Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) Nechcite vidiet moju fotku na novom OP, by ste ma nespoznali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:D danka ja varim rybky mnam mnam uz sa na ne tesim ahoj tani
Odpovedať
tani, trebalo by im na policiu nejakeho profesionalneho fotografa, :-D mirka moj muzik je rybar, rybiek mame habadeeej :-p tiez mam velmi rada...ale dnes vyprazany syr a zeleninova polievka .a v skolke mam buchty na pare ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
danu...to mas pravdu. Mne sa tie digitalne fotky vobec nepacia. Preto svoj OP nikde ani neukazujem :-D
Odpovedať
ani ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sme dve. Vyzeram tam horsie ako trestanec :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kolky sa kupujú na pošte, 4,5e na OP a 6,5e na VP...a máš ich behom 2-3 dní
Odpovedať
Profilova fotka
alenka dikes...
Odpovedať
Profilova fotka
mirka cau, nechces predat svoj svadobny bedeker??
Odpovedať
Profilova fotka
keterin hih nie nie mam ho na pamiatku mam tam aj poznamocky a uz je rezervovany na pozicanie o rok na svadbu ;-) ved si ho objednaj cez net nieje drahy...
Odpovedať
cavte kočky :-) mirka už len 6 dni :-) keterin, keď si užtu, mate v škôlke knižku edukačnými hrami poznávame svet?neda sa zohnat...
Odpovedať
Profilova fotka
cavte baby :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj tani, ako sa máš?
Odpovedať
Profilova fotka
fajn a ty ako?
Odpovedať
trochen ma boli globus, ale inak fajn... ;-) akurát rozmýšľam čo zajtra robiť s deťmi
Odpovedať
Profilova fotka
mna tiez trochu pobolieva hlava. Ale to asi z toh pocasia
Odpovedať
máš pravdu... musím zajtra zavolať fotografovi, kedy mi dá fotky :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj danka, ano mame ju, ja som ju kupovala este niekedy v juni
Odpovedať
Profilova fotka
a vy tu knihu nemate??? tak to asi velmi nepostupujete podla nového statneho vzdelavacieho programu cooo??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mirka a je v nom nieco ci len bludy? ja som si ho uz chcela objednat skorv ale sa bojim ze z neho budem sklamana, ale mas pravdu 6€ som videlala aj uvidim. idem ho objednat
Odpovedať
Profilova fotka
je v tom kopec super veci fakt odporucam kupit si ju mas aj pamiatku a mas tam napisane co robit a pod....
Odpovedať
Profilova fotka
danka uch vydrzat v praci 2dni a bude fajn...
Odpovedať
no my sa ku nej nemozme dopracovat, nikde sa neda objednat , cakame dokym budev juventuse...a o tom novom vzdel. programe ani nehovorim 8-( boli ma z neho hlava...mame sice len 6 deti, ale robit vsetko musime ako v najvacsej mestskej skolke :-| mna este dnes caka rodicko, uf... mirka si si mala zobrat tyzden pred volno a tyzden po :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ved si ju pozicajte v kniznici a prekopirujjte. my sme tu knihu mali uz minuly rok a to este nikto ani len netusil ze bude treba daco take. takze si ju pazicaj a okopiruj a mas po nahanani
Odpovedať
Profilova fotka
babenky caute myslite namna?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mirka, no ja som si dnes na teba spomenula ;-) nervozita stupa? ja som tyzden pred svadbou nemohla ani jest, ale den pred svadbou som uz bola v pohode.... tak vela stastia, ziadne stresy a prijemnu zabavu vam prajem..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
micha dnes uz aj zo zachodom som sa "porozpravala" dnes sa mi vobec nechce ist nikde ale musimmmmm :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, stresy robia svoje...... ja som pred svadbou schudla cez 5 kil za tyzden... teraz nechapem, co som tak stresovala..... vlastne chapem, kazdy hučal do vsetkeho, takze ma vlastne stresovali iní..... hlavne ze to vsetko dobre dopadlo a ja som vydata zena :-D v kazdom pripade, hrozne rychlo to zbehne...... takze: no stress.... ;-)
Odpovedať
ahojte, :-) mirka myslim na teba.a micha ma pravdu, nestresuj, je to zbytocne, ja ked som bola u kozmeticky, mi hovorila ze kludnejsiu nevestu nemala :-D :-D :-D aaaa kedy zdobis salu?skocim kuk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani, kedy hodis nejake foto? inak, mne zasa kadernicka povedala, ze taku vysmiatu nevestu este nemala :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?