Svadba v septembri 2005

Zobraz úvodný príspevok
;-) čauko babiky, určite nie som sama, čo mám svadbu v septembri, tak dufam, že ten mesiac, dva sa tu budeme stretávať a radiť si a spoluočakávať náš den D 8-)
Odpovedať
Liska, poslala som ti IP..
Odpovedať
ahojte kočky, dnes sme sa vrátili zo svadobnej cesty, mali sme sa super, len izba a strava sa mi nepáčili,ale inak sme si spravili krásnu dovolenku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka, daj par foto z dovolenky :-D
Odpovedať
mirka, kde ste boli?
Odpovedať
ahojte, tak aj ja sa pripajam, my sa chystame na svadobnu cestu buduci vikend, len na taku kratku vikendovu a potom si v lete doprajeme taku peknu oneskorenu letnu dovolenku, ak nam vsetko vyjde podla predstav. Tiez by som sa chcela vsetkym podakovat za predsvadobne rady a inspiracie, v mnohom mi velmi pomohli - takze DAKUJEM :-)
Odpovedať
Cafte, aj ja sa pridavam. My uz mame aj svadobnu cestu za sebou a bola uuuuzasna. A o svadbe ani nehovorim. Ta bola no bomba ;-)
Odpovedať
aj nasa svadba bola super, az na nejake malickosti, ale tie sa dali prehliadnut. Akurat mi trosku vadilo to pocasie, pretoze cely september je krasny akurat toho 17.9 muselo pocasie vycinat ]-( ale aj napriek tomu to bol jeden prenadherny den :-D
Odpovedať
Aj ja som mala par nedostatkov, ale boli to fakt malickosti. Len ma mrzi to, ze sme si kupili svadobne pohare a zabudli sme ich doma v krabicke, tak pripitok bol bez nich. Ale potom sa priniesli :-)
Odpovedať
ahojte ženičky, tak znova gratulujem ďalším už vydatým :-) maryem boli sme v Tunisku a idem hodiť dáke z dobvolenky, dnes som už dala aj svadobné, zatiaľ len z nášho foťáka, lebo kamaráti sú nejakí škrobi, ešte nám nedali to, čo nafotili :-( fotky už sú, sú nádherné, len neviem ako ich tam dám, tak dačo hádam vymyslím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka,bola si krasna nevesta,gratulujem ;-) matja je este na dovolenke?
Odpovedať
ďakujem liska aj ty :-) , maťa neviem kde je
Odpovedať
Profilova fotka
mirka naozaj ste boli krasny:)))) a mate aj krasne fotky:))) nam nas fotograf fotky naskenoval a mame ich aj na cd cku:))) skus si dat aj ty tie tvoje naskenovat:))) ja budem davat vacsinou cd cka s fotkami so svadby:)) kedze ten nas fotograf nam urobil aj vrh cedecka sme tam mi a nase prstene:)))) uplne krasne.....
Odpovedať
Článok sa načítava...
zuzi ahooooooj :-) no skúsim dakoho poprosiť, kto má skener, ale zatiaľ neviem kto ho má :-D tiež by som ich chcela aj v počítači ako sa máš?
Odpovedať
Profilova fotka
som uz vyse tyzdna chora....... museli sme zrusit svadobnu cestu...... momentalne mam chripku:))) takze testujem mojho muzika ako sa o mna postara :-D inak ak by si nikoho nenasla ja mam par kamosov co maju skener:))) uz by si mohla prist do BA:))) ako si inak zijete po svadbe a svadobnej ceste?:))) byvate sami vo svojom?
Odpovedať
ešte nie, stále sme v nájme, ale do konca roka sa ideme poobzerať po svojom, rozhodli sme sa , že si kúpime 2-izb. byt. Máme fin. poradcu, tak si nechávame poradiť :-D , máme sa fajne, tak ako pred tým :-) , len sa mi nechce ísť do roboty, toto boli perfektné 2 týždne :-D a do blavy neviem kedy asi nikdy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my mame tiez niekolko fin. poradcov:))) ale my mame plany stavat dom:)))
Odpovedať
ahojte baby, konecne som nachvilku na nete, ani nestiham vsetko precitat ale vsetkym vam gratulujem, dufam ze vam vsetko vyslo podla predstav, nam ano a este aj lepsie, vsetko bolo uuuuuuuuuuuzasne, a uz som zrazu vydata :-D
Odpovedať
aktak ako bolo na svadobnej ceste? ešte si sa nepochválila :-)
Odpovedať
super, krasne pocasie, nadherne plaze a more, hmmm :-D
Odpovedať
a kde ste to boli?
Odpovedať
Profilova fotka
to by aj mna zaujimalo, zbieram napady pre nasu svadobnu cestu:))) aj ked na nu mam viac casu ako na naplanovanie svadby som mala:)))
Odpovedať
zuz, kedy chcete ísť?
Odpovedať
Profilova fotka
no asi bud na silvestra a mozno az neskor.... manzel od 1.10. meni pracu:((((
Odpovedať
aha, no švagrinka bola na Silvestra v Egypte a mali sa super, aj počasie bolo v pohode, nebolo až tak extra teplo, ale kúpali sa, potápali, boli spokojní. Ja by som šla dakde na Silvestra, kde je horúco :-) mne je tu taká zima :-S
Odpovedať
Profilova fotka
mne je tu zima celu zimu:))) to uz aby som sla:))) hej v egypte moze byt super my sme tam boli vlani v oktobri a zdalo sa mi az moc teplo:))) ale snad by som sla aj na neaku exotiku.... nikde som este moc nebola.... :-D
Odpovedať
tak toho je dosť, či? :-D ježíš, ja by som toto Slovensko dakde presťahovala, mne je tu dobre, celú dovolenku som sa tešila domov :-D , ale tu mi je fakt kosa a to je ešte len september, veď ja musím vymyslieť dáke topánky s ohrievačom, lebo celú zimu mi totálne mrznú nohy a nepomáha ani kožušina v topánke :-S :-D
Odpovedať
zuz, napísala som odveci to že ej toho ešte dosť, zle som si prečítala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mi nehovor... aj ja som hrozna zrzlina na nohy... nehovoriac o zuboch :-D odkedy som mala uraz zubov a obe horne jednotky mam napoly mrtve tak je to hrozne..... :-(
Odpovedať
fú, to ti nezávidím :-( , inak dnes som už vytiahla tielko :-D . Vždy som ho neznášala, ale oddnes si už neviem ani predstaviť deň bez neho :-D bože som dopadla :-D ale ako moja druhá maminka hovorí, musím sa obliekať, lebo chce vnúčatá a moje zdravie už neni len moja vec, tak musím poslúchať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ako ti zavidim ze mas uz dve maminy:))) ja mam iba jednu a nevymenim ju za nic na svete:))) neviem ci si si citala co nam urobila svokra ale ja nemam momentalne svokru..... uplne nam podlomila kolena a zachovala sa hrozne bezcitne..... :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?