Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Dobre ránko babizne, ja stále ešte nemám šaty, čas sa mi kráti a mne sa každú chvilu pači iný typ šiat, dúfam,že sa nebudem vydávať holá :-D ja budem mať kyticu z bielych kálii, aj moja polovička pierko, a výzdobu na auto budeme mať tiež biele kálie,
Odpovedať
Dobré ránko. Neboj sa sonulienka určite tie pravé šaty nájdeš.
Odpovedať
Dík katka, však je tolko šiat že nejaké už len zostanú :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aojte aprílovky, pridala som do albumu moje topánočky a klobúčiky, som úplne vytešená sonulienka, keď budeš mať šatky na konci, budeš z nich nadšená a vyhneš sa pocitom, ktoré mávam občas ja. tým že už mám šatky dlho doma, občas si vzdychnem nad niektorými, jéj tie sú krásne, škoda že ja už mám šaty......
Odpovedať
mzuzka: parádička, vidieť, že si tie predsvadobné prípravy s milým vychutnávate :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá, ja budem mať kyticu z bielych ruží a samozrejme aj ženích perko, na výzdoibe budeme mať asi kombináciu biele a béžová/alebo krémové, maslové... či ako to mám pomenovať/ ruže
Odpovedať
ahojte :-) dala som do albumu nasu obalku :-D tesim sa z nej, ale drahy v tom videl skryty vyznam, ze chudacik ako bude pod papucou. ale ja som to tak nemyslela, jednoducho sa mi pacil obrazok... sonulienka neboj sa nieco ti musi padnut do oka... a ta pani co si chcela otvorit salon a doniest saty ktore sa ti pacia? nepacia sa ti , alebo ich neobjednala, alebo co sa stalo...
Odpovedať
Profilova fotka
nezbednica: mne sa tiež viac páčia č. 2 - prídu mi romantickejšie...
Odpovedať
Profilova fotka
marcelinka nekrčí ti tú lepiacu stranu obálky? ja keď tlačím, tak sa zlostím, lebo mi to pri konci tak akosi zvlní neviem či je to tlačiarňou, veď som pred tým tlačila obálky a nič a teraz toto
Odpovedať
nie nič nekrčí, ide to pekne bez problemov...
Odpovedať
Dakujem za názor, mne sa páčili obidvojo a nevedala som sa rozhodnúť, tak teraz bude moje rozhodovanie lahšie. ďakujem
Odpovedať
marcelinka nakoniec tá pani nemá taký typ šiat ako chcem v tom katalógu tak nič :-) no konečne sa chystám pobehať salóny v nitre niečo hadam vysnorím
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobré ráno, asi budem úplne mimo o čom sta sa bavili, ale neviete aký text by sa okrem - srdenčné Vás pozývame k svadobnému stolu" mohol napísať? díky
Odpovedať
Dobré ránko, Kristin skús si pozrieť na www.svadobneoznamenia.sk - záložka texty , možno si niečo vyberieš.
Odpovedať
Ach, prepáč, až keď som to odoslala, všimla som si, že ty nechceš text na oznámenie, ale text pozvánky, tak to neber do úvahy.
Odpovedať
ahojte kocky, je tu dalsia aprilovka, velmi neprispievam, ale pozorne sledujem. ;-) A tak ma napadla otazka preco ste si vybrali prave april? Mna sa kopec ludi pyta prave na tuto otazku plus este otazku ci sa musime brat( ta ma rozculuje asi najviac, pretoze sa brat nemusime, ale chceme a babtako odkladame az o take 2 rocky) . My sme si vybrali april preto, lebo je to rok od nasich zasnub a tak nas tak spontanne napadol tento mesiac.
Odpovedať
Neboj, ked prefrci 9 mesiacov po svadbe a vy nic/ziadne mimi/, rak kazdy pochopi, ze to tak nemuselo byt. my sme mali mat svadbu v lete, ale cestujeme na dlhsie do zahranicia, takze sme to dali na jar :-)
Odpovedať
Ahojky :-) My máme doma presne to isté... Máme výročie 21. v auguste, ale rozhodli sme sa pre apríl. Navrhovala som totiž tento mesiac alebo ešte tak skorý september,lebo nie je extra horúco a páči sa mi toto obdobie.. A sadol nám deň výročia - 21.4. Keď sme s tým prišli, tak nikto nedával otázky, či sa musíme brať, keďže sme s tým vyrukovali ešte v predstihu ( koncom leta), ale teraz je tých zvedavcov viac. Neriešime to, povieme, že nie, že sa berieme preto, lebo chceme. A na ostatné reči kašleme.
Odpovedať
Ja nechapem preco si kazdy hned mysli, ze je to koli tehotenstvu, ked je doba, ze si dietatko kazdy planuje =-)
Odpovedať
Lebo mnoho tých, ktorísi to myslia, tak museli....
Odpovedať
Profilova fotka
aj mna sa v auguste pytali ci cakame babo ale ked som vravela ze svadba ide byt az v aprili uz som sa s tymito otazkami nestretla, hoci my babo uz planujeme, ale az po svadbe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrá otázka. V januári po sviatkoch je to také nevýrazné, vo februári mám hrozne moc práce a je zima, v marci sú daňové priznania, apríl je akurát tak oddychový, svadby v máji sú vraj nešťastné, jún ideme na dovolenku, júl a august sú teplá a ideme na dovolenku, september, október, november je moc ďaleko alebo blízko (keďže zásnuby boli v auguste), a v decembri sú Vianoce.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte pridávam sa do debaty - no u nás apríl preto lebo ja som povedala že v máji ani zanič - lebo sa vraví že májové manželstvá sú nešťastné (nieže by som tomu verila, ale čo keď náhodou) no a v júni je už teplo takže apríl je akurát - a ešte k tomu 13.4. mám narodeniny :-)
Odpovedať
ksb: tak to bude vcelku pekný /po/narodeninový dar ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vlastne s toho dátumu sa najviac vytešuje môj drahý, lebo keď si spomenie na moje narodeniny (musím uznať ešte nikdy nezabudol - horšiu bilanciu má s meninami) tak potom si určite spomenie aj naše výročie :-)
Odpovedať
dve muchy jednou ranou... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja sa tiez pridam... ja som drahemu hovorila, zeby som sa chcela vydavat na jar - a on potom prisiel s datumom svadby... nic ten datum zatial pre nas neznamenal, ale tento rok sa to zmeni :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, v noci som kvôli vetru ani oko nezažmúrila a celý čas som myslela na to, že keď budem mať takého počasie na svadbe, tak ma porazí a ku kaderníčke ani nepôjdem. Ináč som sa cez víkend snažila vyrobiť prizvania k stolu a etikety (keď vidím aké ste všetky šikulky, tak som s rozhodla, že niečo urobím vlastné aj ja). No ak to bude dokončené a bude to publikovateľné :-D tak to dám do albumu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, asi bola zlá konštelácia hviezd, ja som tiež nemohla spať a rozmýšľala som zas nad tým, že ak bude liať, tak máme po svadbe :-|
Odpovedať
Ahojte! Ja som tiež nemohla veľmi spať, pri tomto počasí stále viac premýšľam o tom, aké šaty nakoniec budem mať (hoci mám už jedny zajednané - môžem ešte zmeniť, ak sa mi nové zapáčia ), ale pri hnusnom počasí je to asi jedno... A to sme zvolil koneic apríla, že snáď bude pekne, vonku sa pofotíme, ľahšie šatôčky... Prd! Až ma to hnevá.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?