Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Janne, to je normalne..staci zmena pocasia. 😉 Kym to nie je nejaka silna bolest.. 😒

• Neni ale od rana mi to otravuje zivot 😠 😠
    Tak teda budem to trpet.

• Ahojte kočky 🙂
    Janne - nemas to zapalene ?

Juj, ja som prave dostala od manzelika mikulassku nadielku 😵 Odchadza na par dni prec, tak teraz za mnou dobehol sa rozlucit a ze po ceste stretol mikulasa 😬 😬

• Sponzor fóra
  • ozi baby, ved musim dnes nakupit na mikulasa 😮

• zuzi - bez - inak, chystate sa este do prahy? ak ani nie, dones mi zajtra prosim tu knizku 😉

• jani jasne, musim si dat pripomienku, nech na to nezabudnem 😉

• joj isla by som do prahy, ale asi nepojdem 😞 sme tam boli pred 2 rokmi v januari, ked bolo minus 17, s muzom, a to teraz napisem naschval, lebo sa mi paci ten trocha archaicky vyraz - za slobodna 😃

• baby zajtra teda stretko plati? Ak ano tak skoda, ale moj manzelik ma pozval na Mikulassku veceru, tak sa mi bude pekne venovat ♥ 😃

• Jeeeda Mikulas. To uz dnes bude chodit? Tak musi najprv ist do obchodu...
    Ale aj tak mam dnes na plane nakupovanie.
    Ja som posluchala, tak som zvedava, co mi prinesie 🙂

• aj ja som posluchala, ale mam nas v rajone zabudlivy mikulas 😛

• Bez - aj moj Mikulas je zabudlivy, ale asi mal poznamku v mobile 😃 😬 😵

• Jeanka tak vazne skoda, ale uzi si to.

• pocujte a kto teda zajtra dojde?

• no ja vazne dojdem.

• jeana ved dojdi aspon na hodinku 😉

• Sponzor fóra
  • aj ja pridem. dokonca budem na trhoch od 16. s kamoskami z vysky. ale o 17. som pri vas ako na koni. a budem v meste elektrickou ! 😛

• levik, aspon si budes moct dat varene vinko 😃

• no ved ! 😛

• je inak celkom mozne ze by som prisla pozriet na trhy, lebo som tam este tento rok nebola,
    ale prisla by som aj s drahym, predsa by ma tam nevysadil a neposlem ho domov 😃 😃

• aha to pojdete uz spolu do mesta. no tak sa pripadne zastavte spolu 😉 a uz mas svista spat z opravy?

• ano moj zlaty swistik je uz domka a je krasny, len nepojdeme zajtra na 2 autach, tak to bude fajn 😬

• jani ked prides s muzom, tak to mozem aj ja nahovorit draheho.. baby co tak stretko s manzelmi? 🙂

• no moj by mohol prist tipujem najskor o pol osmej, osmej 😞
    ale vy pokojne dotiahnite svojich 😉

• Ani moj nepride, lebo ma hokej a konci niekedy okolo desiatej. Takze aj ja som elektrickou 😉

• jani tak ta mozeme hodit domov 🙂

• 😃 😃 😃 To by bolo fajn 😃
    Ale to znamena, ze nebudes pit?

• jani sak klasika nie? naco mi je muz bez vodicaku 😛

• Nebud zla na neho. Ved na nieco ine ti je 😵

• ale hej.. aspon natierky dobre robi 🙂
    ok, idem sumarizovat ucast

• zuzi a ty chces doniest muza lebo inak by ta niekde cakal a nahanal, ze kedy uz pojdete? 😮

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém