Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

4. dec 2013755
  • Tak aj my sme sa definitívne rozhodli pre september 🙂

• @beatrixlenicka  a kolko je dobrá cena? resp..rozumná..a za kameru?

• @lillinka01  no som zo žilinského..nemyslím si, že by mal byť najdrahší...a jedna fotografka po prvý tanec 400 a dalsi do noci 450...ale obidvaja od príprav..cize tiež asi od nejakej 12tej

• Sponzor fóra
  • ahojte aj mi planujeme v septembri konkretne 8.9.2012 😉

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @anezka1987  vitaj 🙂 máme rovnaký termíínik 🙂

• No baby, my máme fotografa známeho za 150€. Takí tí profíci u nás stoja 400-500€ (Topoľčany). Kameramana máme za 230€ normálne, prípadne 270€ HD. A povedali sme si s frajerom, že asi tú kameru netreba nejak preháňať pretože DVD si pozrieme po svadbe, potom si ho pozru naše deti a potom si ho pozreme možno ešte raz. a myslím že na tieto účely poslúži rovnako dobre to naše za 230 ako aj to za 800-1000€.
    Každá sme iná ale myslím si že každá rovonaká v tom, že pred svadnbou sa každé euro zíde.

• @eninka27  Dakujem no tak super a ako pokračujete s prípravami

• @anezka1987  dnes som sa bola opýtať na jedno miesto, to je už bohužiaľ zarezervované a moj brat bol dnes na mestskom úrade po oznámenie o sobáši a že ... "Hrabte sa čím skor, lebo ak je viac ako 5 svadieb v ten deň, tak už nepovolia. " No dokelu 😞 😞

• Dúfam, že to kočky dopadne podľa našich skromných predstáv 🙂 Držme si prsty 🙂 Pozdravujem vás všetky 🙂

• @eninka27  To dúfam, že podľa našich skromných predstáv. 🙂
    Držím 🙂
    A mne sa smiali, že som plánovala 10 mesiacov do predu , teraz už iba 250 dní 🙂

• Ahojte, my sa tiez chystame. 8.9 2012 bude ten den D :o)

• ahojte nevesty.ktora z vas by vedela pomoct pri vybere datumu sobasa.rozhodujem medzi 8.9 a 22.9 a 29.9 2012.vobec sa neviem rozhodnut co poviete vy?ktory datum je najkrajsi?

• @salome291  My sme tiez premyslali nad 8.9., ale nakoniec nam vyber ulahcili okolnosti (volna sala a fotografka) a nas den D bude 29.9. a cim dlhsie mame ten termin stanoveny, tym viac sa nam paci... 🙂 mysim, ze poradit je tazke, rozhodnut sa musis Ty a Tvoja polovicka 😉

• ...ahojte tak my sme vybrali 29,9...🙂....verím, že bude šťastný...🙂 😉

• Sponzor fóra
  • dakujem velmi pekne za Vase rady.hadam vyberieme dobre.

• ahojte budúce septembrové nevesty 🙂

• @eninka27   och to ma mrzí no to je taky datum a celkovo aj mesiac plodný na svadby 🙂 aj my v kostole mame 2 svadby už 😞

• @salome291  ja som sa tiez nevedela dlho rozhodnut a stale som spekulovala, ktory datum je ten pravy 🙂 A nakoniec sme skoncili podobne ako luucaatkoo a rozhodla sala. Budeme mat totiz vyse 100 ludi a jediny volny termin saly bol 15.9. Nuz a veru... od kedy mame datum, tak nespekulujem a neskutocne sa tesim. A tiez verim, ze to bude ten naj naj naj 🙂 Ved aj moj priatel mi stale hudol do hlavy, ze nezalezi na datume, lebo ktorykolvek den si ma vezme (aj napr. 13. v piatok) bude pre neho ten najlepsi a najkrajsi 🙂

• ahojte. tiež máme svadbu v septembri, konkrétne 15-teho... a mám vybavené v rámci "prvého" kola vybavovačiek takmer všetko okrem starejšieho - nemám na nich nejaké šťastie - tak vás chcem poprosiť nemáte náhodou niektorá kontakt na Jožka Blaha z BB???

• @salome291  
    u nás napríklad rozhodlo to že ujo môže pricestovať na 8.9. takže nám to uľahčil

• ahojte nevestičky my mame svadbu 29.9. neviete poradit dobreho kameramana z Oravy najlepšie by bolo aj s DJ.

• Ahojte.. Tiež máme svadbu 22.9.2012 .. Vybrali sme si tento dátum preto lebo priateľ má vtedy narodeniny, a povedal že iný darček ako zobrať si ma za ženu nechce🙂 Máme zajednanú sálu, hľadáme svadobné oznámenia, a rozmýšľam či mám už zháňať aj šaty, len neviem či to nie je skoro....

• ahoj aj my sme predbežne dohodnuty na september

• @janedoe  
    @monika_tomi   Ahojte, babky, máme rovnaký termín svadby 🙂 Som rada, lebo už som mala mierne depresie, že všetci si vybrali zvyšné septembrové termíny a ja nebudem mať s kým "stresovať" 😃 😃 Ale čo sa týka príprav, máme objednané iba koláče, torty, sálu a predbežne kostol. Hádam budúci týždeň vybavím kameramana a fotografa. Šaty zatiaľ neriešim, aj keď už by som asi mala, či? 😒

• @jarusmischo   ahoj..my mame tiez svadbu v septembri...a s tymi kameramanmi uz je aj teraz dost velky problem..

• Chcete mat na svadbe nieco netredicne?a co tak ohnostroj!

• @anezkka1  no nestraš. Fotografov máme viacerých v zálohe, aj nejakých známych, ak by bol fakt problém, ale teda toho kameramana hneď zajtra kontaktujem.

• my sme zvazovali 22 a 29.9 nakoniec sme sa rozhodli pre 29.9 priatel ma dokonca vtedy aj meniny, tak sa z toho este viacej tesi 🙂 zatial mame kameramana, dj so starejsim, salu a kostol..uz treba len fotografa 🙂

• @luckos  ahoj, kde budete mat svadbu?v TO??

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Svadobné oznámenia, tlačoviny a iné doplnky pre Váš výnimočný deň. 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov