Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • no tak vidis to kazdy sme nejaky....

• ale to slovne spojenie je fakt sila...Hodla ponat, to znie strasne cudne

• co uz, uz iba raz ma bude hodlat pojat a potom ma pojme a bude pokoj 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • to znia ako zo stredoveku 😃

• mirka, pravdu mas 😉

• ahojte, danka to zdobenie by som ti odporucala robit pre nechtami, clovek nikdy nevie co sa moze stat, nedajboze zlomis.... a s gelovymi sa horsie robi lebo nemas taký cit v prstíkoch
    mirka si na mna asi zabudla s tou ip 😉

• jejeeej danulienkaaa, mirka...uz to mate za chvilocku...ako sa cítite? 😉

• keterin, este uvidim, ale nechavam to na piatok, cez tyzden budem amt toho dost+ skolka
    tinka, ja sa mam v pohode az na hnisavu anginu 😒 dufam ze to coskoro prejde

• keterin hihi upps hned to napravim 😛 tinka hmm celkom fajn, kedy ako ale stres uz zacina 😃

• pekny vecer prajem 🙂
    uz to ma za necelych 10 dni

• ahojte, tak je to fak uz za necelych 10 dni, ale ja to nejak nepocitujem 😬 najhorsie je ze sme vsetci na antibiotikach, kazdy s niecim inym..uz aj oco...ako naschval,
    uz mame obrucky, zajtra ich budem mat doma 😵
    a este zhanam spoluziacku, chcela som ju mat na svadbe, ale nemozem sa k nej dopatrat....mam na nu 3 cisla, 1 zvoni, ale nikto nedviha a nikto o nej nevie... 😒 😐

• danka takze sa ti ju nepodarilo najst...tak to je skoda no mas este tyzden a nieco nato aby ste sa vsetci uzdravili a to zvladnete....

• moja sesterka mala pocas svadby nadchu. Chuda presmrkala cely obrad v kostole, fotenie a vsade pobehovala s vreckovkou. A to bol jun!
    Danu, kedy budes zdobit salu?

• ja od septembra zacnem brat paralen aby som nenachladla 😃 dnes som si kupila cervene nove baticky aj kabelecku na rozlucku zo slobodou ich vyuzijem 😛

• uz zhanam kade tade...ale nic... 😐
    ja uz ani nepamatam ked som bola v lete tak chora, mozno 10rokov dozadu...aspon ze nemam teploty, ako chudak tato 39.5 😮
    salu budem zdobit pravdepodobne v piatok

• Sponzor fóra
  • danu, preto sa pytam lebo rada by som ti prisla pomoct 🙂
    mirka, to budes brat ako preventivu?

• tani , kludne 😉

• danka, len mi potom budes musiet upresnit kedy. To budes mat hore v estradnej sale?

• ano tani ako preventivu 😛

• hej presne tam 🙂

• danka, preto sa pytam aby som nezabludila. My sme v tej sale mali imatrikulaciu na OA v r.2001, odvtedy som tam totiz nebola 😃

• z dvora stale hore az na samy vrch a dolava 😛

• uz budem vediet 😉

• dani...tak skore uzdravenie 😉

• caute baby

• lusy...konecne si zavitala aj sem 😉

• no saak len vdaka tvojmu prispevku
    bo som ani neznala ze taka tema jest

• ta vidis, mas si lepsie vsimat 😉

• hej hej
    ta kec nit cas

• no dost bolo saristiny

Pridaj príspevok