Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
no marcelinka suhlasim :-) s Tebou, teraz ich vola ujo a teta, len ked boli u nasich na navsteve, tak mi teta povedala ze len 2 mesiace bude pre mna teta a potom ....svokrusa
Odpovedať
Profilova fotka
A Vasi rodicia su natom ako, chcu aby ich Vas nastavajuci volal otec a mama?
Odpovedať
Profilova fotka
nie to urcite nie...vlastne sme sa este o tom nebavili...uvidime ;-)
Odpovedať
nasi sa chystaju si snim potykat a moze ich volat po mene. To bolo take zvlastne, ked prvy svagrik povedal mojej mamine Anicka, ale vzdy lepsie ako mama (ked mu to nebola mamka), a teraz ich volaju babi a dedo.
Odpovedať
ani ja nebudem hovoriť priateľovým rodičom mama a oco ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bingooo..dzupinka..ja to mam vlastne vyriesene... ;-) bude to babka a dedko:))
Odpovedať
no vidis, aj ja to cakam? len neviem kedy este mame mesiac :-) zajtra ideme vyberat postel, takze baby ide sa na to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
drziiiim palceky:)))
Odpovedať
vdaka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a to idete vyberat manzelske postele?
Odpovedať
tak tak do noveho bytu, koncom mesiaca sa ideme stahovat, tak polovicka stresuje, ze na com bude spat :-) (teraz sme este na private - spolu) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
byvate v BA? a kupili ste novy byt? no super ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
nie to by bolo super keby v BA, pracujeme obaja v NR, tak tu sa nam podarilo na Klokocine
Odpovedať
pakticky nam bolo jedno ci Klokocina alebo Chrenova, kedze obaja nie sme Nitrania.
Odpovedať
Profilova fotka
Klokocina je fajn...byva tam moja sestra:) Ja som z Nitry...ale uz tam niekolko rokov nebyvam...
Odpovedať
Profilova fotka
tak u nás je to v podstate tak, že ja ich volám mamina ocino už pomaly rok. Mne mama umrela, oni majú len troch synov tak to prišlo niako nenápadne samo. Keďže vlastne som k nim začala chodiť a švagriné a švagrovia stále mamina ocino, ja ani neviem ako to vlastne prišlo. Možno je to tým, že ma majú radšej ako ich syn :-D
Odpovedať
To je pravda mzuzka, ono to pride tak nenápadne a to s tým synom, to mám niekedy tiež pocit, že majú radšej ako moja polovička - hlavne ked sa mame bavit o svadbe a co uz mame vybavene a tak, ale ja som na jednej strane rada, kedze ho maju len jedneho - musim posluchat aj ja :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
až teraz som si všimla otázku na mňa. ste sa fakt rozpísmenkovali, nestíham čítať. My máme už oznamká rozdané, akurát čo sem tam niaký známy vypýta, že prečo fero z hornej dolnej má a jano z dolnej hornej nemá a tak :-) tak dotlačíme doma zo 5ks, a dáme ja janovi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ten môj je z troch, ale akoby jeden, lebo bol "šmyknutý" keď najstarší brat už bol vojak a druhý maturoval. Takže je to taký maznák. Rodičia sa už k nemu chovali viac menj ako ku vnúčaťu. Tkaže z neho robíme chlapa až teraz :-D
Odpovedať
aj som postrehla a este medzitým stiham aj niečo popracovat :-D
Odpovedať
Tak držím palce :-) Svagrik ma tak surodencov jeden o 14 a druhy o 21 rokov starsí. este aj jeho synovec je od neho o par mesiacov starsi :-) No ked chuti tak chuti, vsak treba mat poistku do dôchodku :-)
Odpovedať
dzupinka: aj my máme kúpený byt v Nitre na Klokočine ( nie sme Nitrania..) ;-) Presťahovali sme sa tento víkend. Ale bábo zatiaľ neplánujeme... Kde presnejšie máte bytík?
Odpovedať
a čo sa týka vykania/tykanaia: ja ich budem teraz volať otec a mama. No a svojich vlastných rodičov mamka a ocko/tatko
Odpovedať
Profilova fotka
oni dúfali že to bude baba a nebola,tak si ju z neho vychovali. niekedy sa na ňom dobre bavíme.ale je to zlaté.ja sa na ples pripravujem pol hodinu, Marek dve :-D inak teraz majú tiež len vnukov
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem Radka za postu skusim jej zavolat
Odpovedať
dupinka - 5 minut od Kauflandu a na kopci za hasicmi (dufam, ze to nie je ten istý :-D)
Odpovedať
mzuzka - to je nahodiciek :-) sestra ma dvoch synov a oni su vsetko chlapi - co ma svagrikov otec iba jednu vnucku. No ale nas to aspon posilnilo (ocino sa tesi, ale aj tak mame stale presilu :-))
Odpovedať
Profilova fotka
dzupinka ty budeš mať svadbu v Bojnickom kostolíku?(aspoň podľa fotky sa mi vidí)
Odpovedať
Nie nie, to je handlovsky kostol. Ale fotit by som sa chcela ist do Bojnic, tak dufam, ze pocasie bude dobre lebo nemame zajednany interier. Na to mi polovicka zahlasil, ze ked bude dobre pocasie v pondelok, tak sa tam pojdeme odfotit v pondelok - no nenie zlaty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
handlovský? handbím sa :-( , vedela som že ho poznám, len ma nenapadlo, že to je náš. Ja som totiž z Handlovej
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?