Svadba v septembri 2005

Zobraz úvodný príspevok
;-) čauko babiky, určite nie som sama, čo mám svadbu v septembri, tak dufam, že ten mesiac, dva sa tu budeme stretávať a radiť si a spoluočakávať náš den D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj ziaden host vam nechybal? :-D vies ci neprisiel ku nam :-D stale mi neprisiel mail :-(
Odpovedať
Profilova fotka
babule kde ste?:)))) na svadobnej ceste?:)))) :-D
Odpovedať
ahojte :-D my sa s manzelikom chystame na vikendovu svadobnu cestu tento vikend, snad nam vyjde pocasicko, ked na tej svadbe nam tak velmo prsalooo :-(
Odpovedať
ajuska ahoj, no vy ste schytali fakt riadnu sprchu, síce sme na Slovensku neboli, ale naši vraveli, že nám vyšlo posledné krásne počasie aj teplo aj slniečko carrie, si skúpa na fotky? :-o
Odpovedať
kati berem späť, už som ich pozrela, zlatá si bola, aj ženích je fešák :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka ake slnko si to videla na nasej svadbe?:)))))) ja som ziadne nemala :-( sme akurat tak zmokli a tie saty :-D tie dopadli najhorsie po tej botanickej.... uz som nechcela ist ani do kostola..... som vyzerala :-D
Odpovedať
Mirka to ano, to pocasie nam dalo zabrat. A kedze svadba bola na Orave, o to to bolo chladnejsie :-D ale dalo sa vydrzat po tolkych horucich dnoch :-D no a fotky, aspon niektore, tam si slniecko urobime vo photoshope sami :-D :-D :-D
Odpovedať
no a!! treba dáko doupravovať, čo nedala príroda, treba dokresliť :-D zuz, my sme mali tak fajne, si ma dostala do úzkych , bolo najprv pod mrakom, ale potom sa vyjasnilo, ked sme šli na obrad, tak už bolo horúco a slniečko, normálne som si nevedela spomenúť a pršalo až neskoro večer
Odpovedať
Profilova fotka
vam doobeda nemrholilo???? nam skoro cele fotenie v botanickej prsalo, potom sa to umudrilo ale nade sa povedat ze by neako specialne svietilo slnko:))))a lialo nam iba ked sme sli po dialnici co nam bolo jedno kedze sme boli v aute:)
Odpovedať
nie, u nás nepadla ani kvapka :-) ale ráno bolo tak fajne pod mrakom
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sa mate:))))) ale neva zvladli sme to:))) ja stale vravim ze nam stastie padalo z neba :-D
Odpovedať
presne tááááááááááááááááááááák :-) už ti je lepšie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ani nie ked prichadza vecer tak mne sa nenapadne zvysuje teplota:))))) taka mrcha :-D inak sme s katkou istili ze mame rovnakeho zamestnavatela:))) teda sme kolegine :-D
Odpovedať
s carrie? máte aj spoločné pracovisko? alebo to je dáko porozhadzované?
Odpovedať
Profilova fotka
hej s carrie:))) doteraz pokial sme sa nepoznali sme sedeli vedla seba v budove, ale nasa prevadzka sa teraz prestahovala :-( takze je to cca 10 min pesi, ale ona je stale na centrale a tam sedi stale moj sef a aj my sa tam o rok vratime :-D ale aj takto byvame na vedlajsich uliciach, mozno jej vidim aj do okien, lebo ta ulica na ktorej byva je kolmo na tu nasu :-D uz len ty nam chybas miruska :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Cauko zuz, vcera som sa uz nedostala k pocitacu, tak az teraz. Veru tak moja ulica je kolma na Tvoju :-D :-D Tak sa rychlo vyzdrav a zbehneme na kafe. A este poslem dake foto, ak stihnem. :-D Este ze Ta mam inak by tu zaaadne fotky neboli. 8-) Mirkaaaaa!!!! Heloooo!!!! Po dlhom case! Pozrela som fotky - ste sympataci!!! Ako to dopadlo?? Vsetko ok? Nam fakt nad ocakavanie, aj ked ten cas mohol byt aj lepsi, ale v ten den nam to uz nejak nevadilo. Fotili sme sa aj pomedzi kvapky.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Carrie ahoooj :-) ja som na Tvojich svadobných fotkách zistila, že ta poznám :-) to je náhoda. Ešte keď som chodila s vami na stretká (aj s Vierkou Dobiášovou), pamätáš? Ja som Miška. Inak blahoželám Vám a želám všetko, všetko naj, naj, najsamlepšie. Mala si náádherné šaty, super autíčko a celý ste boli kráásny.
Odpovedať
no zuz, žeby sme začali hľadať byt na kolmej ulici od tej vašej? :-D Carrie ahoooooooj, no my sme nadmieru spokojní so svadbičkou, všetkých 18 ľudí sa bavilo :-) , o 22hod. prišlo asi 15 kamarátov, tak sme sa pučili, ale zábava bola ohromná :-) a keď bude Zuz zaneprázdnená, môžeš poslať fotky aj mne, aj ja to viem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Miška - no jasne. ze si spominam!!! Ahoooooj!!!! Rada Ta tu stretavam!!!! Kedy sa budes svadbit ty??? Inak Vierka je uz vydata zevraj dost dlho. este dlhsie som ju vsak nevidela... :-D :-D Mirka, ty si tiez taka sikula, coooo?? Tak dik za ponuku. ;-) Mala si inak super štýlový účes!! Perfetto!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
carrie :-) napísala som ti viac do IP
Odpovedať
Profilova fotka
Dik idem kukikuk!
Odpovedať
Profilova fotka
Babule, ja som uz druhy tyzden na PN...... viete co je to za nudu:(((( a ani upratovat nemozem :-( Mirka neber mi moju jedinu pracu:))))
Odpovedať
:-D som povedala, že keď budeš zaneprázdnená :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a to co je? :-D tiez neaka choroba? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuz, si squela pracovnicka!!! Diki, uz to tam je!!
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis ako dobre plati nas zamestnavatel:))) teda ako dobre si nas vychoval? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tak tak!!!! :-D :-D :-D :-D :-D Okej, uz sa mi sem dobija kolega s dalsou davkou roboty, koncim zatial..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak aj ja sa k Vam pridavam.Svadba bola supeer a som velmi stastna.Urcite moje pocity veelmi dobre poznate.Ked bude foto, samozerjme pridam. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tiez sa pripajam k zienkam septebrovkam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujeme vam a vitame vas medzi nami zienkami:)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?