Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
a spalnu mame na marhulovo, a obyvacku na nebovo- modro, v kombinacii s drevom a hnedymi doplnakmi je to supeeer ;-)
Odpovedať
dobre ranko :-) uz sme pri byvani :-) my mame tiez stary byt a skoro vsetky rohy su vyssie ako zvysok podlahy, takze do kuta ziadna skrinka :-p my uz byvame treti rok, ale este stale zariadujeme. som aj rada lebo ja som dost zbrkla v tomto, a takto si riadne premyslim co chcem a ked sa mi to po pol roku este stale paci tak to kupime. my mame male izby tak mame svetly nabytok, + v obyvacke skleneny stolik a vitrinka (najnovsie ulovky) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Marcellinka ;-) Takze nevyuzite kuty u vas :-| je to hruza v tych bytoch.. aj u nas pomaly ziadna rovna stena. Mne by sa teda nechcelo tolko cakat, kym si nieco kupim. U nas su v izbe take cudne rozmery, ze nepasuje nic, co je v obchodoch. :-S :-S Ked sme pri farbach, tak my mame obyvacku taku bleducko oranzovu (nieco medzi zltou a oranzovou) a kuchynu som si dala na bledomodro - vyzera to zaujimavo. Prave cakame na obyvaciu stenu a sedacky so stolikom. Od piatku spime v nasom bytiku a v strede izby mame este hromadu krabic a tasiek, ale zamakali sme si cez vikend celkom slusne.
Odpovedať
ahojte baby, tak my máme spalnu marhulovu 2 steny a pred nami stena je biela s orechovým nábytkom. obyvačku sme dali jednu stenu citronkovo žltu - tam budeme mať hnedy nábytok (teda dve skrinky) a bledohnedú rohovu sedanku, lebo klasická s kreslami sa nám tam nezmesti (uzka je 3 metre ale za to dlhá) kuchynu zatial nemame vymalovanu ta ostava biela :-) časom chceme vymenit aj dvierka ale ako sa pozname pojde to do hneda ;-)
Odpovedať
dupinka tak potom si to Ty x-) ja tiež chodím len 22, do Krškan a blízko mraziarní vystupujem. Za nami je už len pole :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dzupinka, nam sa tiez nezmestil normalny gauc a ani rohovy :-( tak sme objednali dvojkreslo a dve male polokresla - vsetko v oranzovej, je to typ, aky sa mi nikdy nepacil, no co uz, ked sa tam nic ine nezmesti ... tesim sa, ked to dorazi :-) Kuchynu sme povodne chceli menit celu, no nakoniec sme vsetko nechali povodne :-) akurat niektore skrinky ideme olepit umyvatelnou tapetou, lebo su tam vselijake odtiene. Teraz len ukladam a ukladam a umyvam a ukladam...
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ráno-vidím že všetky zriaďujeme. ja mám kuchňu - hnedo béžovo bledú. klasika drevo. so striebornými doplnkmi. náš dom sme už tak pripravovali keď sme stavali že sme vedeli kde aký nábytok kam chceme. podľa toho máme prispôsobené dlažby, zástrčky, lampy a tak. farebne to máme ladené na chodbách a schodoch tak, že začíname najtmavšou pri vchode a ten ostý odtieň vždy bledne ako sa prechádza halou, schodami a predsieňou. obývačku máme kávovej farby steny dve a dve biele. nábytok klasica čierna kožená sedačka - kt má už síce 15 rokov ale nič jej nie je takže dúfame že naše deti to ešte prežije a potom sa uvidí. najviac sa mi páči spálňa tá je tmavá jelša aj parkety. a stenu máme jednu zafarbenú na titánovo striebornú. na nej je len plazma takže to vyzerá perfektne. skôr teraz riešime problém s obrazmi. priateľ má dosť originálov takže môj sen - obrazy z Ikea a fotečky, som musela zrušiť. mi si z dovolenky nosíme len obrazy. a cez víkend som konečne dokončila album zo svadby. 3x som ho prerábala ale konečne je to tak ako sa mi páči
Odpovedať
jooj a kuchyna, my sme vyhodili povodnu, a k novej sme sa este nedostali :-D tak mame zatial (este stale)len dve skrinky, ale zaujimave ze veci pribudaju a stale to tam nejako napcham :-N a sedacku chceme rohovu. mne sa strasne paci biela x-) manzel chce pomarancovu alebo zltu :-p ale nakoniec sme sa zhodli na svetlo kremovej
Odpovedať
Profilova fotka
marcelinka - v pôvodnom dome som nechcela zariaďovať kuchyňu lebo som tam nechcela zostať dlhšie ako rok (boli sme tam 7 rokvo) a tak som mala v kuchyni len jednu skriňôčičku a dvojplatničku. a vydržala som a k tomu som denne vyvárala. bolo to super - teraz nedokážem pochopiť ako som to vydržala. a najviac ma baví pečenie - keďže som nemala trúbu tak teraz vypekám aj 2 koláče denne. Škoda že to u nás nemá kto jesť.
Odpovedať
Profilova fotka
Aspon ze ste sa zhodli, Marcelka ;-) Tak by si mi mohla prist pomoct, ked sa ti tak dari vsetko napchat do par skriniek :-) Ja netusim, kde podavam vsetko oblecenie :-( manzel ho ma tolkooo, len ziram, este dobre, ze ja tiez nemam tak vela, to by nam uz nas byt nestacil :-D Kristin, myslis album s klasickymi fotkami? My ich mame vyse 1 000, tak niekedy musim zbehnut k rodicom, pretriedit ich a rozhodnut sa, ktore dame vyvolat. Kupili sme album na 300 foto. Tento tyzden sa chystam dat vyrobit niektoru nasu fotku z prirody na pamiatku pre rodinu.
Odpovedať
Profilova fotka
Kristin, tak to ja si prave idem zvykat na dvojplatnicku. U nas doma vzdy boli vyuzite aspon 3 platne, tak neviem, ako si vystacim. Inak, vcera nam dorazil posledny svadobny dar.
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka- ja som to riešila tak že som nerozmýšľala čo vyvolať a čo nie. vyvolala som všetko a potom som to rozdelila všetkým - naši, svokrovci, sestri, krsný, bratranci, kolegovia - proste som to čo bolo som rozdala. nechala som si cca 200 fotiek a tie som zoradila do albumu. od fotografky sme dostali taký mini albumík tak ten som nechala sólo. manželíkovi sa celkom páčil aj môj. divím sa že si ho teda prezrel, ale vraj sa mu moc páči nevesta na tých fotkách :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Kristin :-D :-D aj vy ste mali taky pocet fotiek? Lebo nas fotograf fotil jednoducho stale a ja mam pocit, ze ostatni nemavaju tolko fotiek. Ale normalne si mi dala chrobaka do hlavy ... ale 1 200 vyvolat? =-) by mi dal manzel :-)
Odpovedať
no Kristin my sme tiez bez rury ale mame aspon varnu platnu, ale dufam ze nebudem cakat 7 rokov... ale zas keby to malo byt v novom dome tak rada pockam, ale v nasom pripade to znie ako sci-fi :-D a prave vcera som tak slintala nad kolacmi ale len v TV ]-( posli kusok Mirka povyhadzuj zbytocnosti a hned bude miesta dost... ja som drahemu preriedila satnik, on mal viac starych handier ako novych... ostalo nam len to co naozaj nosime
Odpovedať
nam fotografka dala na CD len tie fotky co vyvolala, takze uz budem robit len kopie pre rodicov... a dorobime este nejake vydarene zabery co nafotili hostia
Odpovedať
Profilova fotka
No toľko sme ich zase nemali - celkovo okolo 500 - 600. presne neviem lebo som si dávala vyvolať aj Paríž. ale teda verím Ti pálka to je. skoro som odpadla keď som musela zaplatiť.
