Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
@veronicka22 Môžeš si ich vyskúšať a rezervovať
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka aj tam plánujem ísť :) vydávam sa iba raz tak si to obehám všetko :-D
Odpovedať
@luckos hezkyyyyyyyyy:):)tesim tesim, takze stihame aj gratulacie :-) mam tip, http://www.balonparty.sk/ http://www.balonparty.sk/ od týchto mame kompletku: DJ, starejší, kameraman aj heligonkár kameraman bol u Peti, videla som aj DVD - spokojnost :-) a dokonca aj s tým, ze tam vobec nezavadzal :-) video JTV Production - Juraj Trstenský - cena 570€ vrátane dopravy
Odpovedať
@sepkev nooo fotografa máme, s kameramanom máme stretko zajtra. Fotograf je kamoš takže do 150 nám to spraví a kameraman povedal že 230€. tak som zvedavá. dúfam, že to bude za niečo stáť. teraz zháňam DJ, starejšieho a cimbalovku prípadne niečo podobné. videla som jednu ukážku čo točil ten ktorého chceme a bola tam cimbalovka tak sa ho popýtame nech dá kontakty ak má. nevieš mi povedať samotnu cenu DJ a starejšieho nech som trochu v obraze?
Odpovedať
ahojte, tiez planujeme september 2012, zatial nemame nic, tak snad to vsetko vyjde :-)
Odpovedať
Ahojte ,my sme sa s priatelom tiež dohodli na septembri ..neviem ci už mám začat s prípravami alebo je to skoro ..Pravdepodobne ju budeme mat 15. 9 :)
Odpovedať
Profilova fotka
@aliiska ahoj! My to máme 1.9. Je to síce ešte viac ako pól roka, ale zohnat napr. Dobrého fotografa je celkom problém. Odporúčam ti zajednat si sálu, hudbu, foto, video. A potom si daj do leta pauzu :-)
Odpovedať
@aliiska @ivulik84 Baby tiež som mala dojem že je času dosť ale omyl. Napríklad dobré agentúry už maju september obsadený. September je silný mesiac takže vrhnite sa na to. Aspon ten základ ako písala ccocco.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my to máme 22.9. To najdolezitejsie uz mame zarezervovane (kamera, foto, sala, hudba, starejsi). do kostola sa chystam az v marci/aprili..teraz riešim vyzdobu. urcite bude cokoladovo-hneda. ale neviem co s kyticou :-/ chcela by som ju mat ladenu tiez do hneda, ale asi budu biele kvety a hneda organza alebo stuzka okolo...nejake ine napady? diky za rady. a prajem Vam pekny den ;-)
Odpovedať
@jarusmischo ahoj, mne sa do toho tiež moc nechcelo, lebo by som ani netušila aká veda je okolo toho... ak si prečítam niekt. príspevky tak vidím, že som riadne pozadu.... no zatiaľ sa mi predsa len podarilo už niečo, fotografa, dj - ja, živú hudbu aj, kostol, obrúčky, výzdobu....a to všetko sa mi podarilo v priebehu týždňa a pol, takže ak sa do toho dáš, tak sa to dá vybaviť skoro... teraz je najväčší problém sála, ale pracuje sa na tom... ;-) držím ti palčeky, môj veľký deň bude 22.9.2012 :-) tešíme sa
Odpovedať
@yvanielka máme rovnaký čas svadby, odkiaľ si? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, mňa ide vydrapiť... ja nemám ešte okrem kamery a fotografa nič :D mám kedy? :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj nevestičky :-) nooo, nás to tiež čaká 15. 9. :-) len máme problém so starejším, lebo som asi veľmi veľmi náročná a potom ešte to sálou... mmm, dosť blbé - inak už máme tie základné piliere ako hudba, kamera, fotograf vybavené... dokonca už aj kostol a dohodnuté termíny na predmanželské náuky... ale je okolo toho ozaj veľa prácičky... :-)
Odpovedať
Ahojte budúce nevestičky, ked trošku zaberiete tak to povybavujete. PS: Ja toho tiež nemám veľa. :-) Teraz to začínam dohánať, malý mi začal od utorka chodiť do škôlky, tak mám do obeda čas, až do konca Januára, vtedy nastupujem konečne do roboty. :-)
Odpovedať
Ahojte nevesticky, pridavam sa aj ja kvam. Nas velky den bude 1.9. a mame zarezervovanu len restiku, DJ-a, farara (lebo chceme ineho ako mame v meste) tak snad vsetko postihame. ;-)
Odpovedať
@eninka27 stale v pohode , my nemame este stale nic ;) trosku som zacala pozerat po nejakom DJ s harmonikou a to je troska problem ... nevies o niecom ?
Odpovedať
Profilova fotka
@grasska DJ s harmonikou nie... len ak by si si samostatne vybavila harmonikára ... tych by som mozno par vedela :) v DK
Odpovedať
@eninka27 vitaj v klube presne to máme aj my :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@luckos a kedy máš svadbičku? :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
@ajinka007 my planujeme a uz mame termin na 8.9.2012 :) vy uz mate tiez?
Odpovedať
@eninka27 No v septembri :-D Záleží totiž na tom aké termíny budu mať voľné dodávatelia. 8, 15, alebo 22. Ale som strááááášne lenivá. Tento týždeň sme vybavili iba kameru a fotografa. Ťažko sa niečo vybavuje ked kamošky čo sa vydávali sú z dalekeho okolia :-D a nevieš na koho sa obrátiť nemáš referencie a tak len tápaš. A furt mám stres z toho že ked tých ľudí nepoznám a nevidela som DJ ako hrá, starejšieho ako robí, ludovu hudbu aká je že či to vôbec dopadne dobre. Píšem ako tatár ale v pohode. :-D
Odpovedať
@zuzkaigorkova ahoj :-) hej, mame uz napevno stanoveny termin na 8. 9. a uz mame aj zopar hlavynch veci zajednanych - salu, fotografa, kameru a hudbu :-) Mam vybrate aj saty a ostatne pomaly doladime...Vy ste na tom ako?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ste na tom super;)my mame salu, kostol, hudbu, vyzdobu a predbezne kolace.este by sme chceli fotografa a kameramana co najskor a saty a do juna budeme predbezne pauzu;) kde mate svadbu;)? Sa tesim ze niekto sa nasiel v rovnaky termin;)
Odpovedať
Profilova fotka
no zda sa mi, ze v septembri bude riadne vela svadieb, aj moja sestra sa chysta... :)
Odpovedať
baby, koľko platíte za fotografov? ja som našla jednu celkom dobrú a od príprav do prvého tanca berie 400e a ja ani neviem, či to je veľa alebo nie... čo myslíte?
Odpovedať
Profilova fotka
@filajka Len pre porovnanie, nas fotograf berie od cca obeda = kedy sa budu fotit portrety do polnoci rovnaku sumu. Vela zalezi od regionu aj od toho, ci si uctuje cas presunu, atd.
Odpovedať
Profilova fotka
@luckos tak ste na tom tak isto ako my . My mame tiez kameru a fotografa... len s mojim milym sme sa nezhodli este na mieste a DJ, resp. hudbe. A uz si tak kazdy den vravim, uz skocim pokukat, kde by sme mohli mat salu a tak... a furt to akosi odkladam . Bracho sa mi zeni koncom maja, oni uz maju skoro pol roka vsetko vybavene :D :D
Odpovedať
@filajka do prveho tanca iba?? potom odchadza akoze?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, to je nehorázna suma za fotografa. A budete mať aj kameramana?
Odpovedať
@filajka to myslýš do prvého manželského tanca? 400 eur je dosť,
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?