Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
je to agentura v siedmom nebi, trenčín - pozriem niekde cislo a poslem
Odpovedať
dík :-D
Odpovedať
Profilova fotka
v PD je pani Kocsisová 0905288772, tá robí výzdoby a má aj návleky
Odpovedať
dík zuzi si zlatá, nám tiež vyzdobia ale návleky nemajú no mozno ked je to hit kúpia :-D
Odpovedať
dobré ránko :-D mzuzka ja zdieľam ten názor čo jankazaba, podľa mňa by si sa nevedela sustrediť ani na to ze myslis na mamu ani na to ze tancujes prvy manzelsky tanec, a ktovie akoby zapracovali emocie... my návleky mať nebudeme, aj ked som chcela, ale v našej sále sú krásne nové stoličky... takže mám o jednu starosť menej
Odpovedať
to máš super marcellinka, ja by som chcela návleky ale vidím to biedne lebo požičanie návlekov by ma vyšlo okolo 5.000 a plus za mašle tak neviem :-(
Odpovedať
nebude to vyzerat tak super elegantne akoby to vyzeralo s navlekmi, ale neva 8-) a aj tak si myslim ze by sa do nasej miestnosti navleky nehodili. a sonulienka kedy ta uvidime v satach???? kedy, kedy
Odpovedať
a chystate nejake darceky pre hosti??? :-| mne sa to zda divne ved dostanu vyslusku, tak naco este darceky...
Odpovedať
ja asi darčeky nie ešte uvidím, no asi až v januári ;-) ešte stále som si žiadne nevybrala ja by som chcela niečo také čo mám v albume na konci taka mulatka ich má na sebe ale také u nás na SK som nevidela :-)
Odpovedať
Aj nám zaobstaráva reštika návleky, oni ich vlastne používajú bežne, takže tam žiadny príplatok nebude, ale myslím, že keby to reštika nerobila ako servis, tak sa nebudem trápiť zháňaním, lebo ak stoličky ladia so sálou alebo výzdobou, bude to super. Marcelinka, my nechystáme výslužku, ale kúpili sme pre každého hosťa maličkú krabičku s mandľami v cukre a pripnem na to ešte kartičky s menami, tak nám to bude slúžiť ako držiak na menovky
Odpovedať
Profilova fotka
Ja návleky tiež nebudem mať na stoličku. Darčeky chceme malé perníčky s dátumom svadby. A bez výslužky by si to moja mama nevedela predstaviť. Reštika nám spraví vlastné víno a nejaké krabičky so sladkosťami.
Odpovedať
Kristin, moja mamina si to tiež nevedela predstaviť bez výslužky, tak sme sa dohodli na tom, že svadobní hostia dostnú malé darčeky a potom si ona sama zariadi koláče pre kolegyne do roboty, susedov z baráku a tak... Ja ani netuším, komu by čo malo ísť, tak maminka sa dobrovoľne rozhodla, že to zariadi.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No práve preto som to presunula na reštiku - nech s tým nemám starosti. Mama pripravila zoznam komu čo a ostatné sa zariadi. Ja tiež nemienim obiehať známych nikoho. Ale moja mama sa na to tak strašne teší - tak nech to má.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ďakujem za názory, som rada že má človek na tomto fóre možnosť nezaujate poradiť o probléme.
Odpovedať
Ahojte baby, ja som tiez "aprilova" - presne 28.4. 2007, ako to pekne znie:-) Len ma tesi, ze aj Vy mate plnu hlavu vlastnej svadby, lebo niekomu sa nevidi, ze tak skoro sa zaoberam pripravami. Ale to tak rychlo zbehne, ze az. Este som ani saty nezacla hladat, ale snad nieco v PD najdem. Neviete poradit nejaky dobry svadobny salon? Aj s kostolom sme si uzili, potesil sa ze sa chceme brat, len listoval v starom kalendari:-) a to prekvapenie, ze sme tam polroka dopredu, to bolo. V podstate uz mame zajednane vsetko. A teraz nas caka vytvorit nejake oznamko
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nová aprílovka, skús magnifica bojnice a milady v pd pri LŠU
Odpovedať
aj ja vítam novú aprílovku, dzupinka netráp sa ani ja nemam ešte šaty :-) u nás výslušku budú mať, maminy si to dajú už v cukrárni pobaliť a potom budu rozdavať :-D kebyže mame krajsie stolicky tak by som nepotrebovala navleky tak uvidím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, prajem pekné popoludnie... Ja som si už objednala návleky na stoličky v BA, jeden vychádza na 79,-Sk aj s mašľou. My budeme mať takú menšiu svadbu, takže cenovo sa to dá zvládnuť:-) A ešte k tej hudbe na prvý tanec-Bude to od The journey a pieseň sa volá Open arms. Je to také pomalé v rytme waltzu, takže nie klasický viedenský valčík. A ako ste na tom so svojimi polovičkami? Máte doma vrodené parketové levy alebo sa trápite ako ja s tým svojím:-)?
