Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
@lillian18 tak ja s tými vybavovačkami tuším znervoznujem aj sama seba :-) aj ja by som išla niekde ne výletik len ma nič nenapadá ale doma určite nebudem ak bude pekne, prevetrám aspoň psa chudáčik povačšinou je sám doma zavretý. Upratovanie počká aj na škaredšie dni :-D :-D :-D . Aj ked povacsinou mam doma stale poriadok este keby moj drahy pochopil že špinavé veci a riady neodkráčajú samé do do kuchyne alebo do koša naprádlo tak by to bolo úplne že úžasné. :-D :-D :-D
Odpovedať
@alexandra1402 my mame macku, tu vetrat netreba :-D aj mojmu sa tazko chape, ze tie riady sa sami neumyvaju :-D a odmieta sa naucit pustit pracku... :-D
Odpovedať
@lillian18 ja mam taky pocit že moj si dokonca mysli že ta práčka sa púšta sama a potom z tej pračky tie veci vyskáču a samé sa zavesia na šnúru a potom zoskočia a poskladajú do skrine :-D :-D :-D no proste chlapy :-D :-D :-D mačičky sú pekné ale ja radšej psíkov aj keď mala som už aj nutkanie že si kúpim mačku ale to by moj pes asi nerozdýchal alebo skor ta mačka :-) A vy vlastne bývate v bytovke alebo v dome? A bývate spolu???
Odpovedať
@alexandra1402 my mame tu macku u mna doma, teda u mamy... no a hlavne preto, ze s mackou netreba chodit von :-D kedze byvame na 4. poschodi bez vytahu :-D my sme obaja z RK, ale pracujeme v Martine, takze tu mame prenajaty byt :) ale cez vikendy chodime domkov, aby sme si oddychli od seba :-D
Odpovedať
@lillian18 tak my bývama spolu v čechách tiež máme prenajatý byt ale všetko zariadenie okrem kuchynskej linky máme svoje :-) inak aj naši bývajú na byte a drahého rodičia majú veľký dom, my sme tam bývali vyše pol roka ale aby sme tam ostaly nebolo moc reálne hlavne preto že drahého mama je učitelka na základnej škole (čiže choroba s povolania) ako ja viem že asi to nemyslela zle ale ..... a aj tak my sme chceli bývat spolu len samy dvaja...a mať svoj život :-)
Odpovedať
@lillian18...no my na výlet tazko by sme sli ked ide svagrovi na chalupu drahy pomahat.....takze v sobotu cely den opat sama,a v nedelu ak bude pekne tak asi budeme sediet doma na zahrade, kedze ide opat v pondelok do Ba a nebude sa mu chciet ist nikam...a co sa tyka svadby...vsetci mi hovoria ze mam este casu dost na vsetko... :)
Odpovedať
@katarinan tak ono sa ta starsia generacia inak na to pozera kedysi sa rozhodli ze bude svadba a svadba bola do 3 mesiacov :-) teraz sa mi tak zdá že všetky nevesty chceli mať všetko podla seba a vznikol z tohoto tento trend zajednávať veci rok do predu. Ako aj mne sa to zdá divné ale je to tak napr ked som si zajednávala sálu tak už bolo vela termínov v slovakii zajednaných mám šťastie že mám svadbu v auguste a každá nevesta sa zrovna nechce potiť v lete :-)
Odpovedať
@alexandra1402 :-D aj nasa susedka je ucitelka na zakladnej skole, takze viem, co myslis :-D uplne ta chapem, ze ste chceli byvat sami, ja by som tiez nechcela byvat s rodicmi.. to asi malokedy dopadne dobre :-D @katarinan ziadne sedenie na zahrade v nedelu!!! ale smer terchova!! :)
Odpovedať
Profilova fotka
Riesi niekto z vas tancovanie? Kurz tanca alebo nieco take?
Odpovedať
@petrisorka tak to keby som skúsila navrhnúť drahému tak by mipovedal že už som sa asi načisto zbláznila to by mi skor asi holubov odsúhlasil ako toto :-D :-D :-D aj keď tých holubov si zase neviem predstaviť ja :-D :-D :-D Ty ideš s drahým na nejaký kurz???
Odpovedať
@petrisorka ja uz som raz kurz tanca riesila a dopadlo to hrozne, takze pre dobro nasho vztahu a ak sa chceme dozit svadby, radsej nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Premyslam nad tym :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alexandra1402 ty si aka neromanticka, ked nechces holuby :-D pustite si do pozadia melodiu z titanicu a jakaaa romantika to budeee :-D aj slza by mi vypadla :-D
Odpovedať
@petrisorka ale inak ak ma tvoj drahy nejake pohybove nadanie, tak je to super vec :) spolocna aktivita po veceroch a aj srandy je tam kopec :) a ten dokonaly valcik ako prvy svadobny tanec je potom nieco uzasne :)
Odpovedať
@petrisorka tak ti držím palce :-) mne by nepomohlo nič aby som darhého presvedčila na toto takže bude pomala pesnička a budeme len plúžiť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak nejako si to predstavujem, pekne odtancovany valcik, polka atd :-)
Odpovedať
@lillian18 sa smej s tými holubmi ale ja ani neviem akože ako to s takými holubmi funguje kde by som ich išla zohnať a vobec nechápem akú to ma symboliku :-) :-) :-) asi nie som až taký romantik :-D ale možno keby hral ten titanic tak si to rozmyslím :-D :-D :-D
Odpovedať
@alexandra1402 :-D dokelu, teraz som zacala rozmyslat nad symbolikou holubov a myslela som si, ze tomu chapem, ale prave som zistila, ze prd chapem :-D ja som bola stale v tom, ze akoze stracate slobodu, tak vypustate holuby, ale nedoslo mi, ze to je naopak :-D by ste ich mali zavret :-D navrhujem miesto vypustania holubov nahananie a chytanie do klietok tych obycko mestskych holubov na zilinskom namesti :) tam ich je dost :) aspon to bude "netradicna svadba" :-D :-D :-D
Odpovedať
@lillian18 :-D :-D :-D sa inak smejem :-D :-D :-D ale vidíš presne takto by to malo byť ale skúsim navrhnúť že by sme sa z kostola rozbehli a šup na holuby :-D :-D :-D ale inak teraz vážne tie holuby sa požiačiavajú či čo??? ja viem možno teraz vyzerám ako blbá ale naozaj som sa nikdy nad tým nezamýšlala :-)
Odpovedať
@alexandra1402 :-D no ak ty vyzeras ako blba, tak ja vyzeram urcite blbsia s tymi hovadinami co tu pisem :-D ale ano, ja si to prestavujem tak, ze normalne vyjdete von, gratulacie, bozkavacky, objimacky, no a potom (v case vypustania holubov) sa vy rozbehnete po namesti (tam dole pri malom tescu by to bolo efektne okolo tej fontany) ako ked sa kury chytaju po dvore, tak vy budete holubov nahanat :-D bude august, teplo, takze pohoda, ked spadnes do fontany, nevadi, uschnes rychlo :) no a inak ja tiez neviem, mozno je nejaka pozicovna vtakov roznych velkosti :-D :-D :-D
Odpovedať
@lillian18 :-D :-D :-D ako myslíš že je taká požičovna :-D :-D :-D to by som si radšej takého pštrosa požičala ako na miesto svadobného auta by boli svadobné pštrosy :-D :-D :-D ale inak keď si predstavím ako by som v tých svadobných šatách behala pred tým tescom tak je to naozaj komická predstava :-D vizeralo by to velmi zaujimavo na videi :-D teraz som si spomenula na mrazika ked tam tu sliepku nahanala a mala z nej uvarit obed že či bude dobra manželka :-D :-D :-D
Odpovedať
@alexandra1402 :-D :-D :-D no vidis! takze aj ty by si mala dokazat, ze vies nejakeho vtaka chytit :-D :-D :-D jezisi uchylnosti ma napadaju :-D ale aj pstros by bol super :-D date mu motylika a mozte sa s nim aj fotit :-D
Odpovedať
@lillian18 jasne niekto sa fotí so psami alebo mačkami a niekto so pštrosom ...ale inak akú by som mala cool svadobnú fotku :-) taká tu ešte nebola ...
Odpovedať
@lillian18 inak takto si robiť srandu s tradícií :-D :-D :-D
Odpovedať
@alexandra1402 :-D niee, my si nerobime srandu, my len nahlas uvazujeme :-D ale vies kolko ludi by o vas hovorilo, ze v ziline sa svadobcania so pstrosom fotili :-D a potom holuby nahanali :-D ty ale keby boli tie holuby pozicane, tak by ste ich museli aj vratit.. a kde ich hladat budes :-D ci oni sa sami vratia k majitelovi? :-D
Odpovedať
@lillian18 to nevieš ich máš priviazaných na šnúrke a potom keď už vyletia do dostatočnej výšky tak potiahneš spať ale musíš dávať bacha aby si ich nezaškrtila :-D :-D :-D no veď ja chcem byť predsa inn takže jedine že pštros a hurá na holuby :-D :-D :-D
Odpovedať
akurát beží v telke panelák a je tam nevesta aj keď má škaredé šaty aspoň podla mna :-)
Odpovedať
@alexandra1402 :-D :-D ze na snurke :-D hahaha :-D si z nich spravis sarkany :-D mala by si svadbu prelozit na september :-D panelak som nepozerala, ale videla som tie saty, niekde na nete boli odfoteni.. take s maslou vpredu, vsak? no akoze, keby som si mala brat Kolenika, tak by mi bolo jedno, ake saty mam :-D :-D
Odpovedať
@lillian18 vidíš to ma nenapadlo ale tak čo šnúrka je bezpečnejšia si predstav že by ti uleteli a ešte by si po svadbe týždeň holubov nahánala :-D :-D :-D s tým koleníkom je to síce pravda :-D :-D :-D ale mala tam 2 mašle a bolo to že fuj fuj fuj
Odpovedať
@alexandra1402 :-D no a keby si ich nezohnala, tak by si musela platit pokutu v pozicovni, ze si ich stratila :-D takze ty nebudes mat masle na satach? :-D no to je ale skoda :-( :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?