Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
dobré ránko, ja som zas včera zistila, že podprsenku čo som si kúpila sa mi nakoniec do svadobných šiat nehodí lebo ju vidno a šaty sú dlhé takže ich mám síce zúžené ale včera som zistila že sa musia ešte rýchlo skrátiť, ešte mám stále k dobru 4dni, tak verím že všetko bude ok :-D a chúdatká šaty z toľkého nosenia hore dole nebudú vyzerať ako z chlievika :-N
Odpovedať
jej baby, caute - poprvykrat sa pridavam do fora ako vydata :-) neskutocne rychlo to ubehlo.... co vravite vy co ste to mali v rovnaky den ako ja? nezdalo sa vam to priiiiiiiiilis kratke?
Odpovedať
Ahoj Weroni, tak všetko naj naj najsamlepšie v manželskom živote :-) a teším sa na fotky. No sonulienka, vidim, ze nie som sama. Nam zrusili ubytovanie, nemame k dispozícii tolko izieb ako sme si zajednali. Zrazu maju prednosť robotníci pred svadobcanmi. :-( No zacinam sa pripravovat na to najhoršie. Vždy musí niečo prísť a prekaziť to.
Odpovedať
weroni srdecne blahozelam a prajem stastny manzelsky zivot. tesim sa na fotky a napis viac dojmov... sonulienka je nemam vobec spodne pradlo :-N :-N :-N a na buduci tyzden niekedy v stredu alebo utorok? :-. maju prist prvy hostia a u nas je ako po vybuchu. drahy vcera skonstatoval , ze s tym treba nieco robit :-N ale kedy? ]-( v sobotu este musime kupit popolnocnu koselu a kravatu...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky Vam ktore uz mate po prajem krasne dni prezite so svojim manzelom naplnene nekonecnou laskou a pohodou A my ktore nas to caka: ja som v BA a co sa doma deje netusim, ale ze vraj chaos. Ja tiez este nemam spodne pradlo a aj Dj este nie je na 100%isty ani s vizazistkou nie som totalne spokojna. Ale myslim ze tieto predsvadobne stresy k tomu patria ved nic nie je idealne. Na vikend sa chystam domov, aby som spominane detaily dotiahla, snad sa to podari. Neviete ake pocasie by malo byt na buduci tyzden?
Odpovedať
my ideme domov do snv az vo stvrtok, spolieham na to ze kazdy si splnil zodpovedne svoju ulohu
Odpovedať
no ja ešte tiež musím trochu u nás upratať, aby tí čo tam budú spať mali poriadok, nieže by nebol, ale predsa :-D , ako tak sledujem niekam mi zmizli 21. aprílovky, že by už boli pohltené chystaním ;-) ale my sme šikuľky a všetko dokážeme, no nie :-) ja som bola včera na skúšku účesu a do hodiny sme to zmákli, že čo a ako urobíme, som našťastie spokojná s tým výsledkom bude to fajn
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aprílovky - tak mám to za sebou. Môžem to opísať len jedným slovom - bolo to dokonalé - ľudia boli nadšení a ja manželom sme sa vynikajúco zabávali. Počasie nemohlo byť lepšie - bolo teplúčko a slnko krásne svietilo. Hneď ako budú fotky spravím svadobný album. Ale poviem Vám raz za život to úplne stačí. Skončili sme ráno o piatej a to som mlela už z posledného. Som veľmi šťastná :o) Tie, ktoré to máte ešte pred sebou - držím Vám palčeky, nech to bude presne podľa Vašich predstáv.
Odpovedať
Profilova fotka
n o tak ksb vitaj. my sme skončili ráno o 7mej, takže podobne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojooojte, sonulienka neboj, ja som tu... doobeda som bola na skuske ucesu - super - budem mat v hlavke zive kvety :-) :-) :-) - tak to vymyslela kadernicka, musi mi dat pricesok, lebo nemam dost svojich vlasov - v zivote som taku bohaty uces nemala, ale spravila to pekne, aj ked narychlo, cize namala som to nagelovane, nalakovane, ale bolo to fakt pekne - tesim sa...
Odpovedať
ahoj, som zvedava janka na účes, určite bude super, ja som si bola požičať spodničku takú širšiu, tak možno nebudem musieť nič skracovať ved uvidím ked odskúšam, ešte ju odtrepať domov :-D , takýmto štýlom budú tie šaty fakt čierne a nie biele, ked si ich budem furt pre niečo skúšať :-D ksb blahoželám k úspešne vydatým a želám veľa veľa šťastných rokov manželstva ahoj zuzi a ty sa máš ako, mala si krásny dátum piatok 13.04. taký magický deň ;-)
Odpovedať
mzuzka čo hovoríš na kameramana? do kedy ste ho tam mali? ksb - prajem všetko najlepšie v manželskom živote.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj babulky! Tak sa tiež pridávam už ako vydatá :-D Celé to bolo neskutočne SUPER!!! už som pridala fotky od fotografky, ale upravovala som ich len ja, takže nie sú definitívne. Všetkým Vám ďakujem za blahoželania a tiež sa pridávam so želaním, aby ste si to poriadne užili, tie, čo to máte ešte pred sebou, ten deň fak ubehne ako voda!
Odpovedať
bihan krásne fotočky a tá s tým bruškom fakt hovorí sama za seba, pekná, bábo v brušku na svadbe poslúchalo ;-)
Odpovedať
no jasné, ale už čakám, kedy začne neposlúchať, čoskoro by som mala cítiť prvé pohyby ;-) Inka spodnička fakt dosť nadvihne šaty a neboj, po svade budú aj takmer čierne, ale na fotkách to nevidieť 8-) Tie moje boli od trávy, postúpala som si opätkami vlečku, ktorá bola koncom večera pomaly sivá... to patrí k tomu ;-)
Odpovedať
tak bihan aj mna si s tým potešila, s tymi šatami, že to nevidno na fotkách, ja svoje trošku vláčim po zemi, ale nesiem si domov dnes na skúšku ešte takú inú spodničku tak hádam mi ich ešte zdvihne-suknu aspon o 1cm, lebo ináč neviem neviem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky! Tiez mam uz po tom a este stale sa z toho spamatavam ;-) Ale Vam poviem...stoji to za tie nervy ;-) Tie ktore to v kratkom case caka...chcem len povzbudit...aby nemali tremu a uvolnili sa a vsetko si poriadne uzili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata... tak ja sa s vami lucim a úrihlasim sa uz ako pani 8-) drzim vam vsetkym palce, nech nam to vyde podla nasich predstav... :-) :-) :-) aaaahhhhooojjjtttteee
Odpovedať
Ahoj jankazabka držim ti palce nech sa všetko vydarí a prajem Vám nádherné chvile plné lasky s nádherným počasím ktoré si v ten deň určite všetky želáme. Tak ešte raz veľa štastia.
Odpovedať
ahoj tak aj ja sa dnes ešte hlásim ako slečna, dakujeme nezbednica a Vám ostatným čo máte 28.04. želám ešte príjemné prípravy nám 21tkám nech máme pekné počasie a nech je ten deň ten náš najkrajší :-D ja si asi budem šľapať po šatách lebo tá priesvitná časť sa mi vála po zemi, tak mi držte palce nech sa nevysypem :-D
Odpovedať
Neboj sa ty to zvládneš sonulienka a hlavne sa tým netráp, proste naplno si to uži.
Odpovedať
však dúfam, budem sa snažiť si to vychutnať na plno :-D , porpípade si trošku obijem kolena :-D
Odpovedať
ahojte, vyzera to, ze vsetky sa tu poznate uz velmi dlho. dovolila som si otvorit novu temu," kto to ma desat". budem rada ak zareagujete.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dzupinka, kameraman myslím že úplne super, výsledok som ešte síce nevidela. ale podla prístupu a spolupráce si myslíém, že to dopadne perfektne. Bol do rána asi do tretej.Tebe držím palčeky a aj ostatným, nemám veľa času teraz písmenkovať
Odpovedať
Dakujem mzuzka, aspon nieco je dobre :-) som zvedava, lebo od pondelka zaciname na sto percent zajednavat :-)
Odpovedať
baby,ja to mam za par hodin.... Pripravy su v plnom prude, nervozita, ale stihame to napriek tomu, ze v pondelok to tak v pohode nevyzeralo... Este zajtra upravy a priprava saly... a v sobotu ideme na vec! Dufam, ze nam pocasie bude priat a slniecko sabude pekne usmievat. Tak nam drzte palece!! ;-) Bihan: ste kraaaasni....
Odpovedať
Tak teba babulky, čo to máte za pár: držím palček, nech krásne počasie ostane a užijete si to úúúúúúplne dokonale!
Odpovedať
ahojte baby, neuverite, co sa mi dnes na vsetky trapasy, co sa deju okolo svadby, este prihodilo. Bola som dnes u mojej kamaratky, ktora mi bude aj svedkom a ma tak trosku uvadzat niektore casti svadobnej zabavy. Bola som jej ukazat scenar a zobrat jej oblecenie k sebe, lebo mi bude pomahat s obliekanim. Na moje prekvapenie si kupila dlhe - svetlo kremove saty, ktore neskutocne pripominaju svadobne. A je to tu. Tak to vypada, ze na obrade budeme stat dve dievcata za sebou vo "svadobnych satach", aj ked tie jej "samozrejme nie su svadobne". :-N
Odpovedať
hmmm čo ja viem... vojaci na to majú jeden výraz, ale prosím neuraz sa "kuprezák" číže ku..a prezlečená za kamaráta... :-N teraz sa to ešte aj tematicky hodí... Toto predsa kamarátky nerobia!
Odpovedať
baby to je neuveritelne jak ten cas leti - este pred chvilkou som mala den pred svadbou a uz je tomu tyzden... vsak bihan :-) leti to jak dive... tak babule 21-kove - drzim velmi palce nech si to vychutnate a nech vas DJ nesklame jak nas.... :-| Mimochodom - ja mam manzela na "svadobnej ceste" v nemocnici na infekcnom... :-( Bihan, ako brusko?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?