ti su na vychode, takze preto. a kedze sme obidvaja z vychodu, tak lokalpatriotizmus ;-) koniec koncov sa budem vydavat zo starorodicovskeho domu, lebo tiez byvame v inom meste ako je zvysok rodiny. ale vzdy som to takto chcela :-) @lubenka1 koho mate za fotografa? vies mi poslat kontakt aj cca cenu aku ma, resp. aku mal?
Odpovedať
@guiseppinka ved jasne :) treba si vybrat tak aby ste boli hlavne vy dvaja spokojni :)
Odpovedať
Profilova fotka
@keterin1 nevyzbieras tolko penazi aby si zaplatila celu svadbu :-) co planujeme rok do predu my sme chceli povodne svadbu 22.9.2012 ale nezohnali sme sal bohuzial tak sme museli riesit iny datum a boli volne len 2 terminy na jun 2013 a tak sme museli rychlo vybrt jeden a potom aj skupinu. Kameraman bohu vdaka mal este tento termin volny lebo vravel ze uz nema vela volnych vikendov. A my obidvaja pracujeme v cz. Takze vybavyjeme len ked sme doma.
Odpovedať
Profilova fotka
tak my máme predbežne termín na 13.7.2013, zatiaľ sme nič ale nezačali vybavovať, ako tak pozerám na vás baby, tak sme asi pozadu :D
Odpovedať
Profilova fotka
@katesocka no to teda ste :DDDmy mame svadbu 27.7:2013 a mame zatial isteho fotografa a salu, hudbu sme mali vybranu,ale tohto roku sli ceny hore a z povodnych 370 eur si pytaju 530 eur co sa mi uz zda vela , neviem no :-| ale uz isto viem, ze vyzdoba bude zlto-hneda :-D
Odpovedať
@guiseppinka Sice nie som z vychodu ale môžem Vám pomôcť vo fotení.
Odpovedať
@zsgyuri mohla by som poprosit cennik do IP? moja predstava je od priprav (kadernicku nechcem), obrad, exterier az po redovy. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka Ak uvažujete o svadbe na Šírave, tak môžem len odporučiť Penzión Juliana!!! Je nádherný, krásna veľká sála, prekrásne prostredie... keby som ja mohla, hneď by som to brala. Skús si to cheknúť, stojí to za to... ticho závidím lokalitu :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som veľmi rada mala svadbu v roku 2013, lebo 13.teho sme sa dali dokopy a celkovo ma 13tka sprevádza celý život, bolo by to fajn. Keby bola 13.3.2013 sobota, bolo by rozhodnuté, aj keď marec nie je ideálny mesiac na svadbu. Mám v pláne predbežne 25.5.2013, lebo to už býva pod Tatrami relatívne teplo. Ale vôôôôbec by mi nevadilo, keby sa ten môj už rozhýbal a stihli by sme to ešte tento rok :)
Odpovedať
@guiseppinka poslal som ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak uz sa tesim zajtra a v sobotu tu mame svadobny veltrh. :-) Uz sa tesim!
Odpovedať
@jjkoala a kde pod tatrami chcete mat? co sa tyka juliany tak sa mi este neozvali... a to som uz poslala asi v pondelok mail s informaciami... ktovie ci by vobec bola juliana volna. lebo na sirave su obsadene zariadenia tak rok a pol dopredu... chceme to tam ist cheknut vsetko cez velku noc. nam sa vsak skor paci vinne...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?