Svadba v septembri 2005

14. okt 20086430
  • Liska, poslala som ti IP..

• ahojte kočky, dnes sme sa vrátili zo svadobnej cesty, mali sme sa super, len izba a strava sa mi nepáčili,ale inak sme si spravili krásnu dovolenku 🙂

• ahoj mirka, daj par foto z dovolenky 😃

• Sponzor fóra
  • mirka, kde ste boli?

• ahojte, tak aj ja sa pripajam, my sa chystame na svadobnu cestu buduci vikend, len na taku kratku vikendovu a potom si v lete doprajeme taku peknu oneskorenu letnu dovolenku, ak nam vsetko vyjde podla predstav. Tiez by som sa chcela vsetkym podakovat za predsvadobne rady a inspiracie, v mnohom mi velmi pomohli - takze DAKUJEM 🙂

• Cafte, aj ja sa pridavam. My uz mame aj svadobnu cestu za sebou a bola uuuuzasna. A o svadbe ani nehovorim. Ta bola no bomba 😉

• aj nasa svadba bola super, az na nejake malickosti, ale tie sa dali prehliadnut. Akurat mi trosku vadilo to pocasie, pretoze cely september je krasny akurat toho 17.9 muselo pocasie vycinat 😠 ale aj napriek tomu to bol jeden prenadherny den 😃

• Aj ja som mala par nedostatkov, ale boli to fakt malickosti. Len ma mrzi to, ze sme si kupili svadobne pohare a zabudli sme ich doma v krabicke, tak pripitok bol bez nich. Ale potom sa priniesli 🙂

• ahojte ženičky, tak znova gratulujem ďalším už vydatým 🙂
    maryem boli sme v Tunisku a idem hodiť dáke z dobvolenky, dnes som už dala aj svadobné, zatiaľ len z nášho foťáka, lebo kamaráti sú nejakí škrobi, ešte nám nedali to, čo nafotili 😞 fotky už sú, sú nádherné, len neviem ako ich tam dám, tak dačo hádam vymyslím 🙂

• mirka,bola si krasna nevesta,gratulujem 😉
    matja je este na dovolenke?

• ďakujem liska aj ty 🙂 , maťa neviem kde je

• mirka naozaj ste boli krasny🙂))) a mate aj krasne fotky🙂)) nam nas fotograf fotky naskenoval a mame ich aj na cd cku🙂)) skus si dat aj ty tie tvoje naskenovat🙂)) ja budem davat vacsinou cd cka s fotkami so svadby🙂) kedze ten nas fotograf nam urobil aj vrh cedecka sme tam mi a nase prstene🙂))) uplne krasne.....

• zuzi ahooooooj 🙂 no skúsim dakoho poprosiť, kto má skener, ale zatiaľ neviem kto ho má 😃 tiež by som ich chcela aj v počítači
    ako sa máš?

• som uz vyse tyzdna chora....... museli sme zrusit svadobnu cestu...... momentalne mam chripku🙂)) takze testujem mojho muzika ako sa o mna postara 😃 inak ak by si nikoho nenasla ja mam par kamosov co maju skener🙂)) uz by si mohla prist do BA🙂)) ako si inak zijete po svadbe a svadobnej ceste?🙂)) byvate sami vo svojom?

• ešte nie, stále sme v nájme, ale do konca roka sa ideme poobzerať po svojom, rozhodli sme sa , že si kúpime 2-izb. byt. Máme fin. poradcu, tak si nechávame poradiť 😃 , máme sa fajne, tak ako pred tým 🙂 , len sa mi nechce ísť do roboty, toto boli perfektné 2 týždne 😃 a do blavy neviem kedy asi nikdy 😃

• Sponzor fóra
  • my mame tiez niekolko fin. poradcov🙂)) ale my mame plany stavat dom🙂))

• ahojte baby, konecne som nachvilku na nete, ani nestiham vsetko precitat ale vsetkym vam gratulujem, dufam ze vam vsetko vyslo podla predstav, nam ano a este aj lepsie, vsetko bolo uuuuuuuuuuuzasne, a uz som zrazu vydata 😃

• aktak ako bolo na svadobnej ceste? ešte si sa nepochválila 🙂

• super, krasne pocasie, nadherne plaze a more, hmmm 😃

• a kde ste to boli?

• to by aj mna zaujimalo, zbieram napady pre nasu svadobnu cestu🙂)) aj ked na nu mam viac casu ako na naplanovanie svadby som mala🙂))

• zuz, kedy chcete ísť?

• no asi bud na silvestra a mozno az neskor.... manzel od 1.10. meni pracu😞(((

• aha, no švagrinka bola na Silvestra v Egypte a mali sa super, aj počasie bolo v pohode, nebolo až tak extra teplo, ale kúpali sa, potápali, boli spokojní. Ja by som šla dakde na Silvestra, kde je horúco 🙂 mne je tu taká zima 😒

• mne je tu zima celu zimu🙂)) to uz aby som sla🙂)) hej v egypte moze byt super my sme tam boli vlani v oktobri a zdalo sa mi az moc teplo🙂)) ale snad by som sla aj na neaku exotiku.... nikde som este moc nebola.... 😃

• tak toho je dosť, či? 😃 ježíš, ja by som toto Slovensko dakde presťahovala, mne je tu dobre, celú dovolenku som sa tešila domov 😃 , ale tu mi je fakt kosa a to je ešte len september, veď ja musím vymyslieť dáke topánky s ohrievačom, lebo celú zimu mi totálne mrznú nohy a nepomáha ani kožušina v topánke 😒 😃

• zuz, napísala som odveci to že ej toho ešte dosť, zle som si prečítala 😃

• mi nehovor... aj ja som hrozna zrzlina na nohy... nehovoriac o zuboch 😃 odkedy som mala uraz zubov a obe horne jednotky mam napoly mrtve tak je to hrozne..... 😞

• fú, to ti nezávidím 😞 , inak dnes som už vytiahla tielko 😃 . Vždy som ho neznášala, ale oddnes si už neviem ani predstaviť deň bez neho 😃 bože som dopadla 😃 ale ako moja druhá maminka hovorí, musím sa obliekať, lebo chce vnúčatá a moje zdravie už neni len moja vec, tak musím poslúchať 😃

• ako ti zavidim ze mas uz dve maminy🙂)) ja mam iba jednu a nevymenim ju za nic na svete🙂)) neviem ci si si citala co nam urobila svokra ale ja nemam momentalne svokru..... uplne nam podlomila kolena a zachovala sa hrozne bezcitne..... 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a portrétny fotograf
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Profesionálne fotenie svadieb, interier-exterier, fotenie detí, bookov, modeling atd. Cena dohodou.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov