Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nejak tak :-D si dobra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne, maco hned prevracia oci... idem konecne docitat knihu, medzi tym som zacala citat inu, tak skacem z jednej do druhej.. a diplomovka nie a nie sa sama napisat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no teda, ja by som tiez mala docitat tu svoju, ale nahadzujem este nejaky tovar na net, lebo idu vianoce a tak sa snazim v ramci slubu byt manzelovi napomocna :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
muzik volaco predava cez net? teda ty si dobra manzelka, ja nastastie nemusim nic pomahat :-) idem citat bru noc
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano :-)
Odpovedať
Dobre ranko. Ja som dnes cela nejaka prispata. Vobec sa mi nedari prebrat.
Odpovedať
bre ranko..ja som dnes svieza ako rybicka..o 5 rano vlazna sprcha zarucene preberie kazdeho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) . Ja si idem dať na prebratie kávičku :-p . Ukazuje sa opäť pekný deň x-) . Na mňa už slniečko nakúka :-D
Odpovedať
Ja mam kavicku na stole, ale kedze ja kavu nemam velmi rada, tak sa mi ju nechce ani pit. Sisa tak skoro rano by ma do sprchy nedostal nikdo.
Odpovedať
Profilova fotka
silvi ze vlazna sprcha!! ja v tejto zime musim mat horucu.. kavicku uz dopijam.. slnko tu uz svieti jedna radost.. jani nevedel by nam robo vybavit stk.. mam na to chlapika, ale ten na nas kasle, uz tyzden to vybavuje a my jazdime bez stk (nevraviac, ze chlap, co mal auto pred tym, sa len zacudoval, ze ci to treba) :-o
Odpovedať
Ja som rano mala taku svalovicu, ze som musela ist do sprchy, nech sa mi tie svaly trosku uvolnia..a ukoncila som to vlaznou na prebratie.. ja mam uz na stole druhu kavu.. ;-) Bez: jazdit bez STK, to sa nehanbis?!? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Silviiii, nieeeee, brrrr. Ja si ráno o piatej neviem predstaviť ani teplú sprchu :-D ...ja mám problém vyjsť z teplej postele, nie to ešte do sprchy :-N . Preto sa vždy sprchujem večer :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
silvi hanbim.. co mam robit? sme to zistili az na prehliadke koli poistovni... ale ten byvaly majitel ma dojal.. nuz mafian si to moze dovolit, ale ked mna zastavia policajti, neviem, co im poviem..
Odpovedať
ahojte chce to velku davku sebazaprenia, aj vyjst rano z postele aj ist do sprchy. to uz ide asi ruka v ruke :-D ja sa v lete sprchujem viac rano, a v zime viac vecer, tak je mi to prijemnejsie. a tiez lubim horucu sprchu - ale ta vysusuje pokozku, tak sa ju snazim obmedzovat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani sak naco su kremy.. ja len horucu.. studenou vodou si sprchujem nohy v lete koli napuchnutym noham..
Odpovedať
no ved sa natierom, cervenym garnierom, ale pri horucej sprche by mi nestacilo ani dvakrat cez den sa este priebezne natriet :-| ale hovorim si, ze robim nieco nielen pre pokozku, aj pre svoju imunitu, ked trocha uberiem z teploty :-D
Odpovedať
Ja v zime vecer milujem dlhy horuci kupel s koopou peny a oleja x-) Ale ked ma caka tolko roboty ako tento tyzden, ze uz hned z rana mam fofry, tak sa nejak prebrat musim.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj ja sa kupat nemozem... ma to nebaviiiii :-) rannu sprchu mam tiez na prebratie, inak nie som schopna fungovat.. cez weekend pri dostatku spanku to neplati ;-)
Odpovedať
bez..ale ja si so sebou do vane beriem aj knihu ;-) To sa vyvalujem kym nezvraskaviem :-D
Odpovedať
Bez vie vybavit, len ten chlapik, ktory to robi si za to pyta nejake peniaze. Tusim platime 2000Sk a dame mu len papiere. Auto tam ist nemusi.
Odpovedať
Ja tiez nemusim sprchu. Nebavi ma to tam lezat. A potom mi je vzdy velmi teplo a zle. Radsej sa hodinu sprchujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
silvi aj ja som sa pokusala.. ale aj tak ma to nebavi.. jani ja by som asi chcela, aby nam aj auto pozreli.. alebo to sa objedname k robovi nech nas da na pocitac
Odpovedať
Profilova fotka
baby caute, uz som doma, rano som si tiez privstala - bola som na krv, na moje pocudovanie je stale cervena a to som si myslela, ze ju mam modru :-D :-D u nas sa tiez ukazuje krasny den, svieti slniecko a obloha je modrucka..... rannu vlaznu sprchu by som asi tiez nerozchodila, ja len taku-akurat :-D to uz skor v lete a tiez sa radsej sprchujem vecer 8-)
Odpovedať
No ako chces Bez. Kludne vas moze dat na pocitac. Ale ak chces, mozes ist s autom priamo na STk. Len potom riskujes, ze neprejdes, ak tam bude naozaj nejaka zavada. Tak sa rozhodni a daj vediet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi teda ze cervena.. :-) janka mas IP
Odpovedať
ja sa kupem iba vynimocne. naposledy som mala chut nalozit sa do vane rano po svadbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
levik: ja som na tom podobne,moj manzel by vylihoval vo vani kazdy den :-D :-D
Odpovedať
Bez pisala som mu, lebo nebere telefon. Tak ti potom dam vediet. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani dik :-)
Odpovedať
baby boli ma pupok. Nieje to divne? A to som si nausnicu vybrala takmer pred pol rokom.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?