Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
@lillian18 no veď práve tak pekne na šnúrkách budú :) a žiadne mašle omotám sa do záclony a hotovo učetríme :-D :-D :-D už máš nejakú predstavu o svadobných šatach :)
Odpovedať
@alexandra1402 nooo :) nieco taketo sa mi strasne paci.. hlavne nech to nie je ako torta a velmi preplacane cipkami a volanikmi a maslickami :-D no ale neviem ci by mi take pristali :-D takze sa uvidi... :)
Odpovedať
@alexandra1402 a ty mas aku predstavu? :)
Odpovedať
@lillian18 mne sa páčia presne také isté šaty :-) :-) :-) napr ešte tieto :-)
Odpovedať
@lillian18 ešte sa mi páčia aj šaty ktoré sú zúžene až pod zadok :-) lenže mojmu drahému sa také šaty nepáčia jemu sa páčia šaty ako sú napr. ambrosia a podobné :-) :-) :-)
Odpovedať
@alexandra1402 no presne, krasne su aj tieto :) no ved ja som ti tiez poslala saty, ktore mi drahy odsuhlasil :-D pekne su aj tie zuzene, ale neviem ako by na mne vyzerali :-D a zas, ked uz mam byt ta nevesta, tak nech su tie saty uuuzasne :-D ja by som sla najradsej saty vyberat s drahym, ale to by potom nebolo ono, keby vedel, ake budu :-( lenze ja asi aj tak nevydrzim do svadby nepovedat mu, ake saty mam :-D ja som strasna v tomto, neviem mat tajomstvo :-D
Odpovedať
@lillian18 :-) tak ja by som bola tiež najradšej keby mi ten moj mohol povedať svoj názor lenže zase keby vedel aké budem mať šaty tak by to už nebolo prekvapenie :-) Ja sa asi tiež budem musieť strašne ovládať aby som to nevyzradila :-) lenže možno to teraz vyznie divne ale ja sa asi nechcem nechať pripraviť o ten pohľad keď ma prvý krát v tých šatách uvidí ....chcem vedieť ako sa bude tváriť :-) Mne sa páčia šaty presne ako tebe jednoduché bez všelijakých čačiek ale pritom sú krásne :-) len moj drahý ma na to iný názor :-( A tiež ešte je otázne aké budú tie šaty na nás :-) na modelkách sú každé šaty krásne :-)
Odpovedať
@alexandra1402 no ved to.. preto to radsej nejak extra este neriesim a potom tym skusanim dufam ze najdem tie najkrajsie :) ani ja sa nechcem pripravit o ten pohlad :) len sa bojim, aby sa drahy nezatvaril nejak tak, ze no mohlo to byt lepsie ale co uz :-D a uz sa mi parkrat stalo, ze mi povedal v danu chvilu, ze vyzeram krasne a potom o dva tyzdne mi povedal, ze no vies, ale sa mi moc nepacilo to a hento... tak som mu uz povedala, ze nech sa neopovazi mi to povedat dva tyzdne po svadbe :-D a zavoj chces?
Odpovedať
@alexandra1402 inak u nas je teraz taka fajna burocka... nic moc na svadobny den.. :-D
Odpovedať
@lillian18 tak ja viem že ešte mesiac pred svadbou budem vymýšlať či som si vybrala tie správne šaty :-) ja som proste taká...tak ale myslím si každý chlap keď sa pozrie na tu svoju vyvolenú vo svadobných šatách tak sa mu musí páčiť :-) Zavoj neviem či chcem ...stále nad tým rozmýšlam....ty chceš??? ale čo viem na 100 percent že nikdy by som si nedala korunku ako mne to príde také zvláštne nie som predsa princezná ale nevesta ja viem možno hlúpy názor ale tak mi to pripadá :-) A ta búračka tak to veru nie hlavne ako to robí nejakú velkú kolónu to by som teda vo svadobný deň nechcela :-)
Odpovedať
@alexandra1402 nie buracka, ale burocka :-D akoze burka, hromy, blesky, plesky :-D a k tomu riadny lejak.. :-D ja korunku isto nie, to mi pripada ako krasny doplnok k tym holubom a titanicu :-D a zavoj ani ja neviem... asi to bude zavisiet od siat.. a inak aj ja som strasne nerozhodna, tiez budem nad vsetkym rozmyslat, ci sme vybrali dobre :-D
Odpovedať
@lillian18 aha :-) ja už dva mesiace hovorím že som slepá že by som si mala ísť k očnému pre okuliare :-D :-D :-D tak tu búročku by som nechcela už vobec ...aj keď v auguste bývajú búrky dosť často z tepla nie??? presne si to napísala korunka, holuby a titanic :) počkaj za chvílu si tu s nami nebude nikto písať :-D :-D :-D no ja budem ešte v deň svadby rozmýšlať či mám tie spávne šaty :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alexandra1402 :-D ved uz teraz si s nami nik nepise :-D iba katarinan :) ty pocuj, ale ak nahodou bude ta burka, nevypustajte tie holuby na snurke, nieze ich zabije blesk :-D akurat som pocula trubit auta svadobne :) juuj uz zacinam mat take cudne pocity pri tom :-D
Odpovedať
@lillian18 no náhodou by do nich udrel blesk a tým pádom aj do mna by sa mi účes zničil a čo potom :-D :-D :-D a všimla som si že akosi nás každý ignoruje .... až na katarinan a ta nám už dlho nič nenapísala :-( Možno si už čosi aj o nás myslia. Inak ja som tiež dnes počula svadobné auta trúbiť aj svadobčanou som videla ale divné pocity ešte nemám ale aj to príde za chvílu :-) :-) :-)
Odpovedať
@alexandra1402 :-D asi uz nik nema svadbu v Ziline v roku 2012 :-D do teba neudrie, iba ak by si ich mala uviazanych na ocelovom lanku :-D :-D
Odpovedať
@lillian18 tak náhoda je blbec.... čo ak by boli tie špagáty nejaké vodivé....to by nebola žiadna sranda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme boli teraz na prechadzke a boli sme si dat zmerat cisla prstienkov :-) Trosku popozerat ake su, ake sa nam asi tak pacia, co by sme chceli :-)
Odpovedať
@alexandra1402 hehe :-D ale aky objem by ziskali tvoje vlasy po tom trafeni bleskom :-D @petrisorka :) jeej a ake sa vam pacia? :) a idete si dat vyrobit, alebo objednavat v zlanictve? alebo z netu? my sme tiez chodili uz pozerat, ale po dvoch zlatnictvach som v tom mala mis mas a v hlave straaaasne vela typov prstenov :)
Odpovedať
@lillian18 @petrisorka ja som sa akurát dnes drahého pýtala že či si bude pamatať dátum našej svadby lebo že ak nie tak si dáme na obručky vygravírovať dátum svadby :-D :-D :-D ale inak mená :-) a petrisorka vybrala si si nejaké???
Odpovedať
Profilova fotka
My mame trosku jasno v tom, a dame si spravit tak dva mesiace pred svadbou na mieru :-) Kombinovane zlte zlato s bielym :-)
Odpovedať
@alexandra1402 no my budeme mat svadbu tri dni po mojich narodkach, tak dufam, ze aspon jedno z toho si zapamäta :-D ale ak sa tam zmesti aj ten datum, tak ho tam asi dame :-D pre istotu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tiez chceme meno aj datum len neviem ci sa to zmesti na ten moj s cislom pristena 48 :-)
Odpovedať
@lillian18 tak u chlapov si nikdy nemožeš byť istá ...moj drahý si zatial naše výročie pamatá ale človek nikdy nevie :-D @petrisorka a aké ste si vybrali hoď nám inšpiráciu :)
Odpovedať
Profilova fotka
No ked nieco na nete take ake sme videli najdem urcite to hodim do fotoblogu Nechceme so ziadnymi kamienkami proste klasiku :-)
Odpovedať
@alexandra1402 no tak ja som ho musela dlho ucit datum vyrocia.. :-D ale uz ho vie, uz si nedovoli, nevediet ho :-D @petrisorka aj ja som zvedava, ake ste asi vybrali :) juuj aku mas malicku velkost :) ja mam "az" 51 :-D
Odpovedať
@lillian18 presne na chlapov treba tvrdo :)
Odpovedať
@lillian18 inak ja mám myslím tiež 51 baby a na ktorom prste nosíte snubný??? @petrisorka
Odpovedať
Profilova fotka
Na pravom prstenniku
Odpovedať
@alexandra1402 @petrisorka aj ja na pravom prstenniku :) na lavom si nan vobec neviem zvyknut.. a na pravej ruke ho viac vidno :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mame aj tanecny kurz :) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?