Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sme akési skeptické, poďmer na veselšiu tému, čo tak hmm budú už jarné kvietky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a rozkvitnute stromy.... spievajuce vtaciky... a urcite aj usmiate slnko :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to je ono, krásna modrá obloha a tak :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
niečo veselšie pre mňa je že môj priateľ sa rohodol tento týždeň vyraziť na nákup obleku. a tiež som v piatok zohnala sprievodcu Parížom, takže som podvečer prvom po mape cestovala a robila plán cesty. a tento týdeň idem zaistiť balóny, kyticu a môžno mi prídu aj balíčky s prestieraním a darčekmi. a potom si môžem aranžovať ako kde čo a pod. bude na stole. Túto prácu totiž milujem a vždy hovorím že keď ma prestane baviť to čo robím teraz tak budem variť a prestierať. no a už vyšlo aj slničko. hurráááá
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som už urobila výber kytíc, ktoré som vytlačila a dala Marekovi, že určite nechcem , aby vyzeerali takto. A akú dá urobiť, nechám na ňom, len nech má aspon predstavu, akú určite nechcem. V stredu ide do kvetinárstva.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zase ukázala priateľovi kytice ktoré by som chcela a nech vyberie - a ja objednám.
Odpovedať
Babenky, musím sa vám s niečím pochváliť!!! Mám pocit, že v mojom živote ide úplne všetko presne podľa plánu a dokona sa nám podarilo aj to, čo som nikdy nečakala... dnes ráno som zistila niečo, čo večer oznámim manželíkovi... Čakáme baby!!!
Odpovedať
Profilova fotka
bihan: gratulujem a tesim sa s tebou... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chceeem!!! ale musíe ešte chvilku počkat - máme malý bytik, tak keď zoženieme a prerobime väčšsí, pojdeme na to :-)
Odpovedať
ďakujem babenky! u nás to vyšlo na prýv šup.. ešte stále nechápem... presne sme si to vyrátali, aby som na svadbe ešte nemala veľké bruško a už mi nebolo zle, tak to snáď všetko pôjde takto hladko aj ďalej... Jankazaba - my sme tiež ešte mohli chvíľku počkať, v júli sa sťahujeme poriadne ďaleko, ale už sa nám jednoducho čakať nechcelo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem, to je je perfektné :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bihan, aj ja gratulujem k bábätku:-) Musí to byť krásny pocit:-) Ja už by som tiež prijala abbo, ale o mesiac idem na Kubu a radšej to teda odkladáme až keď sa vrátim. Ani by som neverila, že sa to môže podariť na prvý krát...normálne sa teším s Tebou:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tiny, tú Kubu vám tak trošku nostalgicky závidím.. my sme boli v septembri v Dominikánskej republike a mali sme fakt neskutočne úzasnú dovolenku...
Odpovedať
Bihan to je perfektne :-D tesim sa s tebou... a prajem Vam vsetkym trom aby vam to dalej vychadzalo podla planu a aby ste si uzili svadbu, a boli zdravy a stastny... ;-) tinyleaf aj ja chcem ist :-N
Odpovedať
bihan: gratulujem !!!!!!!!!!!!!!!!! :-) tešíme sa s Tebou, že Vám to vyšlo. Ako si to overovala, testom, či lekár? A už si premýšľala, ako mu to povieš? Mám ešte otázku, tak píšem do ip
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá, na Kube nebudem mať žiadnu romantiku s "čoskoromanželom", pretože je to dovolenka z práce.... takže žiadna predmanželská svadobná csta a možno nebude ani tá manželská svadobná cesta. Chceme totižto stavať dom a nebudú na všetko peniažky....ale hádam nejaký svadobný víkend zrealizujeme:-)
Odpovedať
tak mi napadlo, už ste plánovali svadobnú cestu? Ja tiež neviem, či nám to vôbec časovo vydá... a ešte niečo - tie, čo máte svadbu v kostole, robíte tam nejakú výzdobu? či už kvety alebo biele mašle atď...
Odpovedať
Bihan, gratulujem, je to nádhera. :-) A nie v kostole výzdobu robiť nebudeme, aspoň zatiaľ s tým nerátame.
