Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzx ahaaaa :D :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatkáá, prajem vám do Nového roku veeela zdravíčka, spokojnosti, radisti zo života a keďže sme septembrovky, tak vela síl a inšpirácií k životnému dňu :) :*
Odpovedať
@nedielka termín máme 29, ale najskor sme zvažovali 22. a kde máte svadbu Vy?
Odpovedať
Profilova fotka
my mame tiez v septembri, konkrtetne 1.9. v TN, rozhodli sme sa minuly tyzden. Zatial som si len na nete nasla podnik a nezavazne zarezervovala - buduci tyzden si ju osobne idem pozriet. Saty som si tiez nasla na nete za 120 Eur, niekedy tento tyzden si ich asi aj kupim. Vyzdobu som si premyslela svoju, nakupim si servitky a priestieranie a mam v plane si cast urobit sama, stolicky si necham vyzdobit asi tou specialnou agenturou, co sa tym zaobera. No a DJ-a asi nebudem objednavat, rozmyslam, ze si len necham pustat pesnicky kamaratmi, ktori sa zucastnia. Obrucky sme este neriesili. Musime este vybavit kostol a matriku... Podla mna ked sa poriesia saty a sala, tak je ta najtazsia cast vyriesena :)
Odpovedať
Profilova fotka
@erienka Ahoj! Aj my máme svadbu 1.9. v ZA :-) Zajednané máme len to najdoležitejšie - matriku, fotografa a sálu. No a obrúčky, tie sme si dali pod stromček. Na ostatné je ešte kopa času :-)
Odpovedať
@nedielka - ja ked som si zajednavala kameramana v oktobri tak som mala stastie ze mal este nas datum na september volny:)) Zalezi to od oblasti a tiez od mesiaca svadby. @prozba cauko, no Leginusa som chcela aj ja, vela znamych mi ho odporucalo, ale bohuzial na 22.9 je uz obsadeny. Zajednali sme si DJa DEE, ten je podla mna tiez dobry, ludia ho chvalia (dokonca je aj lacnejsi :) ) Kameramana mame jednu firmu z Bratislavy - robia nam foto+video. Maju naozaj skvele videa aj fotky na ich stranke, skus pozriet http://www.lkstudio.sk/ a cena nie je vysoka. Teraz momentalne hladam nejaku zivu hudbu na sprijemnenie, na par hodin niekedy v noci - nevies mi niekoho odporucit?? dik :))
Odpovedať
@ccocco prosim ta co vsetko sa vybavuje na matrike? netreba ist najskor na faru?? My sme este neboli na matrike, ale uz by sme ju aj hadam mohli zajednat ak to treba takto dopredu.... dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronicka22 My budeme mať svadbu iba na radnici, nie v kostole. Takže sme šli na matriku kvôli tomu, že sme chceli určite dátum 1.9.2012 a žiaden iný :-) Dokonca aj tety úradníčky nám povedali, že sa im to začína plniť. Tiež sme si zajednali jedného konkrétneho oddávajúceho a zobrali si tlačivá. Ty to máš asi inak, veď farár v tomto spolupracuje s matrikou. Takže neviem či aj žiadosť o uzavretie manželstva si nebudeš vypisovať s ním... Ale to už možno trepem, neviem ako to chodí na fare. No určite choď najprv do kostola a potom na faru - predsa len býva viac cirkevných sobášov, tak aby si mala dátum čo Vám vyhovuje.
Odpovedať
Profilova fotka
@veronicka22 Oprava: najprv do kostola, potom na matriku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky ak by ste chceli krasnu lacnú výzdobu v ke a okolí tak sa ozvite.papa
Odpovedať
@ccocco okej, dakujem pekne:) My sme uz nasmu fararovi oznamili ze sa budeme brat. Povedal ze staci ked prideme 3 mesiace pred svadbou, ale chceme tam ist uz teraz co najskor aby sme sa s nim dohodli na niektorych veciach a dohodli si hodinu obradu. Potom pojdeme asi na matriku..... Vy uz co vsetko mate prichystane?? Ja studujem v ziline, poradis mi nejake svadobne salony kde sa oplati ist na saty??
Odpovedať
Profilova fotka
@veronicka22 no máme fotografa, sálu, obrúčky, moje topánky a zopár drobností k výzdobe. Šaty som ešte nebola skúšať, to sa chystám teraz v januári. Ale čo tu pozerám, tak je veľa spokojných nevestičiek so salónom Hella, ja ešte určite pôjdem do Gabrielle, Amélie a Vanessy. Do Dagmar asi nie, nemá dobré ohlasy. Ja sa s tým vybavovaním teraz moc neponáhľam, lebo máme malinkú svadbu bez tancovačky do rána a to podstatné už vlastne zariadené je.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@ccocco tak to mas pravdu, tie najdolezitejsie veci uz mate. V podstate aj my uz mame toco vy (okrem obrucok a topanok ale pracuje sa na svadobnych oznameniach teraz) Aj ja si chcem ist teraz v januari co to poskusat, aby som vedela ake modely mi sedia a na zaciatku februara planujem ist do Bratislavy na svadobny veltrh. Dakujem za tipy v Ziline, urcite tam zajdem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my budeme mať svadbu 22.9.2012 v Romantiku v Dolnej Strede. Takže sála zabezpečená, fotograf tiež (bráchov kamarát) a to je všetko zatiaľ. Myslím, že stíham :-)!
Odpovedať
@veronicka22 no čo poznám živú hudbu tak Očkajákovci, sú asi traja a hrajú aj normálne celú svadbu,majú harmoniku, klávesy aj trúbku, skús kuknút: http://www.muzikland.sk/perfect neviem či by prišli len na pár hodín a keby nie, tak poznajú určite dost ludí, čo by mohli odporučit..
Odpovedať
Profilova fotka
@prozba Kedy mate svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@prozba a co vam chyba?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,,aj my plánujeme 8.92012 svadbu okr. Ružomberok
Odpovedať
ahoj @bliss71......uz sme prisli na to ze to nebude take jednoduche len si vybrat termin..:)) .zacali sme kostolom a uz tam nas knaz zrusil ze maju obsadene....tak sme pokracovali salami....chceli by sme daky hotel v SNV..(Flora Cingov alebo Metropol).....a jediny volny je 22.9. na Flore....len sa obavam ze sa nevojdeme kedze je sala do 100 ludi.....:(...takze sme v slepej ulicke:///:).....ale aspon hudbu uz mame:))....ako ste na tompokrocili vy,...kde budete mat?
Odpovedať
ahoj @tinka01 ....mala si pravdu....zacali sme dost neskoro a vsetko uz bolo beznadejne obsadene....no stale cakam ze sa este nieco uvolni kedze v januari sa zvyknu potvrdzovat rezervacie na saly a snad sa nieco uvolni........problem je totiz ze mame vela hosti...okolo 100:/.....aspon ze hudbu uz mame:)
Odpovedať
a este kocky.....neviete mi poradit dobry svadovny salon v SNV, PP a okolie?:)
Odpovedať
a este mi napadlo ....stretol sa niekto s magnetkami ako darcekmi pre hosti???..neviete kde sa to da vyrobit?:)dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@majinka33 my budeme mat na Flore, ludi budeme mat cca 80, dufam ze sa nebudeme tlacit na parkete 8-) okrem saly teda mame hudbu, kameru, foto a pekarku svadobnej torty. Hlavne ze kostol ešte nemame :-D a hudbu mate koho? a čo sa tych magnetik tyka, ja som sa informovala u ProGra a tam to stoji okolo 1eura/kus. salony neviem poradit, este som vobec nebola skusat :-| ale chcela by som teraz v januari
Odpovedať
@prozba dakujem:) skusim sa u nich informovat.
Odpovedať
ahoj planujeme ´15.septembra mame zajednanu salu i foto ale to je asi tak vsetko najvyssi problem vidim v hudbe bo sa nam nedari nic zohnat
Odpovedať
majka, tie magnetky skus na sashe.sk
Odpovedať
@sepkev Sepkev poznám len jednu. Tu je Štefi Sepkeeev. :D
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Štefiiiiii:):):) a nebodaj aj Ty v septembri:)no pockaj, len povedz kedy ;-) ja som na den ustavy 1.9. :-)
Odpovedať
@prozba na kedy máš zajednaného Leginusa? ja som ho videla na jednej svadbe a bol super! tiež ho chcem..ale nemôžem mu volať, lebo dátum nie je ešte jasny..bud september, príp. začiatok októbra...
Odpovedať
@filajka no ja mám termín 29 ale najskor sme chceli 22 ale bol obsadený, tak sme si to aj mi presunuli.. ale mal by mat este volné na koniec septembra, skús mu zavolat, že mu to upresníš neskor, len aby s tebou rátal..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?