Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

3. jan 2013678
  • @cibulatko  dakujem 🙂

• @hallion  a co uz mate vybavene?

• @petra_cerna  my vobec nic. mame tiez dost vela ludi, 100 az 120, ale ja by som to najradsej skresala na polovicu 🙂 ale u nas sa rodina musi pozyvat.. takze hladam velku salu ale v okoli nitry sa mi nic az tak nelubi. v marci ideme domov tak dovtedy musim nieco vybrat a zajednat. a fotografa + kameru a dj by som chcela uz tiez vybavit do marca, nech ich potom mozem defo zajednat. ty uz mas toho celkom dost, super 🙂

• Sponzor fóra
  • @hallion  tak ja sa doma nudim 🙂 🙂 ja mam jedine fotografa na 100% zajednaneho, salu musim este zavolat a napevno rezervovat a DJ som prave pisala nech si ma tiez zapise 🙂 takze uz len kamera (stale rozmyslam ci ju chcem alebo nie) a koncim tak do leta 🙂

• @petra_cerna  ja sa zas nudim v praci tak kukam na nete ze co by sa mi asi tak lubilo 🙂 ty mas tomasa zahumeskeho ze? ja by som chcela zitnanskych ale tiez neviem ci chcem kameru na 100%. ale najviac starosti mam s tou salou lebo by som to chcela niekde kde mozem rovno hosti aj ubytovat. ja si tiez myslim ze toto su take najdolezitejsie veci, ostatne staci tak po lete 🙂

• my tiez planujeme svabdu v roku 2013 chcem sa opytat s cim zacat pri planovani 😃

• @oolennyoo  vybrat si miesto obradu a hostiny - podla poctu ludi.., foto, kamera, DJ - aspon ja koncim pri tomto zatial 🙂

• @hallion  ano mam tomasa, pozerala som aj na zitnanskych ale ked som im pisala ohladom ponuky tak su nad moje financne moznosti 🙂

• @petra_cerna  a mozem vediet kolko? ja som im este nepisala lebo presne toho som sa obavala 😞

• Dakujem pekne je toho tolko vela co clovek na svadbu potrebuje a nevie cim zacat

• @hallion  podrobne mas v IP 🙂

• @petra_cerna  sak to neako dopadne len ako ???

• @hallion  a co mi odpisal pan zitnansky tak objednavky na 2013 beru az v druhej polovici 2012

• @lucy1241  dopadne to podla vasich predstav, neboj 🙂

• @petra_cerna  Dakujem uz som citala 🙂

• Sponzor fóra
  • @oolennyoo  nemas za co 🙂

@hallion  🙂

• @petra_cerna  dufam inak neviem to je este rok do predu ale uz teraz mam strach a stres

• @lucy1241  tak sa treba upokojit, mas este kopu casu na ten stres 🙂

• @petra_cerna  mohla by si mi poslat do ip ten cennik na tohto kameramana od cibulatka? dakujem 🙂

• @olliviaa  napis mi do IP mail, lebo to mam ako PDF ponuku 🙂

• @petra_cerna  to mas pravdu ... a ty ako pokracujes s objednovanim? 🙂

• Ahojte, rada by som sa pridala do diskusie, aj my planujeme 2013 🙂 ale zatial neviem konkretny termin 🙂

• @lucy1241  ja mam foto a DJ a hadam aj salu 🙂 a rozmyslam nad kamerou - ci ano ci nie..
    @misiba  ahoj 🙂

• @petra_cerna  ja si myslim ze kameru ano lebo o par rokov si to pustis a budete spominat my sme tak so sestrou stravili jeden vikend pozeranim svadieb na ktorych sme boli ako male a je to sranda potom ... to je moj nazor 🙂

• @lucy1241  len ked ja nechcem dat majetok za to, nemam taky rozpocet aby som dala aj fotografovi aj kameramanovi tolko isto 😞 resp. co sa mi pacili najviac kameramani tak niektori omnoho viac by ma stali ako fotograf..

• @petra_cerna  to poznam my mame tiez neaky rozpocet preto pomaly si uz kupujeme neake veci pomaly teraz ...
    My sa asi dneska dozvieme kolko stoji kameraman... tak som zvedava 😞

• @lucy1241  a koho mate?

• @petra_cerna  neviem ako sa vola menom ale hned ako budem vediet napisem 🙂

• @lucy1241  ok 🙂 ja stale hladam a zvazujem kvalitu a cenu 🙂

• @petra_cerna  ahoj tak kameramana mame MK videoštúdio - M. Kurilec tak som rada ze dialsia vec z krku a ty ako si na tom?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov