Svadobý termín apríl 2007

6. apr 201128300
  • ahooojtee
    tak konecne som v praci a mozem sa vam trochu venovat uz ako pani...
    len nemam vela casu, lebo za tie dni co som tu nebola sa mi tu toho nakopilo... a k tomu som chora a nemozem ani hovorit, tak mozno ze pojdem domov sa liecit...

nas den D bol dokonaly 😃 este by som si to zopakla... pocasie, ludia, strava, zabava, vyzdoba, nalada - no proste vsetko super... 😃 😃 😃

• gratulujem aj ostatnym 21tkam a 28ckam drzim palce nech im to klapne....

• ahoooj janka. gratulujem a tešíme určite všetky na foto 😉

• Sponzor fóra
  • dakujem.
    no fotecky zatial nemam, ale hned ako udu ich tu hodim...

• Ahojte,
    takisto gratulujem všetkym nevestám a ich manželikom, ktori mali v sobotu svoj Veľký deň. Náš deň bol vydarený od rána až do noci, jednoducho úžasné🙂
    Do albumu som pridala nejaké fotky🙂

• ahojte,hlasim sa vam uz ako vydata pani. bolo to krasne...velmi som sa bala aby som neplakala, ale cely den sme sa usmievali a na hostine sme sa vyborne zabavali. coskoro si vytvorim svadobny album. 😉

• Shirley zelam tebe a tvojmu manzelikovi veeeeella stasticka a strasne vela lasky.
    Verim ze mas nezabudnutelne spomienky ako vsetky dievcata, ktore maju uz po tom 🙂
    Tesim sa na album...

• aj ja gratulujem vela vela lasky a stastia... 🙂

• ahojte babule, tak aj my to máme už za sebou, môžem sa tiež len pridať k názoru, že to bol najkrajší deň v živote, nádherný 😃 , idem akurát popridávať nejaké foto

• no vitaj medzi nami 😉

• zuzka nevieš mi povedať aká je max veľkosť fotky, neviem to nájsť

• ahooooj sonulienka,
    vsetko len to naj do manzelstva...

a ako bolo so satami? aj si si stupala na ne? 😉

ja som si pri smere dozadu stupala na kruh a raz som sa tak zapotacal ze som skoro padla 🙂 🙂 😃

• Ahojte vsetky 😉 Uz som medzi vami dlhsie nebola, tak vam vsetkym vydatym zelam vsetko najlepsie do manzelskeho zivota, vela lasky, stastia a hlavne porozumenia. A tym, co to v sobotu este len caka, nech sa vsetko vydari podla vasich predstav 😉

Soni, krasne fotecky a krasny par na nich

• Ahojte babulky....chcem dalsim aprilovkam, ktore to maju uz za sebou 😉 zazelat vela stastia a lasky v manzelskom zivote 🙂
    mirka_mt - tesim sa na tvoj albumik 🙂
    sonulienka - bola si krasna nevesta 🙂

• aj ja chcem zaželať ešte naším posledným aprílovkám všetko naj naj naj, nech ván v ten deň vyjde všetko tak ako chcete a užite si ho naplno je to úplná paráda 😃
    a 21.04.kám všetko krásne v spoločnom živote 😃
    na šaty som si síce nestúpala, ale sukne sa mi zachytávali do topánok, lebo som mala na nich kamienky a tie sukne čo boli z tej kvality ako závoje tak tie sa mi tam stále zachytávali až sa mi sem tam stalo že ako som sa snažila zdvihnúť sukňu mi bolo vidno celé nohu 😃

• Sponzor fóra
  • metlonka a ostatne zvedave: posnazim sa s albumikom 😉

• Ahojte baby - tak dnes konečne volal fotograf, že máme fotky, ja sa teším ako malé deculo - takže dúfam, že cez víkend bude aj album

• ahojte, uz by som konecne chcela pridat svadobny album, ale ako mam zmensit fotky, stale mi to vypisuje, ze su prilis velke. 😞 vdaka za pomoc.

• Shirley - V hlavnom meno v nejakom programe na úpravu obrázkov Image - Resize - aspoň na polovicu a potom uložiť ako, aby si si neosekala pôvodné fotky (najlepšie uložiť do úplne iného adresára).
    Alebo v Painte - obrázok: skosiť/orezať na polovicu a potom postup ten istý 😉

• ak máš program powerpoint je tam možnosť - upraviť veľkosť a tam ich zmenšíš na cca 700x900 dpi a to je do tých 700kb ktoré sa sem zmestia

• Kurnik, Zuzi, pozerám, že tie potvory ti nechcú dať pokoj! Toľko závisti ťa môže len tešiť, nie 😉

• Tie akoze "gratulantky" aj mna dost vytacali, ale o tom im zrejme ide, tak im tu radost neurobme a pekne ich odpinkajme 😉 Nic si z toho nerob Zuzka a na tvojom mieste by som uz ani nereagovala, len ich vymaz 🙂

• ahojte baby, tak to by som vôbec nečakala, že v rámci gratulácii sa nájdu aj takéto kravy, pardon za výraz aj to je ešte mierny, ale presne tak zuzi, nech si prasknú od závisti 😃 , nevesta si bola krásna

babule ktoré máte svadbu zajtra 28.04. želám ešte raz všetko dobré užite si ten nádherný deň a potom šup sem s fotkami, veľa šťastia 😃

a urobíme si tú koláž aprílových neviest? 😉

• Ahoj, Soni 😉 Ako sa robi taka fotokolaz?

• to ešte neviem, ale niekto to tu asi vie, len si nepamätám, ktorá z nás to bola, lebo by sa zozbierali fotky kde sme ako nevesty samé ale potom neviem, no bolo by to super 😉 , určite niekde vyšpízlujem ako na to

• to je super napad...ta kolaz...

ja este foto nemam, ale kazdym dnom cakam telefonat od fotografa...
    potom hned vytvorim albumik 🙂

• Som zvedava na vysledok, tiez mam zopar fotiek z parku, kde som sama. Rada sa pridam 😉

• tak ma napadlo, ze zajtrajsim dnom su aprilove svadby ukoncene... 🙂 🙂 🙂

vsetkym drzim na zajtra palce, nech im to vyde podla planu 😎

• Ano, Jani, aprilovky to uz budu mat za sebou... tak rychlo nam to ubehlo 😐

• to veru hej už budeme veľké pani 😃 , prvý deň v robote si všetci vychutnali moje meno, len čo som vošla už vyrývali, že pani horská 😃 ale tak v dobrom

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov