Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

3. jan 2013678
  • @cibulatko  dakujem 🙂

• @hallion  a co uz mate vybavene?

• @petra_cerna  my vobec nic. mame tiez dost vela ludi, 100 az 120, ale ja by som to najradsej skresala na polovicu 🙂 ale u nas sa rodina musi pozyvat.. takze hladam velku salu ale v okoli nitry sa mi nic az tak nelubi. v marci ideme domov tak dovtedy musim nieco vybrat a zajednat. a fotografa + kameru a dj by som chcela uz tiez vybavit do marca, nech ich potom mozem defo zajednat. ty uz mas toho celkom dost, super 🙂

• Sponzor fóra
  • @hallion  tak ja sa doma nudim 🙂 🙂 ja mam jedine fotografa na 100% zajednaneho, salu musim este zavolat a napevno rezervovat a DJ som prave pisala nech si ma tiez zapise 🙂 takze uz len kamera (stale rozmyslam ci ju chcem alebo nie) a koncim tak do leta 🙂

• @petra_cerna  ja sa zas nudim v praci tak kukam na nete ze co by sa mi asi tak lubilo 🙂 ty mas tomasa zahumeskeho ze? ja by som chcela zitnanskych ale tiez neviem ci chcem kameru na 100%. ale najviac starosti mam s tou salou lebo by som to chcela niekde kde mozem rovno hosti aj ubytovat. ja si tiez myslim ze toto su take najdolezitejsie veci, ostatne staci tak po lete 🙂

• my tiez planujeme svabdu v roku 2013 chcem sa opytat s cim zacat pri planovani 😃

• @oolennyoo  vybrat si miesto obradu a hostiny - podla poctu ludi.., foto, kamera, DJ - aspon ja koncim pri tomto zatial 🙂

• @hallion  ano mam tomasa, pozerala som aj na zitnanskych ale ked som im pisala ohladom ponuky tak su nad moje financne moznosti 🙂

• @petra_cerna  a mozem vediet kolko? ja som im este nepisala lebo presne toho som sa obavala 😞

• Dakujem pekne je toho tolko vela co clovek na svadbu potrebuje a nevie cim zacat

• @hallion  podrobne mas v IP 🙂

• @petra_cerna  sak to neako dopadne len ako ???

• @hallion  a co mi odpisal pan zitnansky tak objednavky na 2013 beru az v druhej polovici 2012

• @lucy1241  dopadne to podla vasich predstav, neboj 🙂

• @petra_cerna  Dakujem uz som citala 🙂

• Sponzor fóra
  • @oolennyoo  nemas za co 🙂

@hallion  🙂

• @petra_cerna  dufam inak neviem to je este rok do predu ale uz teraz mam strach a stres

• @lucy1241  tak sa treba upokojit, mas este kopu casu na ten stres 🙂

• @petra_cerna  mohla by si mi poslat do ip ten cennik na tohto kameramana od cibulatka? dakujem 🙂

• @olliviaa  napis mi do IP mail, lebo to mam ako PDF ponuku 🙂

• @petra_cerna  to mas pravdu ... a ty ako pokracujes s objednovanim? 🙂

• Ahojte, rada by som sa pridala do diskusie, aj my planujeme 2013 🙂 ale zatial neviem konkretny termin 🙂

• @lucy1241  ja mam foto a DJ a hadam aj salu 🙂 a rozmyslam nad kamerou - ci ano ci nie..
    @misiba  ahoj 🙂

• @petra_cerna  ja si myslim ze kameru ano lebo o par rokov si to pustis a budete spominat my sme tak so sestrou stravili jeden vikend pozeranim svadieb na ktorych sme boli ako male a je to sranda potom ... to je moj nazor 🙂

• @lucy1241  len ked ja nechcem dat majetok za to, nemam taky rozpocet aby som dala aj fotografovi aj kameramanovi tolko isto 😞 resp. co sa mi pacili najviac kameramani tak niektori omnoho viac by ma stali ako fotograf..

• @petra_cerna  to poznam my mame tiez neaky rozpocet preto pomaly si uz kupujeme neake veci pomaly teraz ...
    My sa asi dneska dozvieme kolko stoji kameraman... tak som zvedava 😞

• @lucy1241  a koho mate?

• @petra_cerna  neviem ako sa vola menom ale hned ako budem vediet napisem 🙂

• @lucy1241  ok 🙂 ja stale hladam a zvazujem kvalitu a cenu 🙂

• @petra_cerna  ahoj tak kameramana mame MK videoštúdio - M. Kurilec tak som rada ze dialsia vec z krku a ty ako si na tom?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov