Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
no takze uz mam konecne salu vybavenu, aj ked musela som menit datum na toho 29.5.2010....a hostina bude v areali pohody....dnes som tam bola. Inak ta pani majitelka je velmi zlatunka, vsetko mi vysvetlila a s cenou som veeeeelmmmiii spokojna....dokonca neplatime ani za salu ani za vyzdobu....a hned som si aj jednu pozrela kedze chystali na zajtra svadbu...no fakt som bola velmi milo prekvapena....dokonca mi vysla v ustrety s tym, ze som si ziadala od nej aby mi dala k dispozicii 2 ludi len na to aby mi nalievali alkohol, a dokladali kolace.....takze... :-) :-) :-) konecne sa po tyzdni behania dnes vyspim....
Odpovedať
Profilova fotka
kde je areal pohody?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) mirka...areal pohody je v sarisskych michalanoch ak sa nemylim :-)
Odpovedať
mirka ako si spinkala??? |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ano v michalanoch......sice som mala trochu problem s vyhladanim miesta a najprv som si myslela, ze je to malicke, ale klobuk dolu, ze na takom mieste sa da urobit nieco pekne. Dokonca kameraman, ktoreho som si rezervovala mi hned aj ukazal par dvd so svadieb tam a naozaj sa mi pacia.....
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, este som sa chcela opytat ci nepoznate nejaku dobru kapelu, ale mily ma podmienku aby mali aj aparaturu na cd, lebo si chce zatrsat aj na nejake svoje oblubene pesnicky....a tiez ake mate skusenosti s atelierom fokus na hlavnej v presove
Odpovedať
Profilova fotka
buntasik ja tu kazdemu odporucam kapelu KLM ja ich mam na svadbe a oniu maju aj apartaturu, dokonca aj tu diskogulu. najdi si v googli a maju tam aj ukazky cenovo velmi pristupni a su len dvaja takze aj na jedle usetris oproti kapelam kde maju 5 clenov a z toho dvaja maju klavesy a dvaja gytari co je uplne zbytocne. hudba sa da namixovat a hlavne ide o spev
Odpovedať
Profilova fotka
buntasik...ja som sa bola vo focuse fotit na tablo a tie tetusky boli celkom mile. Ale co sa tyka svadieb tak to ti asi neporadim
Odpovedať
Profilova fotka
tanusha84 no aj moja sestra bola teraz....a tiez je spokojna...len neviem ci nepyta ta fotografka trochu vela za 8x3 fotiek pyta 1800 sk a za kazdu dalsiu 240
Odpovedať
Profilova fotka
keterin asi som hlupaDDDDD no nejde mi ich vyhladat, a skade su ?
Odpovedať
Profilova fotka
ja si uz nepamatam kolko sme platili my, ale vsetci sme boli spokojni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som bola so sestrou ked sa fotili a vsetci nadavali, ale ked videli fotto tak kazdy usmev jak do neba ;-) a ja som videla aj albumy so svadobnymi a celkom ma zaujali
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
buntasik som poslala stranku tak snad to najdes a su zo svinej tu hned za presovom osobne ich poznam mam syna spevaka v skolke kludne mu zvolaj a povedz ze mas odomna referencie
Odpovedať
Profilova fotka
okolo focusu chodim casto a vzdy si pozriem fotky co maju vystavene vo vyklade. Vyzeraju pekne. Ale mne osobne sa nepacia fotky fotene v atelieri. Radsej mam exterierove svadobne fotky. Ale zasa v PO pomaly uz ani nie je sa kde fotit. Vsetko je uz okukane
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem pekne zavolam....uz som pozerala aj ukazky z ich piesni a pacia sa mi ...dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mas tam aj forum tak si mozes precitat kludne povedz ze pani ucitelka katka ti kazala ozvat sa ;-)
Odpovedať
Mirka bola si naaaadherna nevesta ;-) :-) :-) ani som ta nestihla pochvalit :-| dufam ze vsetko dopadlo ok
Odpovedať
Profilova fotka
pekne popoludnie vam prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska dakujem krasne vsetko bolo uplne uzasne fotecky som uz videla amaterske su na facebooku...
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...ahoj. Tak vam srdecne blahozelam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem tani si zlata...
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...blahozelam a vsetko naj prajem...ako to dopadlo? Pridaaaj fotky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nakoniec si priatel vybavil kamosov , kt. nam pridu zahrat...no co uz, ale to KLM sa mi pozdavalo...no nech je aspon nieco podla neho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekny dnik vam prajem :-) mirka....bola si krasna nevesta. Ako princezna. Tie saty sa mi velmi pacia :-)
Odpovedať
cavte foto mam na FB ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
danka...ahoj. Ake foto?
Odpovedať
ty si uz videla, hihi...tie zo svadby som myslela...aby som 2x nenacitavala tie iste fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj, z tvojej svadby som uz videla. Videla som aj jednu z mirkinej svadby a bola krasna ako princezna :-)
Odpovedať
aj ja som mirkine videla :-p dnes som bola vybavovat OP, VP...som zvedava na tie "umelecke fotky" 8-( 8-( 8-( :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?