Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • miska my na teba vzdy len ci ty na nas?

• ale ano ale ved vies ze aka je situacia za akosi nestiham 😬 😬 😬 😬 a ci na vas myslim ???????stale 😃 😃 😃 😃

• drobcek...ahoj
    🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte, mirka ja mam k tomu topanky,original od kroja, nie cizmy 😉
    dobcek na teba staaaale, len ty sa tu neukazujes 🤔
    tani, nemozes spat? 😕

• danu, ahoj. Ja som vzdy tak skoro hore 😉

• ja teraz nejako prispavam, ale to bude tym, ze som na antibiotikach 😞 este po mne aj doktorka kricala ze kde som doteraz bola 😒

• marodujes?

• no, ked sa to tak da nazvat...inak vkuse daco dobim....vcear som cely den behala po meste....a este som do 18.30 cakala na krojarku doky mi da kroj.....ale aspon ze uz mam aj toto z krku a visi mi doma.nemozem najst zelenu stuzku na pierko, ked maju, tak siroku, ale tenku nikde 😞

• danka ja som kupovala bielu tenku stuzku jak je aqva a dnu je taky obchod z drobnostami a tam som kupila tenku bielu - mali rozne farby...

• v tom obchode nalavo, kde maju umele kvety atd...?

• danu, tak ty si teraz riadne rozlietana
    mirka...ahoj 🙂

• caute cajky pockaj hej na lavo jak kopiruju a tam tam som kupila aj kvietky na pierka pre druzbu a druzicku hlavnych 😛

• ja som rada ked padnem vecer do postele a spim 😴 este mi treba urobit aj ozdobu na auto a tie pierka, neviem naco to je dobre mat tie pierka

• ahoj tani sorry som dopisala a hned som dala odoslat a som ta zabudla odzdravit....danka danka uz to mas za tyzden kedy ides zdobit salu? ked budem volna co budem bo mam slusku licenia v ten den tak zajdem za tebou hihi aj s tanickou... 😬 zoberieme aj misku.... 😮

• fajn, vcera som tam bola, mozem ist zase....

• Sponzor fóra
  • danka ani ja neviem naco su vobec prieka dobreee..... 😴

• hned ako vojdes dnu uvidis organzu a hned vedla maju stuzky alebo sa jej spytas keby si nenasla....

• mozem zdobit cely tyzden, tak neviem ktory den si vyberiem....asi najskor piatok, ked sa aj veci do saly budu nosit a tak, aby som tam na 100x nechodila.ja mam v stredu skusku ucesu, v stvrtok nechty....

• mirka...nic sa nestalo 😉
    Na buduci tyzden sa vydava moja spoluziacka zo zakladky, sobas maju na sekcove v kostole krista krala

• jejejejej nam uz zacinaju ohlasky v kostole 😬 a tani ides do kostola v sobotu?

• mirka...preco by som mala ist?

• my uz sme mali 2

• no ako tvoja spoluziacka sa vydava ci nejdes gratulovat alebo na svadbu....

• mirka, tak asi sa pojdem pozriet ako bude vyzerat. Ona byva na exnarovej, takze do kostola to maju na skok

• no tak to veru len na skok....

• ked som pocula ako to vyhlasoval, som myslela ze ma porazi...."hodlá pojať za manželku"....to kto vymyslel take slovne spojenie?jak z roku 5 😦

• ja sa budem trepat zo sidliska III na sekcov 😉

• hodla 😃 jejejej to co je...

• danu...co za slovne spojenie. To som este v zivote nepocula 😉

• no fakt, tak vyhlasuje..jak u debiloch...a to ma 3vysoke skoly farar 😠

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém