Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá, slečny, žienky, dámy :) Je tu niektorá , ktorá zo svojou drahou polovičkou plánuje svadbu na rok 2013? Viem, že je to ešte pomerne ďaleko, ale ono v skutočnosti ubehne ako voda... :)
Odpovedať
@lucy1241 tak mam dve dilemy - najst kameramana a dj, resp. skupinu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna my mame inu dilemu a to vyzdobu my sme si vybrali asi zlu farbu lebo mame s nou problem :-(
Odpovedať
@lucy1241 a aku by si chcela?
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna bledo modru. A ty uz mas vybranu farbu?
Odpovedať
cyklamenovo-zelenu :) videla som ju na par fotkach zo svadieb a uplne ma dostala :)) neskutocne krasne to vyzeralo
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna cyklamenovu mala sestra a je nadherna :-)
Odpovedať
@lucy1241 uvidime ci mi to vydrzi az do svadby ale zatial vyhrava tato kombinacia :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna nam to vydrzi my sme sa zhodli len na tejto farbu a uz mame neake veci kupene v tejto farbe a uz zhaname aj dizajnerku co ma taku vyzdobu
Odpovedať
@lucy1241 drzim palce pri zhanani :) ja sa vyzdobe este nevenujem
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna my musime lebo toho roku ideme domov 3x a na druhy rok by sme sa asi zblaznili :-)
Odpovedať
@lucy1241 ked to budete mat vybavene tak mozes potom oddychovat a nebudes stresovat pred svadbou :) :) ja akurat zistujem DJ - mam troch na ktorych su dobre referencie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna sak to nechcem vsetko na poslednu chvilu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lucy1241 a co uz mas teda vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna my uz mame salu, hudbu, kostol a kameramana. A vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna ta kombinacia sa aj mne hrozne paci :) super vkus :)
Odpovedať
@lucy1241 no ja mam vybranu salu, DJ, fotografku (tak na 90%, este zvazujem dve moznosti) a kameramana hladam.. a teda farbu vyzdoby :) @hallion :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna presne aj my mame vyzdobu
Odpovedať
@lucy1241 aj mas nejaku predstavu ako to vyjde financne cele?
Odpovedať
@hallion tak to ste na tom lepsie ako my. My sa dostaneme na SVK az niekedy v Juni,boli sme doma na sviatky a vies ako to vtedy byva, moc toho teda lepsie povedane nic nevybavis.Tak dufam, ze sa nam podari to vsetko nejako vybavit cez e-maily a telefonaty a v lete by sme to potom obchodili a potvrdili. No ja tiez presne neviem s cim zacat, ale asi sala, matrika/kostol, kameraman, fotograf, DJ/kapela to su take zakladne na zaciatok a potom neskor budem riesit vyzdobu, vizazistku, kadernicku a pod. A co sa pytat....fuuu no co sa tyka saly, tak uz mi tu par nevesticiek dalo par rad.... spytat sa na prenajom saly,menu kolko priblizne to bude na osobu, ako je to s casnikmi (ci sa priplaca po nejakej hodine lebo vraj uz aj s tym sa stretli),navlekmi na stoly/stolicky, ci si vyzdobu musis zariadit sama alebo ju dokazu spravit oni...uz len to nejak zosuladit aby to malo hlavu a patu :-). Urcite poslu nejaku cenovu ponuku,aby si bola v obraze a urobila si predstavu. A nevies ako je to s obradom vonku?Kde to treba zajednat a tak? Chcela by som mat obrad vonku aj ked viem, ze pocasie si nevyberiem...,povodne som chcela obrad v kostole, ale kedze moj snubenec nie je ani pokrsteny, tak svadba v kostole odpada a na matrike je to strasne. Vonku, altanok, to mi pride z nasich moznosti to najlepsie a aj romanticke :-)
Odpovedať
@lenkii My sme v Nottinghame. Presne toho sa obavam aj ja..." pridte sa opytat osobne".... ochota nadovsetko. Vybavit nieco na uradoch na SVK je katastrofa. Uz ste vybrali salu? No super, aspon tam sa vam dariii :-) A kde ak smiem vediet. Ja este len rozmyslam jak mam skoncipovat e-mail, aby to malo hlavu aj patu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika1401 vybrali sme si v dunajci, v cervenom klastore :-) .ja som napisala detsky email, preposlem ti ho ak chces :).
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika1401 a veronbia, u naj je to tak isto, svadba v kostole nebude, ked moj priatel je tiez ateista :), tak som si vyybrala cerveny klastor vonku, tam sa robia aj svadby civilne :) a mne bolo povedane ze najdolezitejsia je sala,dj a fotograf :)), inac ked pojdes niekedy do londyna mohli by sme hodit portalove stretko :)) aj viacero by sme s amohli stretnut :)
Odpovedať
@lenkii no ak by si bola taka dobra :-) budem mat aspon predstavu. Vopred dakujem
Odpovedať
@lenkii no s tym stretkom to nie je zly napad.... ked budem mat nahodou cestu, tak sa ozvem vopred.
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika1401 uz sa tesim :)a preposlem hned :)
Odpovedať
dakujem, super napisane...ja som slohove prace neznasala. Lepsie sa mi vybavuje veci osobne nez mailom. Ale uz teraz viem ako na to, trosku si to poupravim a hotovo. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
v pohodke, ja som tiez nevedela ako na to, ale chcela som slusne :) a zas jednanie so slovakmi je ine ako tu...nech sa na mna nik neurazi..
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna financne cela svadba alebo len vyzdoba?
Odpovedať
@lucy1241 komplet :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petra_cerna taky nemam este prehlad
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?