Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, toho som sa bala... ale ved uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, mate fotenie v prirode?
Odpovedať
mirka_mt: verim, ze buduci tyzden bude take krasne pocasie ako ma v dnesny svad. den mzuzka. Mame fotenie vonku , tak snad nam pocasie bude priat....
Odpovedať
Ahoj babulky!!! Zuzka to už bude mať čoskoro za sebou ;-) a niektoré nás to čaká zajtra.. Ešte stále sa neskutočne neším :-D Inak problém s DJ vyriešení, včera som stretla nového a vyzerá v poho, ale zase naši fr. hostia mali priletieť včera v noci, lenže tie klenivé fr. mrchy na letisku štrajkujú, takže bol let zrušený, tak som ešte na poslednú chvíľu prebookovala letenky na tento večer, takže sa noc pred svadbou musíme terigať na letisko do BA (priletia okolo 22:00 ak nebudú meškať) :-S Inak koláče a torta a zasadací poriadok a všetko sú už v hoteli, šaty vyžehlené, spodnička visí na vešiaku, ťukám tu do klávesnice ako ďatel, lebo som si včera dala urobiť gélové nechty a dúfam, že toto krásne počasie sa nepototo.. Inak všetkým aprílovkám držím palček! Aprílové počasie je hrozne nevyspitateľné a ak náhodou nejaká tá kvapka spadne, berte to pozitívne; Francúzi majú pekné príslovie, možo je aj po slovensky: "Mariage pluvieux, mariage heureux". (Upršaná svadba šťastná svadba). (Inak na civilnom obrade nám tiež pršalo ;-) ) Ale rozhodne vám všetkým budem držať palčeky!
Odpovedať
bihan: NECH VAM TO ZAJTRA VYJDE ä vsetkym trom) !!! ;-)
Odpovedať
Ahojte baby, ja sa tiez pripajam a blahozelam babam, ktore sa na to chystaju dnes (mzuzka) a zajtra (bihan, ..). My ideme s polovickou tiez zajtra na svadbu kamoske, tak ze drzim palceky aj jej :-) No ten dazd, ked budu fotky hotove tak moze prsat, potom mi to vadit nebude :-)
Odpovedať
mirka a na 28 co vravia? :-) kocky, vsetko dobre vam zelam, aby vam vyslo vsetko vsetko, boli ste spokojne a mali supeeeer zabavu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bellablonde, tak daleko este nespominaju, vydrz par dni ;-) Dnes sme sa boli s drahym pozriet u nas na civilny sobas. Tak rychlo chcel odist, az som sa zlakla, ze aj o tyzden bude chciet zutekat :-) Obaja zaciname byt nervozni... aj na seba navzajom :-(
Odpovedať
ahojte. tak uz to mame iba za par...neskutocne sa tesim :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ja už to mám za sebou. dala som foto do alba ale keďže treba všetky zmenšovať tak sa mi nechcelo. ináč svadba bola úžasná. naozja som si to vychutnala po piatkovom zhone a strese. ale 14.4.2007 bol úžasný od prvej sekundy do poslednej. vďaka rodičom, všetkým hosťom, sobášiacim, fotografom, reštauárie - tá bola úžasná, všetkým čo mi pomohli vyzerať k svetu a aj turistom v BA, keďže sme s fotografom prešli po meste tak sme boli na jeden deň aktrakciou kt. si všetci fotili. prajem všetkým Vám kt. to máte pred sebou aby Vám to vyšlo tak ako si prajete. jééééj a jedna vec čo sa mi stala - môj svokor keď ma videl v šatách tak takmer plakal taký bol dojatý a mnou prekvapený a druhá vec pri tanci mi vypadla obruč zo sukne, takže sa všetci náramne zabavili
Odpovedať
ahoj kristin. všimla som si, že si mala podobnu kyticu ako ja. ja budem mať tiež bile tulipany. vydržali v pohode?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka, ano fotenie mame v prirode... zrovna som pocula v radiu, ze sa ma ochladzovat - a na horach dokonca mrznut ]-( ]-( ]-( kristin, gratulujem... nech vam to klape :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte baby, mzuzke, bihan a kristin - gratulujem a prajem Vám všetko najlepšie a vela lásky :-D no a ja môžem čakať :-) zakrátko bude 28.4 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bihan aj mzuzka - gratulujem takisto a napiste ako sa citite - mlade panie :-) tesime sa na albumiky...
Odpovedať
kristin, blahoželám. bola si nádherná nevesta, teším sa na dalsie fotky... baby 21tky mate uz vsetko nachystane?
Odpovedať
ahojte aprílovky všetkým, ktoré to už majú za sebou želám všetko naj naj naj nech sa Vám splní všetko čo len budete chcieť a veľa veľa šťastných spoločných rokov :-D ja už mám viac menej skoro všetko ale doťahovačky určite budú ešte aj v sobotu, neviem čo s počasím, tiež som počula, že sa má ochladiť, len nech neprší ;-) kristin s tou obručou to muselo byť milé :-D
Odpovedať
Profilova fotka
shirley - kytica je ešte aj teraz taká nádherná ako bola v sobotu. úplne v pohode. hlavne sa výborne držala v rukách. moja malá družička svoju utrhala ešte pred obradom, takže mala len jeden kalich, ale aspoň to bolo veselé.
Odpovedať
Ahojte baby v prvom rade chcem zablahoželať babám ktoré už majú po svadbe a už sú mladé pani, tak ešte raz všetko dobre a hlavne vela lásky. Inak s tým počasím to vyzerá na tento víkend celkom slubne v stredu a štvrtok by malo pršať ale cez vikend by mohlo byť jasno až polooblačno teploty okolo 20 stupnou takže celkom príjemne, len potom po vikende som tam zase videla ochladenie a dažd ale na vikend tam predpoveď už nebola iba do stredy, tak len dúfam že my ktoré to máme v posledný vikend budeme mať mrzko a ma porazí, hádam sa aj na nás slniečko usmeje.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky čakateľky i čerstvé novomanželky. Ďakujem vám za odkazy i podporu v myšlienkach, som šťastná a je mi úplne skvelo. Bol to úžasný deň, s úžasnými ľuďmi a proste všetko bolo nádherné.
Odpovedať
ahoj zuzka, bola si nádherná nevesta. kedy budu dalsie fotky? baby ja uz som mala riadnu depku, ale ked som si precitala zuzkine a kristinine dojmy tak uz je mi lepsie.
Odpovedať
dúfam, že aj nám ten náš deň vyjde aj s počasím :-D
Odpovedať
Gratulujem všetkým mlado manželkám, nech vám všetky dni vášho manželstva vychádzajú tak krásne ako váš svadobný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, baby boli ste nadherne nevesty.... ja mam teraz take nejake depkovske dni... zda sa mi ze nieco zle dopadne, ze sa nieco pokazi... uz by som to chcela mat za sebou... na druhej strane sa neskonale tesim a neviem sa dockat... - no strasne dufam ze to pocasie sa nam dvadsatjednotkam umudri a bude aspon bez dazda ....
Odpovedať
Profilova fotka
jankazaba - ja som mala neskutočnú depku v piatok, dopravu mi potvrdili v noci o 23,00, pre šaty som bola 2x lebo tam prvý termín nebola (nechci vedieť ako môj priateľ šílel a už som vyťahovala saténové pyžamo že sa budem vydávať v ňom), výzdoba na auto prišla až o tretej a keďže sme mali ešte aj kolaudáciu nového domu, tak sme všetko nacrýchlo upratali, nastrkali do šuflíkov, jednohubky sme robili ako divé a proste hrozný chaos. V noci som spala ako mrtvá ale ráno keď som sa zobudila - priateľ mi zaželal krásny svadobný deň, dal pusinku, bolesť hlavy pominula a odvedy to šlo ako po masle - pretože sme boli obaja neskutočne šťastní. priateľ urobil zoznam bodov ktorých sa bojí a vždy ke´d sme niečo prežili tak sme akože jeden škrtli. náramne sme sa na tom bavili.
Odpovedať
ste mali riadny kolotoc, este aj kolaudacia :-o manzel je asi klidas a dokaze upokojit rozburenu atmosferu, vsak? aj moj drahy je taky 8-)
Odpovedať
aha, necitam dobre, priatel silel lebo neboli saty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale bral by ma aj v pyžame :-D a ešte k našej predsvadobnej ceste - vydarila sa na výbornú. V Paríži bolo 21 stupňov, bezoblačno, ideálne počasie na výletovanie, vylihovanie vo Versailles, Tulieri a na prechádzaku po bulvároch. Asi si to zopakujeme
Odpovedať
sama romantika okolo vas, ale treba si dopriat 8-) teraz po svadbe vas chystaju nejake dalsie zivotne zmeny?
Odpovedať
Profilova fotka
no dúfam - mimčo sa teraz nepodarilo takže dúfame že to ešte len príde. a to bude zmena o 100st. Tak sa teraz musíme skonsolidovať psychicky, fyzicky i finančne. Spomienky na svadbu nás nejaký ten čas určite zamestnajú - veď vraj sa to týmto nekončí ale len začína .... tak hor sa do toho
Odpovedať
no veru, kazde obdobie si treba naplno vychutnat
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?