Svadba v septembri 2005

Zobraz úvodný príspevok
;-) čauko babiky, určite nie som sama, čo mám svadbu v septembri, tak dufam, že ten mesiac, dva sa tu budeme stretávať a radiť si a spoluočakávať náš den D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
iba rodicom davas?:)
Odpovedať
my vsetkym ukazeme fotky a niektorym aj video, vsetkym dame dakovnu kartu, kde bude nalepena jedna fotka a spravime "putovne CD" s napalenymi ca. 300 fotkami, ktore bude kolovat, takze kazdy si moze nechat dorobit fotky, ktore chce. Pravdaze ak nejaka babka uz pri pozerani fotiek povie, ze tu by chcela, tak jej ju nechame dorobit my a nebudeme jej davat CD-ko, nech si to spravi sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my to mame tak ze vyrabam prave dakovne karty, napalime cd kazdemu a skoncila som:)) samo babkam nedam cd a ani svokre :-D
Odpovedať
my sme mali 160 hosti, ca. 85 pozvanok a presne tolko bude aj dakovnych kariet. Napalovat tolko CD sa mi ozaj nechce, spravime mozno nejakych 5, nech si to ludia popodavaju. A z videa nechame spravit 3 DVD, to musi tiez stacit.
Odpovedať
Profilova fotka
tak nastastie, nam to vychadza na 40 dakovych kariet a 30 cd:))) dokonca budeme mat specialne pre nas urobeny obal:)) ked bude tak vam ho odfotim :-D
Odpovedať
tak ten pocet sa da :-) A ako robis dakovne karty - spracuvas fotku na PC alebo ju nalepite na vykres a bude to taky otvaraci pozdrav?
Odpovedať
Profilova fotka
nech mi rajcala odpusti :-D inspirovala ma a bude to nieco taketo.... papiere mame v nasich svadobnych farbach :-D vid moja kyticka :-D text mame svoj uplne iny a trochu spekulujem aj o podklade :-D je to v stadiu: v mojej hlave :-D http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
my sme nerobili dakovne karty, kazdej rodine sme dali spravit 2-3 fotky z oficialnych, rodicom a starym rodicom viac a este napalime cd a dvd. akurat ma pozicany svokra svadobny album,ma za ulohu vybrat si fotky, ktore chce, tie jej dame este dorobit.
Odpovedať
ani my niečo také nejdeme robiť. Tiež idem dať robiť fotky len rodičom a starkým, a ešte tak po jednej ostatným, ktorí nám dali dary
Odpovedať
Profilova fotka
my sme davali skoro kazdemu, kto bol na svadbe a aj takym,co neboli na svadbe,ale kamaratime sa. tie uz mam pripravene, nasim som uz aj dala fotky, uz len zopar dorobit. a chcem si dat spravit aj take vacsie fotky, format tusim 20*15, lebo mame album aj na take fotky.
Odpovedať
mne s s tým tak nechce babrať, včera som už začala, ael vykašľala som sa na to, fakt sa mi s tým nechce zaoberať sa :-|
Odpovedať
Profilova fotka
s cim mirka?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ja mam uz cca 2 tyzdne album na pozeranie (uz druhy tyzden neviem kde koluje :-D ) len obcas mi niektory zo znamych zavola ze ho akurat pozera :-D ja som kupila album na lepky je velky 28x23 cm.... a urobila som to tak ze som tam davala na jednu stranu dve fotky 18x13 a s casu na cas som dala 25x18 (alebo nieco podobne tymto cislam, si uz nepametam :-D ) vyzera to super, teda aspon mne sa to paci a aj u ludi to malo ohlas, len jedna taka velka fotka stala cca. 50sk :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to, tie fotky su dost drahe, ja som kupila taky kombinovany album, prvych 40 fotiek je 20*15 a dalsich 125 fotiek 10*15. len tie vacsie nemam este spravene,takze su tam prazdne strany. v nedelu ma prist svokra na anvstevu,tak snad donesie ten album,aj si vyberie fotky a dame spravit zaroven s tymi velkymi.
Odpovedať
Profilova fotka
nastastie mam album ake mam take su:)))) mne sa tie 10x15 zdali male :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my si davame vsetky take robit, aj z inych akcii, takze som zvyknuta na ne.
Odpovedať
adi s fotkami
Odpovedať
ja som kúpila album na fóliu, takže tam sa nám zmestia hocijaké
Odpovedať
Profilova fotka
no album na foliu mam ten original od fotografa:))) ved mne sa tiez do oboch albumov zmestia ake chcem :-D inak mirka som citala ze si kupila album na fobiu :-D :-D
Odpovedať
:-D nie si už trošku prepracovnaná? vysedávaš do polnoci pred telkou, nevyspíš sa a potom bludy čítaš :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, nehnevaj ma uz o pol noci som buvala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
album na fobiu :-) ja som zistila,ze budem musiet asi este dokupit,lebo uz teraz je ten nas plny a este chcem dat spravit nejakych par fotiek z cd. alebo dam aj do tych vacsich stranok po dve mensie fotky. mirka,nam sa tiez nechcelo s tym babrat,je to veru zaberacka,ale chcela som mat pekne fotky zo svadby, hlavne ked to ideme napalovat aj ostatnym,tak sme sa pohrali,teda drahy sa pohral.
Odpovedať
no my ešte nemáme komplet fotky, kamoši sú nejakí škrobi, každý mal foťák a zrazu nikto nič :-o
Odpovedať
Profilova fotka
no mirka nic si s toho nerob:))) aj my mame zatial foto iba od dvoch kamosov.... musim ich posurit :-D aj ked napalovat si to budeme sami takze cd obaly dam asi uz vyrobit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mirka,my tak isto,kazdy mal fotak a este nemam ziadne okrem nasich :-)
Odpovedať
hrozné, však? ale jedna kamoška sa nečudujem, že ešte nedala, lebo sme spolu od vtedy neboli, robí v BA, a keď dojde domov, tak utekajú na víkend k starkej, ale hádam sa už čoskoro stretneme
Odpovedať
Profilova fotka
no to je doobre ja mam kamosku a ta tyzden po svadbe nemala ani len jednu jednulinku fotku..... my sme jej boli gratulovat a tak som cca 5 zaberov mala takze mala aspon tie :-D
Odpovedať
to fakt? a mali aspoň kameramana? no to tak by som nechcela dopadnúť skoro so žiadnou fotkou svadobnou
Odpovedať
Profilova fotka
no to je veru blbe. my mame aspon tie od fotografky, aj ked boli tam aj ludia, napriklad marekov kamarat,ktory tiez fotil,ale sa mu tusim roztrhol film a mojej tete sa zase osvetlil,takze z tych fotiek nic nebude, skoda, mohli byt pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
no mali kameramana... ale proste nebolo tych kamosov co by sa hrnuli a davali im fotky :-D chuda :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?