Odpovedať
Profilova fotka
Ani my sme výzdobu v kostole vôbec neriešili. V ten deň majú svadbu pred nami ešte 3 páry, takže asi to zabezpečuje kostol. Neviem si predstaviť, ako by sa to narýchlo menilo, keby každý pár chcel vlastnú výzdobu. Ozaj a máte taký vankúšik na prstienky? Ja si nie som istá, či sa to používa aj v kostole, pretože väčšinou sú prstene položené na takej tácke... vankúšik sa mi ale páčil, tak som si ušila, aj ke´ď ho možno nebudem môcť použiť.
Odpovedať
my sme zatiaľ jediní, ktorí máme svadbu v tento deň. U nás sa o všetko stará jedná pani, ktorá je kvetinárka , spolu s tetami, ktoré chodia našu cerkov upratovať...
Odpovedať
Profilova fotka
jééééj vankúšik na prstienky. ja som to fakt mala pripravené, že moja neter (3 roky) ho bude niesť - ale keď som videla ako sa správala pri výbere šiat tak sme sa so sestrou dohodli, že to nebudeme riskovať. výzdobu v v zrkadlovke tiež nebudeme mať - myslím že sa to tam vôbec nehodí.
Odpovedať
Profilova fotka
kristin, ja mám tiež ani nie trojročnú neter a takisto som chcela aby išla pred nami s košíčkom s lupienkami v ruke:-) ale takych malych drobcov asi nedonutime aby sa spravali v pravy cas "slusne":-)
Odpovedať
Profilova fotka
ono je to tak, tohto drobca nedonútim, lebo je to malé a tvrdohlavé a druhú neter ktorá má 15 zase lebo už je to staršie a svojhlavé. už vidím tie oči nahor keby som jej povedala že má niesť vankúšik alebo hádzať lupineky. Už to že nemôže ísť v čiernych rifliach a teniskách a že sa nemôže zmachliť ako teraz je pre ňu dostatočný trest.
Odpovedať
kristin, idete na svadobnu cestu do pariza? my budeme mat oneskorenu svadobnu cestu az v juli- Grecko( kvoli pracovnym povinnostiam), ale tyzden po svadbe by sme radi vypadli na vikend do pariza, tak to snad vyjde... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no bude to skôr predsvadobná keďže je to týždeň pred svadbou, ale to je jedno. po svadbe sa sťahujeme, takže si chcem užiť nový demeček a potom v júny ideme na dovču so svokrou a v júly s mojimi rodičmi. a to už by bolo čo za svadobnú cestu so svokrou v susednej izbe :-D alebo potom s rodičmi stále v pätách :-D . ale nesťažujem sa keďže to všetko platia takže fakt nemám čo a v podstate sa na tie týždne s nimi teším. ale paríž si chceme užiť len samy, bez nikoho, bez sprievodkyne, bez známych. no proste celý Paríž bude "náš"
Odpovedať
bihan, ty si ale sikovna aprilovka! B l a h o z e l a m k radostnej sprave a drzim palceky, aby babatko v brusku pekne rastlo ! :-) x-)
Odpovedať
dobre ranko :-D my svadobnu cestu zatial neplanujeme, urcite chceme niekam ist, najlepsie k moru ale uvidime co bude, drahy bude mat pravdepodobne pracovne nabite leto. budeme to riesit za pochodu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dobre ranko... my tiez zatial svadobnu cestu neriesime, ale ja by so chcela ist k moru, napr. cyprus alebo grecko... a drahy nema moc rad more, ten stale sniva o islande :-) , este nevieme, ja sa mozem z roboty uvolnit v podstate hocikedy..., ale s nim je to tazsie tak uvidime ako to vsetko nakoniec dopadne :-D bihan: ako bolo vecer? co povedal manzelik?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my svadobnu cestu planujeme ale az na jun chceme ist na Ibizu uz mame nieco vyhliadnute, len nemame cas ist to rezervovat
Odpovedať
Kristin, len taká maličká poznámočka, aby ste si nerobili veľké idei o Paríži, lebo je to neskutočne hlučné, celkom slušne zapáchajúce mesto s bezohľadnými obyvateľmi, ale je málo vecí, ktoré su krajšie ako sledovať západ slnka na Eiffelovke! ;-) Babenky, všetkým vám ďakujem, ste strašne zlaté! Môj drahý bol natešený ako malé dieťa a ešte večer s rozhodol, že bude počúvať, či mu bije srdiečko ( v 4-tom týždni!) Tak nech už len rastie, ako má :-) Inak aj nás čaká svadobná cesta až oneskorene a možno tiež niekam na sever - vôbec by som nepovedala nie na okružnú plavbu po severnom mori!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?