Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

3. jan 2013678
  • Malaberuska...idem poslať za Zuziq8...mne sa práve sťahuje som nedočkavá aký bude 🙂

• no my mame civaviaka u nas v byte a labradora mam u rodicov... 🙂 moj oco ma tiez ekzem, ale len ked havo meni srst.. vtedy nechodi dnu a je len vonku pri dome, takze to nie je take zle... 😉 ja by som si netrufla sama robit oznamko, mam nejake napady a obrazky, ale dam to priatelovmu kamaratovi, a on nam spravi 😛

• Zuzi...ja som vždy chcela čivavku 😃 🙂 A labrador je tiež nááderný psík 😵
    Môžeš pozrieť do albumu...19 foto také sa pokúsim spraviť 🙂 😃

• Sponzor fóra
  • waaau, tak to je krasne... my zatial co sme pozerali, tak sa nam vacsinou pacilo nieco vtipne, tak uvidime ake oznamka nakoniec budu... no labrac uz je velky a poslusny, ale maly ma len 4 mesiace, takze este robi bordle, ale chvalabihu spolu dobre vychadzaju 😃

• Zuzi...vidímš to ma nenapadlo malý a veľký pes 😃 Musí byť sranda 😃

• no jasne, zo zaciatku sa ho maly bal, ale teraz je strasne dotieravy a stale ho taha za chvost, usi a podobne 😛 normalne obdivujem toho velkeho, ze na neho este ma nervy 😃

• Zuzi..... 😃 😃 😃 😃 😃 Jeeej malááá zaspala konečneeeeee 😉

• o tri roky uz budu obaja velky, tak sa planujeme aj s nimi fotit, videla som teraz krasne fotky, kde psikovi zohnali taku "koselu" s motylikom, no neskutocne zlate to bolo 🙂

• Zuzi počkaj dááám jeden link tam majú tiež pekné vecičky...kamoška má odtiaľ vecičky 😉

• hej, tam som pozerala ked sme malemu zhanali oblecenie teraz, lebo strasne je teplomilny... 😃 ale normalne ma zarazili niektore ceny, 2 az 3 nasobne vyssie nez inde 😒

• Zuzi...jaaj to som nevedela ja sa v tom nevyznám 😃 😉 😉 😉

• hej, niektore veci su tam strasne predrazene, ale mozno im nieco take usije bratrancova priatelka, ona sije aj svojim yorksirom 🙂

• no tak co vravite na tej corell??mne ho nakoniec pc nestiahol nieco mi to vypisalo potom error a je koniec no co uz akurat kamaratke pisem posielam ona mi vytvori nejake oznamkaa 😉

• Zuzi..suppeer 🙂

Trdielko149...dáš mi nick na Tvoju kamarátku? teda ak je registrovaná tu na MK 😬 Mne sa to stále sťahuje a nejako sa to zaseklo uvidím 😉 😞

• Sponzor fóra
  • Pomoooooc a teraž čo ma ploche mám iba zložku a nie aplikáciu 😬

• taninka do ip ti poslem jej mail je zbytocne to riesit tu aj tak ti posle hotovy navrh oznamka na mail 😉 inak kuk moj labum tie oznamka s postavickami co tam mam su od nej 🙂

• Tak ahojte 🙂
    Celý čas som sa s tým prplala a nakoniec sa mi podarilo spustiť google picasa 🙂 Takže už vytváram oznamká o 106 😎
    Je to super program..odporúúúčam!!!!!! 🙂

• Dve už sú na svete 🙂 🙂 🙂

• Už aj etiketa na vínko 🙂 😃

• Ja Vás na dnes opúšťam...Sali nie a nie zaspinkať 😛 😃
    Zajtra sa dúfam "uvidíme" 😉
    A kľudne kritizujte,komentujte moju prácičku(úprava fotiek) 😃 Juj som taká rada že sa mi to podarilo inštalovať 🙂 😵

• Jeeej pekne oznamka 🙂 ja by som si sama na take asi netrufla 😛

• tanicka tebe to islo na tom programe corel ?? mne ten program nejde aj pyta nejaku registraciu 😞

• Dracica6663...nie mne to nešlo aj mne to pýtalo 😞 Ale stahni si google picasa 3 je to super program 🙂 🙂 🙂 Ten sa mi možno 3 minútky sťahoval 😉 A super funkcie teda aspoň rpe mňa ako začiatčníčku 😉
    Tam som robila oznamká 😉
    Zuzi..ďakujem ale to ešte len tak sa s tým učím narábať 😉

• no ved jasne, o tri roky uz budes proficka 😉 mozno to i ja raz skusim, ale ja velmi na take niesom 😒

• Zuzi....prosím odpoveď na moju IP 🙂

• uz som ti poslala, rano som nestihala lebo som sla k lekarke a namiesto 5 minut som tam stravila hodinu 😠

• Zuzi..a čo také? Aj my sme dnes boli u lekárky 😉 😞

• Tu je skopírovaný môj príspevok z jedej témičky,nebudem to predsa 2 krát písať 😉
    Ja mám také poobedie za sebou Malá soplíkuje...odsávačka na soplík nepretržite pracuje Sme boli u doktorky dala nám kvapky,a odsávať,odsávať,odsávať Konečne zaspinkala...už bola unavená ráno sme vstali o siedmej kým sme sa vychystali doktorke bolo aj 8:30 ešte aj krvičku jej brali Plakala o 106
    Takže toľko a ako sa vy mávate?

• Idem akurát upraviť tú fotečku 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Bratislava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov