Svadba v septembri 2005

Zobraz úvodný príspevok
;-) čauko babiky, určite nie som sama, čo mám svadbu v septembri, tak dufam, že ten mesiac, dva sa tu budeme stretávať a radiť si a spoluočakávať náš den D 8-)
Odpovedať
... aj ja. som skoro mesiac po svadbe. je úžastné žiť bez svadobných stresov. spomienky na náš veľký deň sú ozaj pekné. všetko dopadlo podľa plánov.
Odpovedať
Profilova fotka
haloooooo babule:))))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak ako to ide?
Odpovedať
no tu nikto nieje, všetky sú buď choré, alebo zaneprázdnené :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja nie som chora :-)
Odpovedať
ako sa máte? :-) bábo rastie?
Odpovedať
Profilova fotka
zatial ziadne problemy, tak dufam ze rastie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, uz som tu aj ja, v piatok sme sa vratili zo svadobnej cesty z Tunisu,bolo super. Mirka,ty si sa ako mala? a ostatne holky, ako sa mavate?my si zaciname zvykat na nove byvanie,aj ked este vela veci musime prerobit a dorobit, vcera sme uz mali aj prvu navstevu :-)
Odpovedať
Adi ahoj, no aj my sme sa mali fajn, boli sme v Sousse na 8 dní, ale poviem ti, že mne osobne to bohate stačilo. Najviac z celej dovolenky sa mi páčil práve let :-D Tak gratulujem ešte aj k svadbe aj k novému bývaniu, nech sa vám dobre býva :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme sa mali super,boli sme 10 dni,ale mne bolo zase malo,este by som ostala. asi preto,ze sme sa ani minutku nenudili,ani som nemala cas len tak lezat na plazi.ake ste mali pocasie? a prostredie?
Odpovedať
prostredie bolo krásne, mali sme hotel v palmovej záhrade, bol tam bazén, boli sme blízučko mora aj blízko centra, takže to bolo super, čo sa týka ale hotela a stravy, tak s tým som nebola vôbec spokojná a už vôbec nie so správaním personálu, otras. Počasie bolo krásne, len druhý deň nám pršalo a prvý deň bolo tak oblačno, ale potom už bolo len slnečno, aj keď väčšinou mi až tak horúco nebolo
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali prvy den zamracene, potom sa vycasilo. s personalom sme boli spokojni,hlavne sme mali super animatorov. tiez sme mali velikansky bazen, blizucko more a cistu plaz, aj centrum bolo asi 20 minut peso, ale bolo spinave. ani u nas nebolo prislis horuco, vecer som mala dlhy rukav,ale v pohode.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj Mirka aj my sme boli v Sousse na 8 dni od 12.9. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj harper a tebe sa ako pacilo? inak ja si akosi nemozem zvyknut v praci po dovolenke:o)
Odpovedať
Harper vážne ;-) my od 15.9. a v ktorom hoteli ste boli? Adi v ktorom meste ste boli?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli v Tabarke,to je na severo zapade,teda skor na severe.
Odpovedať
Profilova fotka
Boli sme v Chems el Hana. vy ste boli v ktorom hoteli. Adkag ja som uz bola predtym dvakrat v Sousse :-)
Odpovedať
my sme boli v Marhabe, ale neodporúčam, v areáli bol aj Marhaba Beach, ale ten mal už 4* a vyzeral úplne inak
Odpovedať
Profilova fotka
viem kde je marhaba. my sme boli v 4* a v areali bol este 3* hotel.
Odpovedať
no my sme sa zaprisahali, že pôjdeme už len do 4* a viac, lebo toto bolo také fuj. Aj nám vymenili izbu, tá druhá bola o 200% lepšia, ale aj tak :-| No škoda, iný hotel nebol voľný na Last minute
Odpovedať
Profilova fotka
My sme kupovali na specialnu ponuku, ktoru dala von cestovka tak koncom augusta a ked som potom pozerala last minute tak uz tam ten nas hotel nebol.
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, co bolo na tej izbe take zle? my sme mali 3*, v 4* byvali jedny, co boli s nami na vylete na sahare a vraveli,ze rozdiel je len v bohatsej strave. a v lietadle som pocula jednu pani,ako hovorila,ze ich 4* hotel nebol dobry, spinava plaz,daleko od mora,zle animacne programy a tak a nas hotel kazdy chvalil.
Odpovedať
Ahojte dievčatá. Rada som sa sem po dlhšej dobe vrátila a pozrela, ako sa mávate. Ale zrejme to tu už nie je to, čo bývalo. Pochválte sa, ako sa vám darí v manželskom živote?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj matja, ja pisem stale:o) mam sa fajn,s manzelikom super, akurat ze sme obidvaja po navrate z dovolenky straaaasne unaveni a caka nas kopoec prace. a ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
babule, na tych posvadobnych fotkach pri mene ste neake ine:))) Vas uz ani nespoznavam pomaly :-D
Odpovedať
aj my sme dost unaveni s manzelikom. Zvykame si na novy zivot, chod domacnosti a tak. Este nemame vsetko zariadene, treba nam v byte porobit este nejake veci a nie je cas. Niekedy pozorujem, ze nemame cas ani na seba :-(
Odpovedať
Profilova fotka
sak prave, presne tak isto aj my,kopec veci este treba,ale nestihame, chodime domov o 6 a mame kopec inych povionnosti, manzel chodi v sobotu do skoly,takze nie je sanca nic normalne sporavit. uz ma to aj stve, chcela by som,aby sa dal byt trosku do poriadku konecne,ale nie je casu,stale cosi zuz, na akych fotkach myslis?
Odpovedať
adka, presne viem, o com hovoris. A to sme si mysleli aj my, ze ked budeme svoji a budeme spolu byvat, ze budeme spolu stale a nebudeme sa nas vediet nabazit. Ale kedy, ked neni kedy?
Odpovedať
Profilova fotka
adka, no na tych pri mene:)
Odpovedať
maťka ahooooj, som rada, že ťa tu vidím adi no tá prvá izba bola úplne príšerná, stará, plesnivé steny, ael veď počkaj a dám to do albumu + mravce
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?