Svadba v septembri 2005

Zobraz úvodný príspevok
;-) čauko babiky, určite nie som sama, čo mám svadbu v septembri, tak dufam, že ten mesiac, dva sa tu budeme stretávať a radiť si a spoluočakávať náš den D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
abule, co je tu tak ticho?:)) podla tabulky nas bolo 290:))) co je asi najviac za poslednych par mesiacov:)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuz , to som ani nepocitala kolko nas bolo :-) ... ale muselo byt svadieb a svadieb, lebo aj zo znamych sa furt niekto bral :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu na webe ak si kliknes na clenov je nas tu registrovanych 290 septembroviek:)))
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj chaine, kde su foto zo svadby?:))) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nemam na to este cas, vzdy pridem len na chvilu na navstevu k nasim, aj teraz odbieham z izby, ale ved aj to bude. Nemam doma internet, tak preto este nie su.... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
...a chyba internet, chyba velmi... :-( ;-( ... mam odvykaciu kuru.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chuda nase :-D
Odpovedať
no chaine úplne ťa chápem ako to je, keď si naň už zvyknutí a teraz ho nemáte, tragédia :-D a už sme tu 3 dnes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmm....... zaujimave :-D ako ratam tak ratam do troch mi to neako nejde :-D
Odpovedať
ako to? veď chaine, ty a ja :-S či ty máš iné počty? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ak sa pozres tak to vyzera tak ze sme tu boli iba vo dvojici:) najskor ja s chaine a teraz ja s tebou:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ako po vikende?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoooooooooooj unavene
Odpovedať
Profilova fotka
preco? nesmies tolko pracovat,lebo sa prepracujes :-)
Odpovedať
liska, su to akty, sice veeelmi krasne, ale nemam v umysle zacat karieru takeho druhu, takze si to radsej nechame s Andim pre seba :-D Ak by niekto chcel napr. drahemu spravit radost fotkami takeho druhu, Peto Steiner je super!
Odpovedať
ahojte kočky :-) my sme mali taký bežný víkend, čiže bol fajn mai, to je zaujímavé :-) , laurajana, prečo unavená? čo ste dačo prerábali?
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, tak uz som v septembrovkach :-)
Odpovedať
veď aj ja, ešte ráno sa tu trošku popísalo a zrazu nič
Odpovedať
Profilova fotka
ja si tiez neuvedomim, kde pisem :-) inak dnes som si bola pre vodicak a nahlasit zmenu mena na zdravotnej poistovni,som rada,aspon cosi odsypa,lebo este toho je dost. mozno aj zajtra rano sa mi podari co-to vybavit.
Odpovedať
adkag, ja som tiez prave rano dostala novy vodicak, uz som si nechala zmenit meno vo vsetkych moznych poistovniach, sporeniach, v banke, na personalnom v praci, takze uz mam skoro vsetko prehlasene, akurat ze si zacinam vybavovat rakuske st. obcianstvo a to su behacky o inom :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja praveze nemam skoro n ikde nahlasenu zmenu zatial, cakaju ma vselijake banky a poistovne, no mam co robit:o). ale aspon tu zdravotnu uz mam vybavenu.
Odpovedať
no vidis, ved aj to je nieco! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sak to,aspon ma uz osetria a nebudu robit problem :-)
Odpovedať
ja som si to vybavila za dva dni, vodičák nemám, takže o starosť menej, nebyť jedného mobilného operátora, kde som zabudla nahlásiť zmenu, vyšlo by mi to na jeden deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som vcera vybavila dalsie dve institucie, tak mi uz zostavaju len 3 :-) . bolo to clekom v pohode, behom pol hodinky som to mala vybavene.dufam,ze aj tie ostatne pojdu tak lahko. inak ako ste oslavili to vymesacie? :-)
Odpovedať
:-) boli sme tak ako sme plánovali na večeri, hm, zas fajne navarili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa podarilo vybavit si konecne zmenu dokladov na 2x.Na fakturach pre mob.operatora si zatial necham stare meno, lebo aj tak mi chodi fa. domov a trvali pobyt som este neznemila.Tam zmenu nahlasim az ked budem mat aj nove bydlisko.Vodicak, pas, a ostatne doklady ktore nepouzivam necham tak a po novom roku to dam do poriadku :-D :-D Dnes by som este chcela ist do banky nahlasit zmenu a asi to je vsetko.Co by som tak asi este mala bezpodmienecne zmenit?????????? :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no mna napada ze som este zmenu neurobila na stavebnom a v poistke:))) tiez si pas zatial nechavam stary:)))
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ma netrapi, lebo stavebne nepotrebujem a poistku zatial nemam :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez musim este zmenit stavebne a urazovu poistku a este nejake banky. my sme mali vcera taky pohodovy super vecer, nechala som vsetky domace prace tak a trosku sme si oddychli a hlavne boli spolu,navarila som puding, lebo drahy ho ma strasne rad a on mi doniesol kvetinky, kupil vinecko,tak sme si pokecali,bolo super.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?