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, tiez ma starych veci viac ako novych, dam mu ich ponosit do roboty a casom ubudnu... svokra mu riadne nabalila ]-( najlepsie to vyzera asi v kuchyni... veci malo a skriniek a suflikov vcelku dost
Odpovedať
neboj Mirka pribudne casom. ale najlepsie je ze vsetko sa da urobit aj bez drahych kuchynskych pomocnikov.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som síce svoj šatník riešila radikálne ale môj manžel - ľudia to je neuveriteľné. ja už potajomky vyhadzujem nejaké veci kt. ležia v skrini, ale on - neviem ako to robí ich vždý nájde v koši. nevyťahuje síce ale furt si vypočujem že to ešte mohol nosiť (5 rokov to sušil v skrini a ani nevedel že to má) :-S
Odpovedať
:-D :-D :-D moj drahy robi presne to iste a detsku izbu zatial okupuje sam so svojimi haraburdami. som zvedava kde to da ked bude male. a este mi pod postel naukladal zopar skatul , v ktorych ma urcite nesmierne dolezite veci kedze ich este ani raz odtial nevytiahol
Odpovedať
Profilova fotka
no naše detské izby vyzerajú ako ... už v dome sme namiesto 2 hosťovských urobili hobby miestnosti, + garáž a ešte si privlastnil aj 2 detské. sú zapratané vŕtačkami, pílkami, hoblovačkou, krabicami s blbosťami a pod. Už aby sme mali deti nech si to uprace !!!! :-D
Odpovedať
no ja si neviem predstavit ze by sme mali len 1-izbovy byt
Odpovedať
Profilova fotka
nebooooj zmestili by ste sa - keď sa ľúbite.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, uz s vami nestiham :-( Tak my mame 1-izbovy... videli sme aj mensie, tak tento moze byt Kristin, aj moj nosi par oblubenych veci a ostatne... len sa cudujem, kde ich doteraz mal, ked tolko sme spolu chodili a vobec som ich nevidela :-. v tomto su asi vsetci chlapi rovnaki
Odpovedať
ale ved ano, len si to neviem pradstavit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka - žijeme spolu 10 rokov a tiež som niektoré veci nevedela že ich má :-D :-D :-D :-D :-D (a možno ani on nie ;-) ) ináč neviem ako Vy ale ja (či už 1 izbový alebo 10) neviem kde sa furt berie toľko prachu???? ja som z toho zúfalá. utrem ho otočím sa a už je mrcha zase tam. už som zrušila všetky blbosti, sošky, knihžky, dekorácie, svičky len aby som ho nevidela. je to len u nás?
Odpovedať
Profilova fotka
ved ano... z 3-izboveho do 1-izboveho... tiez si zvykam, povedala som, ze kym sme sami, tak sa da a casom by som chcela ist do vacsieho, mozno sa podari, no pri tych horibilnych cenach ]-( neviem, neviem
Odpovedať
prach nas uhlavny nepriatel ]-( ]-( ]-( my nemame koberce, nemame zaclony ani zavesy, takze nema sa kde ukladat tak sada na nabytok... tiez som zrusila vacsinu somariniek, nemal by to kto utierat
Odpovedať
Profilova fotka
kdeze, Kristin, vsade je, potvora jedna ]-( aspon v tomto mam vyhodu, nebude vela utierania :-) koberce nemame, ale na tej gume vselijaku spinu vidno este viac, zaclony mame a asi aj zavesy budu. A tiez mam rada rozne postavicky a drobnosti, supnem ich do nejakej vitriny, tam je trosku menej prachu
Odpovedať
Profilova fotka
ja koberce tiež nemám, takže chumáčiky behajú po parketách a dlažbe, záclony mám zatiaľ poriedko takže čmuhy na oknách ma zabíjajú stále, nábytku je tiež len sem tam, ale ráno keď otvorím očičká tak mrknem na nočný stolík a hnusoba jedna prachatá mi pokazí celý deň. potom si stále poviem že keď prídem z práce tak ho utriem, ale buď je už neskoro alebo sa mi nechce a to zase nemienim nahradiť utieranie prachu posedením pri vínku v záhradke :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?