Svadobý termín apríl 2007

6. apr 201128300
  • ahojte,
    všetky Vaše šaty sú nádherné. Včera som zdobila vianočný stromček a dnes sa pri ňom každý zastavuje vraj je nádherný. prišlo mi že je to úplne úžasné, keď existujú také veci ako tradície, ktoré prídu všetkým "nádherné". Až sa mi srdiečko rozbúchalo. Biele svadboné šaty sú proste nádhernou tradíciou.

• super nakoniec si to zvladla 😃 a saty su naaadherne a hlavne biele, aj ja chcem biele ale asi nebudem mat 😞 ale to nic aj tak budu pekne

dobru chut k obedu ak papkate niektora. my sme mali vcera party, a tak som sa objedla 😛 ze mi ani nechuti...

• marcelka, krasne saty si skusala, fakt ti seknu, ktore si si nakoniec vybrala?

• Sponzor fóra
  • jej ahoj Klara, vitam ta u nas 🙂 neviem si vybrat, ale s tych asi ziadne, v sobotu sa uvidi a potom dam aj foto

• a prečo nebudeš môcť mať biele šaty? ja som vždy túžila po snehobielych šatách.. ivory mi jednoducho nesekne

• lebo v salonoch maju slaby vyber bielych, ziadne sa mi nepacia 😞 ale tiez nechcem tu tmavsiu maslovu ci aka to je farba, uz som sa zmierila s tym ze to bude ta prirodna biela, a aj celkom dobre v tom vyzeram 😃 dokonca kolegyne vraveli ze lepsie ako v snehobielej

• vraj hlavne svetlým typom pokožky biela vôbec neide, tak je to možno aj tvoj prípad...u mňa fakt nebolo o čom 😉 inak slabý výber farieb bol tiež jedným z dôvodov, prečo som si nechala šaty ušiť

• bihan a ty nebudes mat zavoj?

• ahojte. no Jani, šatočky sú fakt pekné. stálo to trápenie s fotkami za to 😃 baby , ja už sa tak teším na apríl!!!!!!!!!!!!

• jani šatočky su fakt pekné super, dúfam že aj ja niečo pekné nájdem 😃

• a prečo by si nenašla? keď sme našli my, na každú tie pravé niekde čakajú. Aj na teba 😉

• dakujem za pochvaly... ja som chcela biele od prvej chvile... u nas tiez maju slabsi vyber bielych - vacsinou boli maslove, alebo v kombinacii s bielou, tiez mi to chvilu trvalo, kym som si vybrala...este v januari by mali dostat do toho salona novu kolekciu, tak mozno bude este amena, ale tieto sa mi velmi pacia 😃

• dik zuzi aj dufam 😃
    škoda že si nemožme spravit v svadobných šatach spoločné foto, všetky aprílovky to by bolo super 🙂

• tak mám nápad, všetky mi pošlete po svadbe fotku, kde budete samé, v stoji a ja to potom namontujem dokopy a najlepšie vonku a mierne z profilu

• to je dobry napad... 😉 😃

• Sponzor fóra
  • jej to by si zvladla 😕 to by bolo super, ja ti poslem, dufam ze nezabudnem

• jej to je super napad to bude dobre uz sa tesim 😃

• takže nevestičky, prvoradá úloha, FOTO PRE SPOLOčNé FOTO 😉
    opakovať si to celý obrad 😃 😃

• a nezabudnúť, najlepšie na dennom svetle, vonku sa ľahšie prekrývajú vrstvy

• musim tie saty vymazat, aby mi ich chrobacik neodhalil... 😞

• ahojte kocky a prijemny vikend vam prajem 🙂

• hm.. môj drahý už moje šaty videl, lebo som bola taká nedočkavá, že som si ich musela hneď skúsiť a nedokázala som si sama zaviazať zavinovačku 😦

• aj ja budem mat svadbu 14. aprila 2007 uz aby to bolo za mnou 🙂

• Hello veni a vitaj!
    Prečo aby to bolo za tebou? svadba sa skončí raz-dva.. podľa mňa je najlepšia táto fáza príprav

• Ahojte babulky tak som ich našla a dala som si ich do svojho albumu, tam trošku vyzerajú že nie sú až tak take celkom biele ale v skutočnosti sú snehovo biele. Takže kuknite a prosím ohodnote. Dakujem

• Nezbednica:máš nadherne šatočky,bueš krasna nevesta

• no čo tqam nahodnotíme? jednoducho wuaw

• pekný víkend baby 😎

• Ahoj bihan 🙂 ja len ze je stym tolko starosti, ved to poznas

• dobré ránko baby, dnes som si objednala aspoň závoj vždy som chcela uplne dlhy a teraz som nasla dufam že ho budu ešte mat ak chcete mrknite sa naň pridala som si ho do albumu 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov