Svadba v septembri 2005

14. okt 20086430
  • hej čítala som, tak to bolo od nej totálne otrasné, fakt nemám slov 😠 vysvetlila vám to potom nejako? alebo sa vykašľala?

• doteraz s nou nekomunikujeme.... zabudla asi na carovne slovicko PREPACTE a tak neni co vysvetlovat.... snazila sa najskor citovo vydierat manzela ale teraz mlci..... a asi si mysli ze ju budeme potrebovat a doplazime sa ale je na omyle..... nevadi mi ani tak ta svadba na to kaslem ale to ako mi vlastne zavolala a vynadala den po svadbe..... dokonca bola taka bezcitna ze mi vykricala aj to ze koli tomu ze mne zomrel pred rokom brasko ona smutit nebude lebo ona sa chce zabavat....

• 😮 to je fakt riadna ....., úplne bezcitný človek, fakt s ňou by som neprekecla už nikdy v živote. Jasné, že si bez nej vystačíte, aj keď by ma to riadne mrzelo, ak predtým taká nebola, ale toto je fakt moc!!!!

• Sponzor fóra
  • no predtym sa celkom dala..... nikdy nezdvihla na mna takto hlas...... mrzi ma to ako cela ta nasa svadba skoncila..... a asi podla vsetkeho iba nas s manzelom mrzi to vcetko..... ona vypocitavo caka na nase doplazenie...... teda netusim co robi......

• tak sa ukázala v pravom svetle, ale vieš čo, kašlite na ňu, my sme mali takéto vyčíňanie deň pred svadbou, urazená krstná mať, ktorá nebola pozvaná na svadbu a zúrivá starká, že sme odvrhli rodinu 😃 no čo, nakoniec starká prišla, aj keď odmietla, krstná mať nemohla prežrieť, že nebude žrať zadarmo, ale my sme sa bavili úúúúúúúúúžasne 🙂 veď ale sme im vysvetlili, že ide iba tá najnajbližšia rodina ako sú rodičia, súrodenci a starké, ale keď je niekto brzda, tak to ťažko pochopí, si myslí že keď mi je krstná mať a raz dala nejaký sľub, ktorý nikdy nedodržala a nikdy sa tak nesprávala, že je o niečo viac? ja som bola šťastná že tam neni a som šťastná dodnes 🙂

• no vidim ze nikto to nema ruzove🙂))) ale ako sa vravi rodicov a ani rodinu si nevyberies 😞 aj ked svokru som si mohla aj lepsiu vybrat🙂)) ale muzicka by som nevymenila🙂)) 😃

• ešteže ten je úplne iný však? 😉

• no zatial je uplne normalny🙂))) 😃 cas ukaze, aj ked za tych 8 rokov som ho velmi dobre spoznala a trosku aj prevychovala🙂)))

• Bayka gratulujem vám, ako vám dopadla veselica? 🙂

• vies moja, nie kazda vydata septembrovka bola taka sikovna ako my a je doma zo svadobnej cesty🙂))) hlavne tie co mali svadbu napr. tuto sobotu🙂))) viem o chrobakovi ze sla na svadobnu cestu az v sobotu🙂))

• ale Bayka tu teraz písala, tak preto viem 😃

• tiez si zmylila temu do ktorej patri 😃 cela ty 😃

• haha, inak ako sa máš? čo nové?

• no hned vstredu po svadbe som sadla doma na PNku a som na nej doteraz....... teplota nie a nie odist a tak asi budem este tyzden doma😞(( a som cela znudena tak preto tu tolko vypisujem🙂)))) kedze doma ziadne domace prace nemozem robit😞((( ale tesim sa lebo v sobotu si ideme vybrat nas svadobny dar od mojich rodicov a autosalon do nitri🙂))

• tak sa lieč 🙂 pošli toho trošku, nech mám aj ja fajront 😃

• Sponzor fóra
  • musis prist🙂))) dakujem za taky fajront🙂)) radcej by som do prace chodila....... 😞

• hm,chorá som nebola ani nepamätám, dakedy na ZŠ som asi mala teplotu, tak som si na strednej musela u doktorky vymýšľať 😃

• ako ti zavidim🙂)))) aj ja chcem🙂))

• Ahoj baby, mladé panie - gratulujem vám. ja som sa vrátila zo svadobky a prichádza tvrdá realita... 😃

• carrie, mne sa zatial ta tvrda realita paci... po tej svadbe a svadobke som priam tuzila po tom, aby naslat ten kazdodenny zivot a prestali sa riesit veci okolo svadby
    btw VSETKYM GRATULUJEM A PRAJEM DLHE ROKY STASTNEHO ZIVOTA

• prajeme ti aby ta realita bola co najlepsia🙂) mas neake foto zo svadobky?🙂)) kde ste boli?

• O to verim, ze bude!! S takym chlapom určite. Mám mám fotky ale doma. A svadobné sú moc veľké... Daj mi mail. Pošlim Ti mailom.
    Boli sme na Rhodose.

• zuz@pobox.sk....... inak existuju programz na ymensenie ak chces poslem ti ich ymensene>|| a ak sa podari tak ten program ok? 😃

• No žena činu. Super. Pošlem Ti ich. Diki. Ja som technický antitalent.... 😃

• no poslala som ti ich 😃 inak holka aj ja som z tej istej firmy ako ty 😃 som na DD 😃

• mas inak super krasne fotky 😃 a teraz tie tri sem mozes aj vlozit 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃 jajajajjajajajajaj dedinaaaaaa........ A ďakujeeeeem!!!!!!

• Zuz poslala som ešte jednu aj keď trikrát 😃 😃
    A ešte pošlem.. 😃

• kludne posielaj aspon sa tak nebudem nudit🙂)) aj ked zatial mi nic neprislo😞

• Už by malo 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Svadobný a rodinný fotograf
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov