Svadobý termín apríl 2007

6. apr 201128300
  • Weroni, ani nevieš, ako si ma upokojila 😉 Ja som si už hovorila, že ak to bude nejaký ťuťo, tak mu len urobím zoznam, čo môže hrať a čo nie a nejako si s ním poradíme.. ale zatiaľ vyzera v poho.. dám vedieť zajtra 😉 Ale dá sa vybaviť aj tri dni pred svadbou, už tomu aj ja verím 😎

• Ahojte. vsetkym kockam, ktore maju svoj velky den 14.4.2007- momentalne som si spomenula len na metlonku,bihan a weroni- prajem vela stastia a nezabudnutelny svadobny den a vsetko len to naj... 🙂 🙂

• Ahojte! Dievcata, ktore mate svoj svadobny den 13. a 14. 4. 2007, zelam vam nech sa vsetko vydari ako ste si naplanovali a hlavne vela stastia a porozumenia na spolocnej ceste zivotom 😉

• Sponzor fóra
  • dobre ranko 😎

bihan daj mu sancu. ved to ze ma 20 neznamena ze to nevie robit... drzim palce nech ste spokojni

• Ahojte babky, všetkým tohto týždňovým nevestám želám krásnu svadbu, vychutnajte si tento deň ako to najviac pôjde a nech všetko víjde podľa vašich predstáv.

• Čaute baby, ako pozerám, Vy to už máte naozaj za pár, tak Vám všetkým prajem čo najkrajší svadobný deň, nech Vám všetko vyjde tak, ako si želáte 🙂 , no a samozrejme nádherný život po svadbe.... 🙂

• ahojte kočky, aj ja vám držím palce, hlavne biham, ktorá mi veľmi pomohla s vianočným darčekom 🙂

• Ahojte baby, zajtra a v sobotu držím všetkým nevestičkam palce nech Vám to výjde podla vašich predstav, nech Vám praje počasie, nech sú Vaši hostia spokojní ale hlavne nech ste spokojny vy ako manželia.

• Ahojte holky!

Prajem všetkým zajtrajším a sobotňajším nevestičkám, nech Vám krásne a nezabudbuteľné chvíle veľké dňa zostrú z pamäte všetky predsvadobné stresy, nech Vám zostanú len tie najkrajšie spomienky na okamih, keď ste si povedali svoje ÁNO, tancovali prvý mladomanželsý tanec, keď ste sa prvýkrát novým menom podpísali a usmiate tváre Vaše a vašich hostí...
    na spoločnej ceste životom nech Vás sprevádza len a len láska, lebo keď človek miluje toho druhého, nemôže mu ublížiť, rešpektuje jeho názor a vzájomne si darujú... seba. 😉

• inak, neviem, ci sa mi este v priebehu nasledujuceho tyzdna podari kuknut sa na tuto stranku, tak mi, prosim, drzte palce 21.4.!!! 😉

• Fúha aprílovky, tak Vám sa to teda už poriadne kráti 🙂 .
    Prajem Vám všetkým nech Vám Váš krásny deň vyjde podľa predstáv, tak ako ste si ho vysnívali, naplánovali. Nech Vám svieti krásne jarné slniečko 😉 .

• Ahojte aprílové nevestičky.Ja tiež dúfam,že sa na budúcu sobotu sobotu počasie nepokazí,ale aj tak mám strach,že sa moja svadba podarí.môj tatko už 4 týždne leží v špitáli a ani srnka netuší,či bude mať síl prísť na svadbu,aspoň na obrad.Mám z toho depku a neviem,čo mám robiť.

• krisia: je to v podstate este nieco vyse tyzdna a urcite preto, aby bol na Tvojej svadbe, pozdbiera otec vsetky sily a rychlo sa uzdravi. prajem mu skore uzdravenie a Tebe pevne nery.. Mame to za rovnako a verim, ze obe budeme v ten den statstne. A ze si ten den vychutnas aj v pritomnosti otca!

• Krisia, neboj sa. Nakoniec všetko dobre dopadne a tatko bude pri Tebe v Tvoj veľký deň stáť. Nenechá si to určite ujsť 😉 . Budem držať palce. Buď silná 🙂

• dupinka:si moc milá,ale tatko má metastázy a nevyzerá to dobre,ale zázraky sa dejú,tak treba dúfať.

• Sponzor fóra
  • ... jič iné nezostáva. len veriť...

• krisia - drzim paste, aby vsetko dobre dopadlo...

aprilovky, ja este do stredy pracujem, takze sem tam kuknem na stranku... a urcite nam to vsetkym dobre dopadne, sme predsa sikulky a nic nas nerozhadze a uzijeme si svoj den D podla nasich predstav 😃 😃 😃

• dobré ránko,
    aj ja držím palce krisia, ja tiež ešte som v práci budúci týždeň do stredy tak ja sem ešte tiež kuknem
    dupinka budem na teba myslieť a nech ti všetko dopadne tak ako si želáš, nech je to ten najkrajší deň 😉

• baby, ja sa zajtra vydavam 😬 😃 😬

• želám ti weroni všetko naj na zajtrajší krásny deň, a ako sa nám cítiš? 😉
    baby nezabudnite mať jednu foto samostatnú nech si môžeme urobiť tú koláž - všetky aprílové nevesty pokope 😃

• weroni: nech Vám krásne a nezabudbuteľné chvíle veľké dňa zotrú z pamäte všetky predsvadobné stresy, nech Vám zostanú len tie najkrajšie spomienky na okamih, keď ste si povedali svoje ÁNO, tancovali prvý mladomanželsý tanec, keď ste sa prvýkrát novým menom podpísali a usmiate tváre Vaše a vašich hostí...
    na spoločnej ceste životom nech Vás sprevádza len a len láska!!

😃

sonulienka: ďakujem

Zajtra si idem po svadobné šaty! 🙂

• ja mám ešte moje u krajčírky na zúžení dúfam, že to stihne do budúcej soboty 😃
    dnes si ich ale vezmem aj nezúžene na chvíľu od nej, aby som si už doladila doplnky nech mám pokoj 😉

• ahojte, tak uz len tyzden do svadby a mna zacalo boliet hrdlo a asi na mna nieco lezie 😞 musim sa rychlo liecit, den den je tu co nevidiet...

• shirley len sa pekne tento víkend kuríruj, nech si nám fit 😉

• ahojte aprilovky uz je to pomaly tu vsetkym vam drzim palce nech vsetko dobre dopadne a nech sme zdrave,statne a nech nam to co najdlhsie vydrzi. 😉 😃

• no, asi budem musiet...mali sme mat v nedelu predsvadobne kamerovanie, tak hadam dovtedy ten bacil vyzeniem 😠
    a ty ako? a co pripravy?

• no ešte doťahujem tie tzv. maličkosti, sestra mi našla včera pierka aké chcem takže o starosť menej, dúfam, že krajčírka mi stihne zúžiť šaty do soboty ináč ju budem musieť prehnúť cez koleno 😃
     a ty čo ako si na tom?

• weroni - drzim palce... 🙂 🙂 🙂

baby dnes myslite na mzuzku - ta uz je urcite nachystana, pekne v bielom, mozno trochu nervozna, ... tak nech im to vyde... pocasie maju pekne... 😎

• ked sme pri pocasi - neviete ako ma byt buduci vikendik?

• jankazaba: nechcem ta sklamat, ale vcera v radii hlasili, ze pekne a slneco bude do 20. 4. 2007 😞 Dufam, ze pre nas bude este o den dlhsie 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov