Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

3. jan 2013678
  • Zuzi..díki ale ten Tvoj chlapík je fešááák 😮 😃 🙂 🙂 🙂

• no ti poviem... ved sa bojim ho pustat do roboty 😃 😃 😃 (robi v posilke... a chodi tam aj cvicit.. ked som chodila s nim videla som tie slinky co tiekli slecnam okolo... 😛 )

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    Práve robím videjko malej tak sa mi hádam podarí pridať an pokec 😉 🙂 Konečne som pokročila s tým ako viem robiť v programe 😉 😃

• Sponzor fóra
  • inak pocuj, ty mas ten google picasa 3, nie? nemas nahodou link z ktoreho si to stihala, lebo mne pise nejake blbosti 😐

• Zuzi..fúúú zajtra sa s tým pohrám musím ísť malá je hladná 😉

• Ahoj 🙂
    Ako sa mávate ? Dnes som vydela jednu náádhernúú nevestičku(svadbu) 😮 😵 😵 😵

• No čo to tu je? 🤔 😬

• Ahojte 🙂 Asi si budem len sama zo sebou písať 😃 🤔
    Čo si myslíte o Tahiti? 😵

• Chodíš sem ešte Zuzi? 😬

• Ahoj, ahoj chodim, len nemam momentalne vela casu..

• Ahoj,ja tiež podobne 😉 Je toho v poslednom čase na mňa veľa 😞

• @petra89  ahoj Peti
    my tiež planujeme svadbu v roku 2013 😃
    v nedelu si ideme vyberat termín (na hotely) Niekomu sa môže zdať že je to skoro ale u nas sa objeednávaju sály až dva roky dopredu.(čo ma veľmi zaskočilo a preto sme sa rozhodli že tam pôjdeme čo najkôr aby ma niektora nevestička nepredbehla)Tak dufam ze sa nam to podari a bude este nejaky volny termin na jun 2013.Potom uz len objednat kameramana a hudbu..to su tri veci ktore treba objednat čo najskôr.S ostatnymi vecami sa velmi neponáhlam.Mysim si že taky rok dopredu to bude stačiť.Tak ako aj v tvojom prípade-ešte nie sme zasnúbeny, chceme mať zasnuby tak rok pred svadbou.

• zuziq8 aj mi sme si dali datum nasho zoznamenia tiez musime cakat na sobotu do 2013. presnejsie 8.6.

• 8.6.2013

• 8.6.2013 mame mi termin a budeme spolu tento den 9 rokov vtedy mame vyrocie aj

• Sponzor fóra
  • aj ja sa pridavam k vam, tiez planujeme svadbu v roku 2013 🙂 Podla coho ste si vyberali termin? Ja co som pozerala soboty od aprila do oktobra sa mi ziaden este moc nepaci 😃 Ale to asi robi ta 2013 na konci, nesympaticky rok 😃 😃

• @anjelivka  ahoj, aj my sme to chceli na naše výročie... zataľ to vychádza presne 17.8.2013 🙂 budeme spolu 6 rokov vtedy... ale je to ďaleko, takže uvidíme... potom ďalší termín nášho výročia je až 2018 😃

• Caute, my tiez planujeme na rok 2013, pravdepodobne niekedy v juni, uvidime podla obsadenosti saly 🙂

• Nevesty, ja vas ale obdivujem, ja by som nemala nervy na take dlhodobe planovanie. Ono je to krasne uznavam zhanat, kombinovat zbierat napady a doviest svadbu k dokonalosti. Ale realita je taka ze je zvacsa ina ako ta planovana ale tak ci tak je ten den urcite ten najkrajsi ci je planovany rok alebo 2 roky.. 🙂 tak vela stastia aby vam to vsetkym v roku 2012 ci 2013 aj 2015 vyslo 🙂. Moja realita je taka, ze som neplanovala nic, len sme sa rozhodli a za mesiac sme si vsetko vybavili, vsetko nam vyslo na co sme si ukazali.. restika - bola volna, kostol - bol volny.. starejsi, hudba, fotograf, kameraman, kadernicka, saty... .. uplne vsetko nam vyslo, mozno preto ze to bolo narychlo - dátumovo pre obraz - rozhodli sme sa 30.augusta (nejak tak) - september sa vybavilo dohodlo zarezervovalo, objednane z netu bolo dorucene..., a svadba je teraz onedlho v oktobri. Ked kazdy z rodiny prilozi ruku k dielu ani neviete zatial kto s kym je aky znamy a kto vie vybavit aku miestnost, aky kostol mozno aj krajsi nez ten ktory mate zatial vysnivany. A zrazu je vsetko na ten ternim VOLNE a dostupne za dobre ceny "ako pre znameho". Sama sa cudujem ako nam vsetci pomahaju. Bez nich by som to nezvladla.

• @adrianna1508  zdieľam s tebou rovnaký názor, no asi majú nevestičky na to aj čas 🙂 ja by som nemala síl plánovať svadbu 2 či 3 roky, takže veľa šťastia, keď vás to naplňa radosťou 🙂 🙂 🙂

• nika19918 man urcite ano nekupujem neplanujem len si robim prieskum teraz momentalne mam ine dolezote veci ale tak na taky den sa mi opalti uz tak skoro tesit

• @petra89  
    aj my planujeme svadbicku na rok 2013, ale skor jarne obdobie 🙂

• ahojte aj my planujeme v marci 2013 svadbu

• deniska2013 a vy viete presne kedy by ste to chceli mat datum?

• ahojte...pridavam sa k vam 2013 - tkam...😃

• Ahoj a ja planujem a už zhaname fotografa kameramana na take osobne stretnutia hladame ktory je lepši

• aj ja sa pridavam k 2013 🙂))

• lenkii a uz nieco chystas?

• samozrejme- napady su, a cakame na potrvdenie rezervacie miesta 🙂 uz riesite miesto? al kameramanov a fotografov? 😃

• My tiež máme koncom augusta 2013. Len ju chceme v úplne inom okrese ako my pochádzame, takže teraz cez net zháňam nejaké tipy a triky. Každopádne miesto je isté - Červený kláštor. A detaily... hádam to dovtedy stihneme 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov