Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
@katarinan akurát som si to pozrela a vyzerá to tam naozaj veľmi príjemne aj vo vnútri aj z vonku... som zvedavá na cenu .... :-) potom daj vedieť prosím......asi to musíš mať ťažké čo keď si nemožeš o všetkom rozhodovať sama... tak zase vaši ti prispejú si písala ale tiež by sa mohly chovať trošku inak a pochopiť že je to tvoja svadba :-) že oni tu svoju už mali :-) skúšala si im to takto povedať možno že by sa na to začali pozerať trošku inak.... ja by som naozaj nezniesla keby mi hovorily kde mám mať svadbu ako sa poznám tak by som bola pohádaná asi s každým :-D :-D :-D
Odpovedať
@alexandra1402 :-D no ja som nad tym nerozmyslala tak, ze co bude cyklamenove a co zelene :-D viem si to predstavit len na kytici :-D stonky zelene a kvety cyklamenove :-D @katarinan aj mne sa paci ten penzion :) a myslim, ze aj jednanie s personalom tam bude lepsie, ako s tou tetou, co nevie, ci dozije :-D ale inak suhlasim s alexandrou... s tymi rodicmi to nie je bohvieco... najlepsie by bolo, keby ste sa s nimi dohodli, ze vy si to zorganizujete podla seba...
Odpovedať
@alexandra1402...no keď som im tam napísala, tak mi odpisali ze sa tam zmesti cca 100 ludi co by bolo fajn...no a ze to stoji od 23 Eur vyssie ale zavisi to od jedla ktore si vyberies...no veru mas pravdu, ze si to nemozem urobit podla seba...ale tak hadam to nejako aj spolocne zvladneme...oco sa do toho nejak nestara on skor len do penazi:)...ale mama je v celku aktivna...sice som jej povedala, ze si tu svadbu mozem aj sama zaplatit, ale to neberie do uvahy, ze ako by to bolo, ze jednej zaplatila a druhej nie...ze raz sa moze stat, ze jej to vyhodim na oci...ja taka nie som ale tak co uz...inak som sa s nou bavila o tom buse a hovorila, ze to tak moze stat ten autobus okolo tych 200 eur....ale je to strasne vela
Odpovedať
@lillian18...pojdeme sa tam kuknut a potom aj podla ceny a tak to povieme mamam tie su do toho najviac zainteresovane...oco mi aj spominal ze mam popozerat aj v terchovej nieco a ak to tam bude prijatelne a super, tak to berem hned...
Odpovedať
@katarinan no tak nakoniec cena bude nizsia alebo rovnaka ako v ziline pod tym kostolom... a este k tomu, toto je ovela ovela krajsie a lepsie!! dufam, ze vam vyjde ta terchova a presvedcite svokry :) a tiez dufam, ze sa vam nebudu takto angazovat do celeho vasho zivota :)
Odpovedať
@lillian18 tak v takomto prípade si viem tu zeleno cyklamenovu predstavit aj ja :-) ozaj a ked sme pri tej kytici z akých kvetov ju chceš??? lebo ja a kvety to nejde dokopy doma mám 3 z toho 3 su na vymretie :-D :-D :-D ja sa v kvetoch naozaj vobec nevyznam viem čo je ruža :-D niekedy ked vidim všetky tie kytice tak rozmyšlam že čo sú to za kvety :-D
Odpovedať
@katarinan určite sa tam chodte pozriet a súhlasím @lillian18 že dúfam že sa vám doi všetkého nebudu tak starať a hlavne nie do vášho života :-)
Odpovedať
@alexandra1402 no lebo ked je len cyklamenova vyzdoba, tak sa mi to zda take moc dievcenske.. ale ked je to so zelenou, tak to posobi viac sviezo.. kyticu tiez neviem z coho, tiez sa do toho moc nevyznam... ale nasla som krasne kytice z cyklamenovych gerbier, tak mozno nieco take... a gerbery nie su ani drahe kvety.. alebo aj kytice z bielych kvetov su celkom pekne, ale to zas splyva so satami... ale tak na kyticu ratam len dakych 50 eur, nechcem ju nejak predrazenu... naco...
