Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčence, uvažujem dosť vážne nad tým, že nechcem popolnočné šaty, že ostanem v svadobných celu noc.... keď už mám byť v svadobnom, tak nielen pár hodín ... čo si o tom myslíte? ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@eninka27 aj ja to tak chcem! Ked som to povedala mamine, tak to nepredychala zatial, ale ja si za tym stojim. Ja nebudem mat torty, cize to ani nebude take hrozne. A kamaratka mi hovorila, ze niektore nevesty tak ostavaju...
Odpovedať
Baby, ja vobec nebudem mat popolnocne saty..ked uz svadobne su take drahe,treba si ich vychutnat :-) Pokial viem,tak na Orave sa uz upustilo od tohto zvyku..
Odpovedať
@eninka27 ahoj, ani ja nebudem mat popolnocne saty. Ani som len nad nimi neuvazivala. Chcem si celu noc uzit moje svadobne. A ako povedala @nedielka - od tohto zvyku preobliekat sa do popolnocnych sa uz dost upusta. Takze ja urcite bez popolnocnych. :))
Odpovedať
Profilova fotka
baby ale budeme trpieť :-) tie svadobne saty niesu najlahsie, hlavne tie, ktore som si vybrala ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@eitsirch súhlasím, ale hádam ten jeden deň zvládneme
Odpovedať
Profilova fotka
no musime sa prekonat, chce to vytrenovat fyzicku na zumbe :-)
Odpovedať
ahojte dievčatá..chcela som len upozorniť tie ktoré sú z okolia Levoče alebo SNV, nech sa poponáhľajú s kameramanom..my mame svadbu 15.9. a povolala som ich asi 10...vsetci su už obsadení..
Odpovedať
hej, pravda:) ja som dneska obvolavala Djov (ale z oravy) a tiez polovica z nich je uz obsadena :((
Odpovedať
Ahojte dievčatá, ja sa vydávam 29/09/2012 a už teraz mám problém s kameramanom. nemáte náhodou kontakt na dobrého kameramana z Oravy okrem Sestrenka - ten je už obsadený na celý september a okrem Drgáňa, ktorý nemá dobrú povesť už u viacerých?? budem Vám veľmi vďačná, ak by ste niekoho takého poznali.. dííky
Odpovedať
Profilova fotka
@anezkka1 a podarilo sa ti nakoniec niekoho zohnat?
Odpovedať
Profilova fotka
@dandy26 Ahoj Dandy. Kedy planujes svadbu v septembri? zhanam fotografa/ku ale lacnejsiu, vsetci mi pridu strasne predrazeni. posles niaky link na foto prosim ta?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte ja mám už fotografa a kameramana, ešte zháňam skupinu, alebo DJ.
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka a koho? porad :D ja stale zhanam tiez...som z okolia TN...
Odpovedať
@prozba no tu na orave je to dost tazke zohnat niekoho kvalitneho. Dja uz mate??
Odpovedať
ahojte baby, ak chcete cenovo dostupnych fotografov, posielam link: http://www.jmfoto.sk/ dvaja mladí manželia z BA, obaja fotia, čo je celkom výhoda, kedze jeden sa pri foteni priprav venuje neveste a druhy zenichovi, plus si navzajom pomahaju. My sme si ich zarezervovali, uvidime po 1.9.2012, ale zatial sa mi foto paci velmi - aj ich prístup, kedze sme sa uz stretli :-)
Odpovedať
a najdete ich aj na FB (Michal a Michaela Jurkovič Photoprgaphy) - tam maju viac albumov
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzx prečo nebudes mat torty?
Odpovedať
Profilova fotka
@nedielka teší ma, že nas je viac :)
Odpovedať
Veronicka@@, prozba ... To ako myslite vazne? Ja sa budem vydavat 22.9, a ked som volala Dj,tak sa zasmial.. ze cely september ma este volny :-) A to iste aj kameraman.. vsak sa popytajte znamych, ved je tolko kameramanov a DJ na Orave,ze sa tam hadam ani nezmestia.. :-) Myslim,ze je si z coho vyberat..To nieje ako pred 10rokmi,ze tam bol len Sestrenek, Drgan, Jurina :-))))))))))))))))) :-D Drzim palce. Kuknite aj stranku svadobnaagenturaorava.tk
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, mi tiež budeme mat svadbu v septembri 2012....
Odpovedať
galaxiacentrum.orava.sk
Odpovedať
Profilova fotka
Poradte. prosím dobru kozmetičku zo ZA.....
Odpovedať
@kris1111 ja chodim uz 3roky k p.Daske, mam cislo, mozem poslat do spravy.. jej salon je vedla trznice smerom k domu FATRA. Je velmi prijemna a vie aj poradit.
Odpovedať
@eninka27 tortove saty spm myslela :-D
Odpovedať
@veronicka22 DJ máme Leginusa, tak som rada, lebo som bola už na viacerých svadbách, čo hral a bol skvelý a myslím, že tá zábava závisí práve od neho.. už len toho kameramana ale to tiež nechcem hocikoho, najradšej by som niekoho, čo už s ním má niekto skúsenost, a inak náš prvý termín bol 22.september, len tam nebol volný ani Dj a sala, tak sme to posunuli.. tebe kto hrá?? a čo kamera ? koho máš ?
Odpovedať
@nedielka ahoj, no je ich tu vela, to máš pravdu, ale teraz kameruje už každý druhý a robí DVD doma ale svadbu mám len raz a tak to nechcem nechat na náhodu a chcem aby som bola spokojná a nemusela si po svadbe vraviet ako by som čo menila a lutovala výber kameramana.. ale september je vždy plný čo sa týka svadieb a že to tak bude aj v roku 2012, mna už odbili viacerí že majú obsadené ale to asi preto, že som obvolávala tých, čo sú najznámejší.. a to svadbujeme o 9 mesiacov. . :)
Odpovedať
Ja sa spolieham na referencie, aj ked som si vyberala kamer.,fotografa ,tak som si pytala ich ukazky. Taktiez, TEDA DUFAM :-) , vydavam sa iba raz ,tak nech to stoji zato. A kedy mate Vy termin?
Odpovedať
Profilova fotka
@nedielka Prosim ta posli mi cislo..... Dakujem...som tu prvy krat, tak sa tu len tak zoznamujem s tymto forom... :-)
Odpovedať
@bliss71 nakoniec som zohnala..ale tiez povedal ze uz ma plno... ale zobral nas ...;-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?