Svadba v septembri 2005

14. okt 20086430
  • No a ja som zase tento tyden slamena vdova, lebo drahy je na sluzobke cely tyzden 😞 😞 A cas sa tak vlecie, uz aby bol piatok 😞 😉

• Ahoj September 🙂 ,
    konečne som sa dočkala tvojich fotiek, bola si krásna. Ak si nájdeš čas, tak popíš, ako bolo, veľmi rada si to prečítam. Ak si už o tom písala, tak soráčik 😃 , keď si nájdem ten čas ja, tak mrknem späť 😃 .
    Zo srdca Vám želám veľa lásky, porozumenia a krásny manželský život 🙂

• biba, aj mne hrozilo, ze drahy pojde na cely tyzden prec, ale nesiel. ale aj tak vcera prisiel z prace o 9 😞 . no nevadi,aspon som stihla ist cvicit. 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte kočky, no ten môj je tiež dlho v práci, ale keďže je živiteľ, chúďatko ani mu iné nezostáva 😒 . Ale pomaly si na to zvykám, že majú teraz čoraz viac práce, len dúfam, že to tak ostane 🙂 a budeme milionári 😃

• ahopj mirka, no konecne si tu,nemala som s kym kecat, tusim ta praca zamestnava aj teba cim dalej tym viac 🙂 . veru,to je dobre,ked je praca,horsie je,ked neni

• no bola som v meste, zaplatiť nájom a tak, flákačka 😒

• aha,tak ty sa takto flakas po meste a potom som tu sama 🙂

• ale preč som bola len hodinku, inak dnes som v "robote" moc nebola na nete, trošku som pozrela čo je nové na stránkach reality show 😃 a čítala som časopis, bože tam je taká nuda 😒

• myslis v dome vyvolenych alebo v praci? 😃

• mirka, pridi mi pomoct, ja toho mam veru dost 🙂

• ahojte kocky, hlasim sa k vydatym septembrovkam, aby ste tu neboli take samucke. 😎

• no ako pekne rastieme 😃 no adi, pošli dačo, čo vlastne teraz robíš? či budem vedieť 😉

• mirka aj ja Ti nieco poslem 😃

• ježís, ste také zlaté, že ma chcete z nudy vytrhnúť, ale momentálne nestíham, píšem si s tromi kamoškami a ešte aj s vami, nabudúce 😃

• monique, ahoj,super ze sa pridavas, sme tu same opustene 🙂
    tak aspon nabuduce mirka 🙂

• Sponzor fóra
  • naskor sa stazujes....... no mirka,kto by Ti vyhovel???🙂)

• mirka,sak ta praca neutecie,mozes prist zajtra, este jej tu bude dost,neboj.aspon sa cosi noveho priucis 🙂

• však? aj ja si myslím, že zas dačo nové sa priučiť neni problém, ale keď každý chce x rokov praxe a tak, a ja všade oponujem, že ja by som rada tú prax niekde nabrala, ale potom sa im nepáči, že som mladá a že dakde môžem utiecť (to som mala pred svadbou), že oni chcú so záväzkami a predstavte si uprednostnili ženu s malým dieťatkom 😮 , nič proti tomu, len už ničomu nerozumiem 😐

• no ale ty im mozes utiect na matersku dovolenku 😃

• tak to nechapem ani ja, ale vladne tu poriadna diskriminacia

• no a teraz si vyberte, či je dobré byť slobodná a mladá, či staršia a so záväzkami, ale pred 50-tkou, či mladá mamička, des!!!

• no nijaka zenska im proste neni dobra, chlapi maju v tomto este stale trochu vyhody

• no ale čo, zabijem sa keď som pekná? pôjdem študovať 🙂

• a myslis, ze to pomoze? aj tak nebudes mat prax 🙂

• dúfam, že hej 🙂 u nás už dosť spraví pre zamestnávateľa, keď máš titul

• tak sa spytaj desperada, kde sa da kupit 😃 a budes mat v 20 rokoch, titul, prax a aj zamestnanie 😃 tak ako si to vsetci zamestnavatelia predstavuju 😃

• kde u vas, ty nerobis u manzela?
    presne zuz, si to vystihla, a este budes mat zavazok,teda priatela, ale bezdetna a deti najblizsich 30 rokov ani neplanujes 🙂

• už dávno tam nerobím 🙂 od mája

• a kam ste mi zdrhli??? 😃

• dávam dokopy fotky, už konečne vyberám, ktoré dám porobiť rodičom 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    WAUFOTO
    Bratislava
    Prirodzené, akčné, krásne fotky ako život sám.
    Eleganciu a štýl to všetko Vaša svadba musí mať. Banketová sála KONGRES HOTELA ROCA Košice je pripravená vyhovieť Vašim požiadavkám. Tešíme sa na Vás.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov