Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

3. jan 2013678
  • bola som len po recept na HAK, ale mala tam surny pripad tak sa jej vsetko posunulo 😐

• ja mam zas tak, ze posledne 3 dni mam vkuse teplotu, ale vobec mi nie je zle, ani ma neboli hlava, tak mi povedala lekarka ze si mam davat paralen pred spanim a rano, lenze dam si ho, teplota klesne a o par hodin som tam kde som bola 😞

• Zuzi..aha 😞 Tak rýchle uzdravenie 😉

• Sponzor fóra
  • no dakujem, aj ked neviem co mi je, ale snad to skoro prejde 🙂

• Zuzi..musím ísť malá sa zobudila a idem s komoškou von 😉

• Ten vek potom zmažem 😉

• Ahojte 🙂

Fajne bolo vonku 😉 😃

• Čo tu pes skapal? 😃 😞 😬

• Ahojte tak diem,zajtra tu hádam budete 😉

• ja este robim, tak tu nemozem byt cely deen😞 inak ako pokracujes s oznamkami?? 🙂

• Zuzi...ahoj keď prídem dokov napíšem(sme v Hlohovci na výletíku a tak 😉 ) píšem z mobilu)

• Ahoj Zuzka 🙂
    No nejako mi prišli nápady 😐 Ale už som ich spravila hodne,teraz sa idem venovať menovkám a takým prplačkám 😃 😉
    Ako pokračujú Tvoje predstavy o svadbičke? 😵
    Keď to takto daľej pôjde môžem sa vydávať v seprembri 2011 😃 Ale nebojkaj ako by sme zvládli cestu lietadlom,svadbu s malou? 😃 Vtedy bude mať už 3 rôčky tak hádam už bude mať rozumčeku viac než dosť 😃 😉

• no jasne, 🙂 tak ja mam uz kompletne predstavy co a ako by som chcela 😉 len stale najdem nieco krajsie a tak sa obcas riadne obmienaju 😃

• Zuzi...to dobre poznám 😃

• ale uz mame jasnu predstavu o kostole a miestnosti, a zvysok sa uvidi neskor 🙂 ale niekedy by sme najradsej len tak sli na matriku a zobrali sa bez vsetkych tych ceremonii 😃

• Sponzor fóra
  • Zuzi
    To my musíme dvojmo jedna svadba v zahraničí a jedna tu na SVK ale máme už nejaké predstavy napr. kostol bude,bude "funny wedding dance", nebudú tie pierka či čo to je,
    Myslím že keď sa neberiem ako 40-ročná tak to už ani netreba,som "mladá" chceme mať aj takú sviežu,"mladú a modernú" svadbičku 😉 🙂
    Takže asi tak 😉 😃

• no, my si zas nepotrpime na vsetky tie tradicie okolo, a tiez chceme nieco modernejsie... ale uvidime ako to cele zorganizujeme 😃

• Zuzi..presne 😉

Si futbalová fanúšička? http://sport.aktuality.sk/clanok/100922/zla-sprava-z-turecka-miroslav-stoch-sa-zranil/ 😞 😞 😞 😞 Ja som teda futbalistka 😃 Keď ide futbal sledujem a hlavne tie preztížne kluby 😵 😬

A momentálne fičím na tejto pesničke 😎 😎 😎  

A chceme niečo takéto ako prvý novomanželský tanec 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=ZjeZ5RKJ_Ic 
    to sa nazýva že funny wedding dance 😉 😬

• nie, ja som viac hokejovo zalozena 😃
    dobra pesnicka na zlepsenie nalady 🙂
    to video som uz minule videla, vlastne niekolko podobnych som videla... ale toto konkretne sa mi zdalo trosku dlhe.. no ja neviem ci by som svoju polovicku na nieco take nahovorila 🤔

• Zuzi...no tak my sme o tomto snívali 😵 😵 😵
    Jaaaj takže určite už permanenky zákúpene na MS 2011 v hokeji v BA 😉 😃 🙂

• mmm rada by som mala permanentky, ale nie su korunky 😠 okrem toho, priatel ma v tom case sutaze, takze budeme cestovat, no rada by som skocila pozriet aspon na 1 zapas... 😛 vies, my byvame v KE, ale tu sa (takmer) nic poriadne hrat nebude.. 😠

• Zuzi..aha..jáj vlastne áno ty si východniarka 😃 😉 To chápem s peniažkami, srandovala som 😃 😉 My sme tiež neni na tom najlepšie 😉 😬

• no no hej, a este k tomu budeme cestovat, takze pochybujem ze bude vobec casu...a priatel asi ani nebude mat chut po tolkych sutaziach...

• Zuzi...a aké súťaže? nejaký pretekár je Tvoj priateľ? 😬

• no okem ineho sa venuje kulturistike.... a spoznali sme sa vo fitku, ako inak 😃

• Zuzi..aha 😃
    Môžeš kuk pokec...pridala som fotky Sallminky 🙂 😉

• ale nemas ma na pokeci medzi priatelmi...
    no taka nahoda bolo to nase stretnutie, ja co som prvy krat vkrocila do fitka, a hned zbalim najkrajsieho chlapa 😃

• 😃 😃 😃 Jááj sorry idem si Ťa pridať 🙂

• Už si pridaná 🙂

• jeej, akurat som pozerala, strasne zlatunka je 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Som lifestylová párová fotografka a špecializujem sa na nafotenie dokonalej fotky na Vaše svadobné oznamko. 🙂 🙂 🙂
    Bratislava
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov