Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
som z Levíc, ale musím sa ti priznať, že neviem kde presne je Vinica :-N tak sa ešte pekne dnes lieč a potom budeme držať palčeky nech všetko ide ako po masle, myslím tie behačky :-D
Odpovedať
Ahoj babulky!!! Tak ja sa teda o 4 dni vydávam a ešte stále som sa nedohodla s DJ-om ]-( Trošku ma štve, lebo hovoril, že sa ozve, poslal mi SMS, že mi dnes zavolá, tak dúfam, že si nevymýšľa, lebo ak bubem musieť niekoho zháňať na poslednú chvíľku tak budem zúriť ako levica :-N Inka všetko zariadené, menovky vyrobené, pracujem na harmonograme dňa, zajtra máme generálku v kostole, nakoniec si účes aj make-up budem robiť svojpomocne so sestrou, lebo chcem len niečo jednoduché (ku kaderníčke ale idem zajtra na farbenie) a ešte musíme ísť vyzdvihnúť Frantíkov v piatok do Blavy... Na víkend však hlásia nádherné počasie, tak sa teším ako malá!
Odpovedať
bihan: tak tomu pocasiu sa aj ja veeeeeeeeeelmi tesim :-) aj ty mas tento tyzden taky zurivy?
Odpovedať
sonulienka: to neva :-) Dakujem a o tyzden aj tebe drzim palce :-)
Odpovedať
zúrivý ani nie.. mám pocit, že mám na všetko ešte koooopec času :-D
Odpovedať
jeeej, stastny to clovek :-) mne sa uz teraz hlava toci ze ako to stihnem.... najmä ked este lezim s antibiotikami... od zajtra idem na tooooooooooooooo :-D bihan, ty sa vydavas za francuza?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja len tak minutka, už mám po rozlúčke a za pár ;-)
Odpovedať
ja mám len ten pocit, že mám na všetko čas.. práve pracujem na harmonograme tohto týždňa a až tak jednoducho to na papieri nevyzerá... ale našťastie naši pomáhajú :-D hej hej.. Frantíka si beriem ;-)
Odpovedať
tak babizne ešte dotahujte čo sa dá a tomu počasiu sa teším s vami dúfam, že aj ten další týždeň bude ok ja tiež pomaly začnem pracovať na zasadacom poriadku :-D a menovkách
Odpovedať
ozaj, Sonulienka, možno si to tu už písala a ja som nepostrehla... ako šaty?
Odpovedať
ahoj bihan, sú pekné a také ako na obrázku naštastie, ale musela som si ich dať zúžiť, no vždy lepšie ako kebyže sa do nich nezmestím :-D , takže môžem byť veľmi spokojná, som rada, že som si ich objednala ;-) a dík aj za tvoju pomoc pri tom :-) ved som sa ťa naotravovala dosť :-D
Odpovedať
veď hoď foto do albumu, nech môžeme obdivovať! :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ešte som sa v nich nefotila a len tak na vešiaku to nie je ono, sú momentálne u krajčírky ale tento týždeň by ich mala spraviť tak ked pojdem doskúšať doplnky odfotím a pridám ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte, tak uz sa nam to veru velmiiiiii blizi.... pozeram ze dolezite veci su vybavene a ze nam chybaju len prkotiny...ale mam pocit ze tych prkotin je este strasne vela...ale zatial som v pohode, ziaden stres ani obavy...a z mojho draheho sala nekonecny pokoj, on to bere vsetko uplne pokojne, tak si z toho pokoja vzdy trochu nacerpam a ukludnujem sa :-D ...
Odpovedať
ahoj janka, dúfam, že tie stresy nás obídu :-D, aj my ešte prkotiny, a ja mám furt pocit že času dosť a ked sa na to prizriem tak už ani nie, tento víkend budeme mať veselý , lebo sa musíme stretnúť a dohodnúť s fotografkou, kameramanom, starejšim, pripomenuť sa dj-ovi, nieže na nás zabudne :-D ja ešte musím vymyslieť čo urobím s výzdobou, kedže môžme vyzdobovať až v sobotu a ja to chcem vydieť, ale určite potrebujem ísť povedať čo a ako, neviem ako to stihnem, ale verím že to dokážem, ja so predsa šikuľka ;-) počujte alkohol a nealko budete mať na stole, asi som sa to pýtala, ale nepamätám :-N
Odpovedať
@bihan: mohla by si mi pls napisat, ako prebieha resp. prebehla vasa generalka v kostole? chcem na to nahovorit aj nasho farara, ale neviem, ci sa da... kolko casu si na to rezervujete? inak vam vsetkym velmi drzim palce a prajme malo stresov a este menej zurivosti ;-)
Odpovedať
ahojte kocky :-D zuzka drzim palceky, v piatok budem na teba urcite mysliet, ostatnym nevestam drzim palceky v sobotu. a v pondelok vam budem zavidiet ze uz to mate za sebou :-( aj ja uz chcem mat po... zacinam stresovat :-N
Odpovedať
ale neboj marcelinka, myslím, že nemusíš stresovať ;-) ja som si včera uvedomila, aký krásny dátum má zuzka piatok 13. magický, budeme na teba myslieť a potom hned v sobotu na ostané 14. aprílové :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja drzim palceky vsetkym tohtotyzdnovym aprilovkam - nech vam to vsetko vyde podla vasich predstav a nech sa vam manzelstvo vydari :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aprilovky casto tu nepisem lebo nemam moc casu, ale dost casto citam co tu ktora napisete. Chcem Vam vsetkym tohto tyzdnovym popriat pevne nervy pri dotahovani detailov, krasny den D a hlavne stastne a laskyplne manzelstvo. Budem na Vas mysliet v piatok a sobotu a uz sa tesim na koniec mesiaca, ked sa aj ja zmenim zo slecny na pani.
Odpovedať
caute! my to mame o tyzden, a aj ked zostavaju uz len drobnosti, tych drobnosti je vela. A navyse, zacinam stracat prehlad, co mam doma v Presove, co tu v Nitre, aby som nezabudla nieco zobrat.... Bude to veeelmi zaujimave. Ale sa tesiiiiiimmmmm!!! :-D
Odpovedať
Ahojte baby, tak aj ja sa pripajam k drzaniu palcov. Nech ste potom stastne a hlavne spokojne. My si to ideme nacvicit na necisto ku kamoske na svadbu a o dva tyzdne si to vymenime. Tiez sa tesim :-D ale tiez to musim vsetko prebrat, co este chyba.
Odpovedať
dupinka a s tym byvanim si mala pravdu :-). Vcera sme mali navstev, ze sme boli radi, ked od nas odisli a konecne sme si mohli ist lahnut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem vám , že na mňa myslíte. Ja mám síce sobáš v Prievdzi, ale som z Handlovej a dnes som sa dozvedela, že aj v Handlovej je piatok 13-teho svadba. Tak nie sme sami pokušitelia ;-) majte sa pekne, už sa ozvem asi až ako pani :-D
Odpovedať
Profilova fotka
drzim palceeeeeeee :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahoj babulky, tak mám novinku! Ten pos...ý DJ sa mi neozval, takže som ostala 3 dni pred svadbou bez hudby.. Zajtra sa mám stretnúť s jedných chalanom, len sa obávam toho, že má 20 rokov!!! (ale vraj hráva na akciách už 4 roky)... všetci dobrí ostatní sú samozrejme obsadení...tak sa "teším", ako to bude nakoniec vyzerať... snáď to nebude ten najhorší a najnudnejší deň v mojom živote ;-) Eleni - dám vedieť, ideme tam dnes o šiestej.. predpokladám, že si nacvičíme príchod k obradu, slávnostný sľub, požehnenie a pôjdeme domov ;-)
Odpovedať
ahojte aprilky - ja som si len tak odskocila z majoviek :-)...Vas chodim "tajne" spehovat, ake mate pocity par dni pred dnom D :-D...Tak Vam moc zelam, aby Vam vas svadobny den vysiel podla predstav, riadne si to vychutnajte a uzite ako sa patri :-)
Odpovedať
@bihan - to mi je luto: poslala som ti do IP kontakt na nasho DJ - je z BA - no mozno ma kolegov aj z BB...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,aprílovky.Tak niektoré budú slečnami už len niekoľko dní :-) Prajem vám všetkým pevné nervy,hromadu šťastia a lásky.Užite si to a aj celý život s vysnívaným manželíkom :-D
Odpovedať
bihan: moje povzbudenie: moj DJ ma tiez 20 a je uuuuuuuuuuuuplne super - hrava na akciach a hlavne svadbach uz dlho a aj s maminou zvyknu robit take duo. A co sa tyka toho ze tri dni pred svadbou tak k tomu tolkoto: nam padol predvcerom kameraman a vcera sme zohnali jedneho za uplne dobru cenu - este lepsiu ako ten prvy a uplne volny :-) jedna finta - ked si das do vyhladavaca "svadobne video" tak pozri uplne posledne stranky kde sa uz ludom nechce preklikavat a tak aj dobri kameramani su volni pretoze sa uz k nim ludia nestihnu preklikat lebo vacsinou idu hned po tych prvych :-) Ja som nechapala - tri dni pred svadbou sme kameramana zohnali :-) Takze aj tebe sa urcite nieco podari :-) drzim palce
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?