Odpovedať
@lillian18 to si dobra ja som chcela pivone a kazdy mi povedal ci som sa zblaznila v auguste :-) ja by som tu kyticu chcela skombinovat s viacerých kvetov a keby bola bielo cyklamenova tak by bolo super. :-) ale zase aj ta zeleno cyklamenova ma vela do seba :-)
Odpovedať
@alexandra1402 :-D preco som dobra? to ratam malo? :-D ja nevieeem kolko to stojii :-D ach toto bude dalsi tazky vyber :-D
Odpovedať
@lillian18 ja som myslela že máš aspoň predstavu :-D tak ja rátam kyticu tiež do 50 povedzme 60€ aj s pierkom pre ženicha a to sa mi zdá za kyticu vela na to že ti to vydrží deň :-)
Odpovedať
@alexandra1402 ale kdeze nemam ziadnu predstavu, len som si nejake fotky kytic stiahla, co sa mi pacia :-D ale mne sa ich paci vela :-D ale sa mi paci to obviazanie stoniek stuhou :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lillian18 ja chcem tiež stuhu :-) aj mne sa vela kytic pači len ako hovorím v niektorých ani neviem čo sú za kvety.... ozaj ešte stále si nenašla žiadného toho kameramana ja by som to už chcela mat vybavene :-(
Odpovedať
@alexandra1402 no nenasla.. ja neviem, volako to vobec neriesim... ja kym nie som pod tlakom, ze uz mi hori pod zadkom, tak sa mi nic nechce :-D mala by som sa nejak donutit, ale stale mam pocit, ze je este caaaaas :-D
Odpovedať
@lillian18 aj ja mám stále ten pocit keď som tu videla tému že svadba rok 2013 som na to čumila že čo by som asi tak do predu plánovala :-) toho kameramana by som ale strašne chcela mať už z krku ale neviem nikoho náisť do danej sumy čo som si dala a už mám z toho nervy :-(
Odpovedať
@alexandra1402 a aku sumu si si dala? 300? a fotografa uz mate? ale inak my ked sme si urcili datum, tak sa mi to zdalo straaasne daleko... rozmyslali sme, ze ci to nedame na tento september, lebo april je taak daleko.. ale teraz uz sa mi to zda strasne blizko... ze to bude za chvilku...
Odpovedať
@lillian18 ja fotografa neriešim pretože ja pracujem vo foto firme takže niekto sa tu už nájde :-D ja síce nefotím tak max raz za čas deti v ateliery alebo maturantov na tabla ale to len keď chcem nejaké peniažky na vyše a premožem svoju lenivosť. Inak celé dni sedím za počítačom a robím veci pre firmu :-) Len ten kameraman ma štve a myslela som že do 300 nejakého zoženiem ale asi nie :-(
Odpovedať
@alexandra1402 :) :-D ja som tiez taka leniva :-D no ved do 300 zozenies, ale nebude to ziadna slava :-D
Odpovedať
@lillian18 to si mi teda potešila to mi ani nehovor :-(
Odpovedať
@alexandra1402 torta: http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/dan... kytica: http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/dan...
Odpovedať
@lillian18 a ty si teda rozhodnutá pre tie gerbery??? ale inak to vyzerá pekne :-) a pravda je aj to že gerbery nie sú drahé. Inak mne sa dnes nič tak nechce vonku je pekne najradšej by som si sadla niekde na terasu a dala kávičku a nie čumila v práci do počítača :-( ešte že aspoň táto stránka existuje inak neviem čo by som tu dnes robila :-D
Odpovedať
@alexandra1402 nie, nie som pre ne rozhodnuta, ale pacia sa mi.. vlastne vzdy sa mi pacili... uvidime no.. ja sa tiez nudim cely den, len cakame kedy bude obed :-D a potom ideme s babami na terasku :)
Odpovedať
@lillian18 najlepšia som bola aj tak včera ráno...otovorím mojusvadbu že idem kuknuť čo nové ešte tak prispatá a zrazu šéf vo dverách že Dobré ráno Alex co děláte? čumím na neho že pracujem ako včelička rýchlo som zatvárala stránku a otvárala rozrobenú robotu ....ale naštatie bol zaujatý inými vecami :-)
Odpovedať
@alexandra1402 :-D hahaha ja ked pocujem klopkat opatky, tak viem, ze sefka ide okolo :-D tak rychlo minimalizujem stranky :-D ale dnes tu nie je, takze pohodicka :)
Odpovedať
@lillian18 tak moj šéf je momentalne nezvestný on totiž lieta na padáku a on keď si zmyslí že ide lietať tak o nom nevieme aj týždeň inak stálé niekde beha takže niekedy ho vidím raz za týždeň :-) našťastie nás ani moc nekontroluje :-D
Odpovedať
@lillian18...no nebojim sa toho, ze by sa nam starali do zivota to zas oni nie su take...to len do tej svadby....no musim dnes povedat drahemu aby sme sli na vylet, kedze bol cely tyzden v Ba...okukame, popytame sa a hotovo...ja si myslim, ze vzdialenost je taka ista....no a s tou cenou mas pravdu...bolo by fajn keby to vyslo rovnako
Odpovedať
@alexandra1402...no uz som spomenula lillian, ze sa nebojim toho, ze sa budu do nas starat....uz poznam vcelku dobre...
Odpovedať
@katarinan určite si chodte spraviť výlet, a mali by ste tam aj pekné prostredie na fotenie presne tak ako lillian18 hovorila. Ja si dam asi cez víkend pauzu od svadby a potom na budúci týždeň by som už rada zajednala toho kameramana a hudbu nech mám pokoj. Čo máte na pláne cez víkend baby že by ste mi hodili nejakú inšpiráciu ....len mi nepíšte že upratovať :-D
Odpovedať
@alexandra1402.......no zajtra upratovat a v nedelu oddychovat...no sak aj ja by som to uz rada mala zajednane....ale tak uvidime....nechame sa prekvapit
Odpovedať
@alexandra1402 @katarinan my by sme chceli ist niekam na vyletik, kedze ma byt krasne a teplo, ale moj bude asi cely vikend v praci, takze asi mi ostava len to upratovanie :( alex ma znervoznuje s vybavovackami :-P , tak musim uz aj ja najst toho kameramana a dj, nech som kludna :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?