Odpovedať
tiny my budeme tiež trénovať, priatelova sestra sa podujala že ho to naučí tak uvidíme, ale on je šikovný :-) ja by som chcela piesen z rozprávky popoluška čo naspievala iveta bartošova :-)
Odpovedať
jooj moj drahy je celkom pohybovo zdatny ale problem som ja :-D dokonca si dovolim povedat ze dost velky problem. ale spolieham sa na to ze uz mame co to odtancovane, tak snad to dobre dopadne. chcela by som este stihnut tanecnu skolu, ale milacikovi sa nechce...
Odpovedať
ja sa s vami pre dnesok lucim ahoj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Marcellinka, to sa mu ani nedivim...:-) Toho mojho musim horkotazko prehovarat, aby sme aspon raz za tyzden urobili trochu miesta v obyvacke a natrenovali si par krokov:-) Nikdy sme spolu na verejnosti este netancovali, tak neviem ako to dopadne...
Odpovedať
jéééjda.. toto je snáď časť svadby, ktorá mi najviac naháňa strach! môj drahý je totiž tanečné drevo (ja som len trošku menšie). Dalo by sa to vyriešiť slaďákom, ale ja by som radšej nejakú pesničku, na ktorú sa dá aspoň trošku hýbať... Máme vybraný jeden fr. slaďák, ale bo od The Carpenters - What the world needs now (it s love, sweet love). Tiež pomalé, ale dali by sa na to zvládnuť nejaké kroky.. No hotové utrpenie!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no ja som na tom podobne - ja som tancovala vo folklornom subore...takze nieco sa na mna nalepilo, ale drahy .... no uvidime ako to dopadne, vy mate aspon predstavu o hudbe, my este nevieme co budeme mat ci zivu al. dj... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tinyleaf, tak to som vyplestila oci ked mi prisiel mail, ja som si ten pozdrav predtym nevsimla...sorry 8-)
Odpovedať
Dakujem pekne baby, vyskusam to milady, aj na nete som nasla nejake kusky, len ci sadnu, ked som trosku pribrala :-( mzuzka k tej prvej piesni sa priklanam k babam, co pisali, ze radsej nie, predsa je to citlive ked sa to jedna o maminu. A este som sa chcela spytat ci mi nahodou nevies pomoct ohladne zlateho vlizelinu, kedze som sa nejako zamerala na zlato-bielu vyzdobu:-) Pekny den baby.
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, to je fakt super nahoda:-) Aspon sa mozme navzajom inspirovat:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata, celkom Vam zavidim, ked si tak pozeram vase fotky zo skusky siat. Aj ja som mala sice so sebou fotak, ale karta do neho ostala doma... takze mam len jednu fotku v satach v mobile a ani tu neviem z neho vybrat:-( No co uz, na skuske zaciatkom aprila to mozem napravit:-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je nahoda ako svet, ale pre dnes sa lucim... ahojte aprilovky
Odpovedať
Profilova fotka
dzupinka, vlizelín som zatiaľ nikde nepozerala, tak neviem veru. ale ak niečo vhodné zlato biele nájdem, tak ti písmenknem. čo sa týka tých prvých tancov, no neviem ako to dopadne u nás, ja som tancovala od 8 rokov závodne spoločenské tance a môj Marek keď tancuje, tak neohýba tie svoje 2metrové čvále. :-D takže keď sme boli spolu na iných svadbách, tak sa tam na nás smiali, že vyzerám akoby som sa mrvila okolo chodúlov :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?