Svadba v septembri 2005

Zobraz úvodný príspevok
;-) čauko babiky, určite nie som sama, čo mám svadbu v septembri, tak dufam, že ten mesiac, dva sa tu budeme stretávať a radiť si a spoluočakávať náš den D 8-)
Odpovedať
ja? ty si ma včera nechala na nete samú ;-( tak so vám to vrátila :-D ale nie, nebol čas, lebo furt tu chodia po peniaze, tak som teraz pokladníčka :-S
Odpovedať
Profilova fotka
sorac vecer prisiel manzel sag to som ti stihla napisat :-D
Odpovedať
hej, ale potom som už len čakala až som skoro pri monitore zaspala a potom som sa šla vykvasiť do postele, pred vyvolenými som si stihla ešte zdriemnuť, no pohodáááááááá :-) a dnes ozaj nebudem, ideme do DK, po svadobný dar :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok, prepac...... :-D dnes ta tak necakam :-D ale za trest ty mna zajtra necakaj :-D
Odpovedať
:-D kde idete, do šale?
Odpovedať
Profilova fotka
hej :-D
Odpovedať
dobre, tak ťa nebudem čakať, aj my budeme mať zas návštevný víkend, dnes príde braček, tak zajtra by som ho rada videla a v nedeľu, ako vždy budeme vyhrievať perinu a týrať telku :-D a ja aj počítač :-D
Odpovedať
Profilova fotka
v nedelu poobede sa k tebe pridam :-D ozaj a kto vam ide dat dar? a uz vies aj co?:)))
Odpovedať
peňáze, ne? tety z Prahy, lebo v Praze je blaze :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeee aj ja chcem tetu s Prahy:))))
Odpovedať
to sú ivove tety, vždy tam rád chodieval, cítil sa tam ako malý boh :-D aj s bratrancami, no vieš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
je mi jedno koho su to tetusky :-D ja ich mam rada tak ci tak :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj ja ich mám rada, oni sú tak správne šialené :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, posli tetusky aj za nami s darom :-) mirka, kedy chodi tvoj drahy domov,ked byvas tak dlho na nete?
Odpovedať
ako kedy, ale väčšinou okolo tej siedmej, ja som na nete celý deň, hrozné. :-S
Odpovedať
čaute baby, tak ako po svadbe? Ako tak prechádzam po tejto stránke, tak vidím, že skoro každá nevesta zostala tejto stránke verná. Keď ma manžel "pristihne", že som na tejto stránke, tak mi vždy povie, či ma to ešte baví, veď už máme po svadbe. Ale môžem za to, že sa tu všeličo dozviem, popozerám, aké boli iné nevesty a pod. No nie? :-) Ozaj zaujímalo by ma, či sa niektoré "septembrovky" poznáte aj osobne?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ivica, mna sa manzel pyta to iste:))) osobne sa budem poznat s carrie:))) (po svadbe sme zistili ze pracujeme v jednej firme:)) ) a s mirkou sa vykecavame ( aj mimo tejto stranky) ako by sme sa poznali cely zivot... vsak moja? :-D a chrabaka poznam osobne je s toho isteho mesta a ked som ju tu stretla tri tyzdne pred svadbou tak som si ju hned aj zajednala a nadherne nam spievala v kostole, za co jej velka vdaka :-D
Odpovedať
:-D áno zuz, poznáme sa po písmenkách :-D a ja som sa stretla s augustovkami marcelkou a gajkou :-) s nimi si tiež perfektne rozumiem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si s Mirkou perfektne rozumiem :-)
Odpovedať
macka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vyclapkana? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, skoda,ze ste tu boli az vecer, to sa mne uz nechce sediet pri nete,ked tu sedim cely den. vcera som nemala vela prace, tak som sa tu nudila :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ako baby?? Ako ide zivot??? Mne strasne rychlo. Prave ma nastvala nasa lektorka anglictina, ktora uz tretiu hodinu neprisla... To je hruuuuuuza...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj carrie, konecne si tu :-) . ty chodis na anglictinu?
Odpovedať
ja som od happygirl kupovala oranzove lyko :-) Mne sa cas naopak praveze nejako zastavil, nie je o com :-( Do organizovania svadobnej cesty este daleko, dom sa mi nechce planovat, to je manzelova parketa a dieta chcem az po sv. ceste, kedze sa mi nechce s brusiskom terigat po Himalajach. Nenapada vas nieco, na co by som sa mohla tak tesit ako na svadbu? ;-) Teda ak odmyslime tie nervy, ktore som mala z toho, ze vsetko zostalo na mna, esteze som mala agenturu Kapa, ktora ma aspon scasti odbremenila.
Odpovedať
Profilova fotka
mai, a kedy idete na svadobnu cestu? ja zatial tiez nic neorganizujem,trosku upravy domu,ale inak nic,ale ani mi to velmi nechyba, uplne mi stacia tie bezne domace prace. a hlavne chcem byt aj trosku s kamoskami a s manzelikom, tak mi na to ostava aspon troksu casu,ked nie je co organizovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj adi, ano chodim na taku udrziavacku. Konverzacia. Wau Mai, ty ides na cestu po Himalajach??? To je netradicna svadobka. Ale moze byt v pohode :-):-) A kedy?? Pocuj, ked nemas co robit, my mame na byte kopec roboty. :-D :-D Staci dojst. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
carrie, tak to je super, to mas v ramci prace? ja by som tiez mala zacat s nejakou anglictinou,ale akosi zatial nestiham,snad od noveho roku sa nieco zadari.
Odpovedať
carrie, dik, nas byt mi aj staci, akurat to upratovanie nie je ktovieako vzrusujuce a kreativne :-) Chystame sa do Nepalu a Tibetu a kedze teraz by sme v Tibete zrejme uz zamrzli, pojdeme tam najskor v maji. No a dovtedy suchoty.... Ak by vas take nieco zaujimalo, pozrite sa do CK Bubo 8-), my ale pojdeme s rakuskou CK, lebo Andi by nic nerozumel. Bubo je ale bezkonkurencna, ma omnoho lepsi program, Rakusania su lenivi a fajnovi, potrebuju svoje pohodlicko este aj pod Himalajami! Akurat vcera som citala clanok o Sissi syndrome, su tym postihnute najmä zeny a ide o to, ze stale musia byt aktivne, ale zle je, ze ked dosiahnu ciel, ktory si vytycili, neuspokoji ich to, ale dalej nieco vymyslaju. Myslim, ze si obleciem 5 spodniciek, zosnurujem sa do korzetu, dam si vlasy do drdolu a do nich 50 malych bielych ruziciek, aby som sa na Sissi este aj podobala, ked uz sa spoznavam v tom syndrome :-S
Odpovedať
mai, žeby si sa mala tešiť na Vianoce? :-D ja sa napríklad na ne dosť teším, budeme prvé vianoce sami, čo mi je trošku ľúto, bude to zvláštne, ale tá vianočná atmosféra, na tú sa teším :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?