Svadobý termín apríl 2007

6. apr 201128300
  • TO MI NEVRAV A S KTOREJ CASTI? 🙂

• okružná

• nevrav aj ja🙂 49

• Sponzor fóra
  • ja som pri večierke, 23

• teda to je teda velka nahoda 🙂, tam sme chodili, ked som bola mladsia 😃

• my tu bývame len 2roky čo sme si kúpili spolu byt

• tak teraz byvate v Handlovej? dobre som pochopila?

• Dzupinka sorry ze vam takto skacem do debaty...ale nejako som sa ocitla v tvojom albume..a zbadala som tam pumpu na baloniky...odkial ju mas??
    Ja zhanam balonovu vyzdobu...ale v NR ju robi len jedna agentura...a je to poriadne drahe😞
    Chceli by sme si to vyzdobit sami...teda aj nafukat...ale nikde nepoziciavaju tie heliove pumpy...

• no teraz áno, ja som rodená v Ha, potom som na pár chví bývala v PD, a teraz zase nazad v HA. Marek je priamo prišelec z PD. asi tak v skratke

• metlonka: no keby bola na helium bola by som happy, ale musim manualne fukat - lepsie ako ustami, skusala som jeden a praskol mi, tak mi drahy kupil radsej tuto pumpicku 🙂
    helium by som mala s prace, ale ked ja sa bojim tych bomb ako cert svatenej vody 🙂
    baloniky budeme mat na palickach, len este neviem ako to dokombinujem do vyzdoby, to len kvoli detom, nech maju co pukat a nejake dame hore hlavou 😃 (napr. srdiecka budu dobre vyzerat 😃)

• presne tak som to aj ja chcela...
    hlavne koli detom...viem ze sa im to bude pacit...
    a tiez som chcela zohnat nejake srdiecka...aj ked je to trosku gycove...k svadbe to predsa patri🙂))
    a to je taka pumpa ako na bicykle?

• dzupinka, ty robíš niekde tu v blízkosti? lebo ja som tu v oklí zháňala hélium , ale nezohnala, tak som si kúpila cez net 2plechovky hélia, ale vraj jedna je tak na tri balóny a stálo to 160 korún. /ks

• metlonka: my sme to kupili v tescu za 129 na oddeleni - party

mzuzka: pracujem v NR, takze ani neviem, kde by som hladala heliove flasticky. pracujem v labaciku, ale nemame k dispozicii tu koncovku na baloniky takze nic.

• dik dzupinka...pojdem to omrknut do Tesca 😉

• dzupinka: My bývame za Kauflandom, až hore na kopci, Petzwalova 😉

• Sponzor fóra
  • dupinka tak to nie je ten isty, my mame na Skultetyho ulici

• hm, viem kde to je, my sme tam mali jeden vyhliadnutý, ale nakoniec sme našli krajší...

• hm, tak je dobre, nam sa tiez tento nas bytik paci - bol z nich najkrajsi co sme videli a dobre rieseny, ziadna prechodná kupelka 🙂

• BABULKY PRIŠLI MI PRÁVE OBRúčKY, KRáSNY DARčEK K MDŽ, Sú PRESNE TAKé AKé NA OBRáZKU, PODLA KTORéHO SME SI ICH OBJEDNALI. JA SA TAK TEšíM!!!!!!

• Super to ti zavidim, velmi sa s tebou tesim🙂 mi ich budeme mat az tak za 2 tyzdne.

• mzuzka to je super, a ktore ste si presne vybrali - mate tam viac prstienkov.
    a ešte k tym pierkam to si robila len na skušku? kde si nasla take male kalie? tie sú pekne a dobra cena za pierko 🙂

• ahojte babizne
    akurát som si pozerala, že ja mám 44 dní, budem si musieť trochu švihnúť a podoťahovať to 😃
    stále žijem v tom že ešte mám kopu času 😃

• mzuzka aj ja by som potrebovala také chutné kálie ako pierka ako ste si ich vyrobili ak to nie je výrobné tajomstvo 😃

• tak tak babenky uz sa to krati a mna zacinaju prepadavat nocne mory 😞
    uz sa mi sniva, ze som na vsetko zabudla - saty bez kruhu, druzicka bez kosicka, prstene sa stratili no hrôza

• sonulienka, veď ten postup na výrobu je tam nafotený. či niečo iné chceš vedieť? neviem, možno som ťa nepochopila.
    dzupinka, kalinky mi pozháňala kamarátka kvetinárka

• tak to mas dobre 🙂 idem hladat dalej 🙂 ozaj kde si davas robit kyticu a pierko v PD? alebo v niektorom nasom kvetinarstve?

• no tom som sa vlastne chcela spytat, kde si zohnala tie male kaly, tak idem otravovat aj ja nejakú kvetinárku 😃

• mzuzka no uz som aj tie Vase obrucky nasla - treba mi len lepsie pozerat 😶

• Ahojt mzuzka, bo si v tom Poľsku?

• katka, nebola som , pretože som akurát 24.mala seminár v Ba. A už ani nestihnem ísť 😞 a popolnočné oblečko ešte stále nemám a ani neviem kedy kúpim. 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Fotograf Peter Duchovič
    Bánovce nad Bebravou
    Svadba - pre Vás sú to okamihy šťastia a radosti. Pre mňa tie najatraktívnejšie motívy na fotografovanie. Z vášne pre fotografiu som sa stal svadobným