Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • Ahojte
    haloooooooo, kde ste vsetky?

🙂

• noooo.... to sa aj JA čudujem, že tu nikto nie je. 😵

• no to preto lebo sa nikto asi nevydava a tie co sa vydali sa sem uz nevracaju....hmmm ta tol som mudrost vysukala zo seba

• Sponzor fóra
  • keterin...asi budes mat pravdu 😉

• ja som tu...občas 🙂 ...ako sa mate?

• tak ja sa mam fajn a ty?

• ahojte
    inac mirka,tana,danka my sme si nemali dat spolocne rande?????? cosi sa mi zda este pred mojou svadbou sme si to slubovali 🤔

• no miska ale dajako si sa neozvala 😃 kedy to napravime?

• ahojte baby, dnes som bola v robote a zajtra idem taktiez
    drobcek...nieco sa mi mari ze sme sa dohodli ale nakoniec sme na to asi zabudli. Tak kedy to napravime?
    🙂

• cafce mrafce no mne to najviac sedi v stredu od 15h

• ja som o 15ej este v robote 😞

• tak navrhnite ze kedy a kde 😉

• momentalne som chora, takze najblizsie by som mohla v utorok
    Ostatne kedy mozte?
    🙂

• Ja som momentalne chora, beriem antibiotika. Takze najblizsie mozem az v utorok. A vy?
    🙂

• Ahojte baby Prešovčanky, 🙂 Mala niektorá z Vás svadbu v reštaurácii Opalex na Sigorde a výzdobu jej robili priamo zamestnanci reštaurácie? Dakujem

• Sponzor fóra
  • ahoj raduskas, ja som tam bola na svadbe pred troma týždňami a výzdobu im robili zamestnanci. mne osobne sa tá výzdoba vôbec nepáčila.

• ahoj alsi a nemaš náhodou nejaku fotku,kde je vidieť tu výzdobu? alebo asppoň opísať čo v tej výzdobe bolo? Ďakujem 🙂

• Ahojte kocky
    Ako sa mate?
    🙂

• boze babenky v piatok?

• Ahojte Presovcanky 🙂 nemala niektora z Vas svadbu v PKO Cierny orol? Zaujimalo by ma ci ste boli spokojne,pripadne na co si mam dat pozor...ako to bolo s vyzdobou a tak... 😉

• no ja rtam, budem mat necely mesiac pred tebou tak ti mozem dat potom vediet 😃

• nellina...ja som tam mala svadbu v septembri, odporucam... skvele prostredie, seriozne jednanie a ceny primerane... da sa dohodnut na vsetkom, len si to treba dopredu vydiskutovat 😉 My sme boli spokojni...

• Ahojte baby 🙂
    Konecne mi uz ide PC. Tyzden bez neho boli pre mna hovote muky 😃

• ahoj raduskas...ja budem mat sbadnu v Opalexe...a mam aj nejake fotky, ktore som narobila, ked som tam bola pozriet...urobili ju celkom pekne

• svadbu 😃
    alsi...ak by si mala nejake fotky z opalexu, posli mi prosim...

• ahoj tinka1003 a nemohla by si mi nejake fotky poslať nemaš ich náhodou v albume albo kontakt cez ip
    Ďakujem

• raduskas: posli mi do ip emai na tebal, fotky ti rada poslem 😉

• Ahojte🙂 Som tu nova a vidim, ze vela z Vas ma uz mnoho skusenosti s vybavovanim svadby. Mohli by ste mi prosim trosku poradit? Vybavovali ste si najprv salu alebo termin v kostole? A nemam ani velmi prehlad o salach v PO. Neviete nejake saly pre tych 60 az 80 ludi? Ked tak mi ich napiste do IP. Velmi Vam dakujem za pomoc! Pekny den🙂

• najprv si urcite vybav salu az potom chod do kostola 😉

• tinka, skus modru jedalen, saris park...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém