Vydávame sa v roku 2020

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte žienky, vydávam sa 08/08/2020 :-) Pridajte sa tie, ktoré sa v roku 2020 vydávate tiež :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme sa rozhodli pre 4.4.2020, samozrejme, nie v kostole (pôstne obdobie). Chcela som sa opýtať - môžeme ísť na matriku zajednať termín, aj keď mesto vyhadzuje termíny až v októbri?
Odpovedať
Profilova fotka
@kvietok228 my taky 30.5. :).
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte :) chceli sme 10.10.2020 kedže to je naše výročie vzťahu a ešte to padlo na sobotu :) ale nejaká babena z mesta nám vyfúkla miestnosť :D tak sme dali 19.9.2020 :)
Odpovedať
My mame svadbu 06.06.2020 :-)
Odpovedať
My máme 3.10.2020, je to zároveň výročie nášho vzťahu :) tak sa tešíme!
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som chcela 10.10 ale Moja sála cez dva roky vpred obsadená 😭😭😭. Takže @matulienocenka mame ako vy 3.10
Odpovedať
ahojte, my mame svadbu 22.02.2020, už teraz sa mi o tom sníva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Naša svadba bude 2.10.2020 v piatok ❤️ Presne v ten deň bude 9rokov čo sme spolu 💒
Odpovedať
Profilova fotka
@barbora262 deti narodené v v tomto termíne budú mať super dátum 😂
Odpovedať
Profilova fotka
@hatsepset :D no a ešte keby to bol rok 2022 :D ale som pozerala, že v roku 2021 ani nieje taký čarovný dátum ako sú na budúci rok..:)22.2 4.4 6.6 8.8 10.10 12.12 krásne dátumy:)
Odpovedať
Profilova fotka
@deniska1994 to bude svadieb, 😂
Odpovedať
Ahojte tak aj ja sa pripájam my máme svadbu 17.10.2020
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte dievcata. Ak budete mat zaujem ja predavam svoje svadobne saty. Su cisto nove ale nakolko som si nakoniec zohnala druhe ktore som dlho hladala tak dvoje su mi zbytocne. Je to znacka Ariamo Bridal Debora. Su na snurovacku takze sa daju prisposobit od velkosti 36 az po 40. V pripade zaujmu viem poskytnut aj kruh aj kratky zavoj. Saty su cisto nove este ich nemal nikto na sebe. Cena siat je 530 €. V pripade zaujmu poslem fotky kludne piste :-)
Odpovedať
My máme svadbu 06.06.2020 :)
Odpovedať
My sme si vybrali 29.8.2020 :) len sme si neskoro uvedomili, že vtedy máme SIAF :D kam radi chodíme... tak si počkáme na SIAF 2021 :D
Odpovedať
Profilova fotka
Obnovujem túto tému, tak ktoré ešte máte termín v roku 2020? Hláste sa :) čo už máte nachystané? :)
Odpovedať
19.9.2020 <3 konečne sa aj ja môžem zapojiť do nejakej témy. Máme sala, catering, fotograf, vo veľmi blízkej dobe budem riešiť Dj a starejsieho. Šaty idem skúšať tento a budúci týždeň :-) :-)
Odpovedať
My budeme mit svatbu 30.5.2020 v Presove :)
Odpovedať
my mame 18.7.2020 a uz teraz stresujem :(
Odpovedať
Ahojte.My mame svadbu v Taliansku 09.05.2020Moj nastavajuci manzel je Talian ❤
Odpovedať
@zuzanka1910 My sme sa rozhodli pre svadbu v oktobri.Viem ako sa citis. Za mesiac som zriesila 4 najdolezitejsie veci .Drzim palce
Odpovedať
Zabudla som napisat ze obrad mame v kostole. NASA Basilica 🤗
Odpovedať
@janamartish uz mame vsetko. Uz len kytica 😉
Odpovedať
my mame svadbu 22.8.2020 kusok od Prahy a uz mame vsetko podstate - miesto, matriku, saty, fotografku, kvetinovu vyzdobu, tortu, DJ a zacali sme rozdavat pozvanky. Teraz som mala chvilku klud, ale uz zase zacinam s planovanim, lebo vsetko tak nejak leti a rada mam veci vyriesene dopredu a potom uz len v pohode ocakavat den D :)
Odpovedať
Profilova fotka
T a k ako sa mi chcelo minulý rok, tak sa mi nechce tento 🙄. V podstate dôležité veci až na kaderníčku mam(mame) a náuky ešte nám treba. Inac farár kostol sála obrúčky fotograf kapela šaty oboje oblek topánky vizážistka koláče vysluzky torta alkohol väčšia časť výzdoby, náramky a sukne pre druzicky, pierka pre otcov mamy svedkov, poplatené zalohy.... Ešte pozvánky a ostatné tlačoviny oblečenie našim synom a tak už len detaily... Dufam
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ak nahodou hladate este chutne zakusky/candy bar/tortu - tak vam rada napeciem... peciem v 2 lokalitach: - Bratislava (a okolie) - Povazska Bystrica (okolie - puchov, Ilava, Dubnica, Bytca, Zilina) samozrejme vieme sa dohodnut aj na dovoze a inych speci sluzbach :), ktore vam ulahcia tento hekticky - ale inak nadherny a vynimocny den :)
Odpovedať
Profilova fotka
Svadobný fotograf a kameraman na svadbu 2020 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My mame 20.06.2020 a skoro všetko máme 😁
Odpovedať
My tiež 20.06.2020 a tiež skoro všetko máme :)
Odpovedať
Ja sa vydavam 8.8.2020 😊
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?