Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • jooj ja som si dala v nedelu cigansku v jednom stanku a nebola dobra. a mohol za to moj muz, lebo on chcel stade klobasu 😠

• hm, u mna stale vyhrava ta bravcova 😛

• no baby, este stale o jedle 😃
    aj ste nieco dostali od mikulasa? u muza je taky zvyk, ze si davaju sladkosti uz teraz vecer 😵

• Sponzor fóra
  • ahoj bez, u nas mikulas este nebol, udajne pride zajtra vecer - dal echo 😃 😃 ze to tak zvykne vzdy az 6teho vecer...hm 😛 som zvedava, ako som posluchala 😃 ako bolo na navsteve?

• na navsteve bolo super, krpata bola uzasna, vobec sa nas nebala ani nebola nervozna, maly anjelik 🙂 uz aj kamoska vyzera celkom dobre, tak snad sa skoro vyzdravie

• no tak vas to mozno trosku "napililo" k vlastnemu 😃

• na mna miki zabudol..asi som nepocuvala.. 😉

• zuzi ale nie, len sa nam vsetci smiali, aki sme vycviceni od nasej malej netere 🙂
    silvi neboj, urcite si posluchala 🙂

• Sisi: zatial ani u nas ziadny mikulas, ci zajtra na mna "nezabudne" je tiez vo hviezdach, dnes sa sice "vyhrazal", ale.... 😉 😉
    bez: no a preco nie 😃

• zuzi neviem, kedy sa my "zmozeme"..
    ja som tiez nic nedostala, asi som neposluchala.. alebo predsa len mikulas bude chodit az zajtra 😃

• Dobrá ránko a krásneho Mikuláša Vám všetkým prajem 😵 . Dúfam, že ste boli dobré a nádielka tiež bohatá 😃 . Na mňa nezabudol aj keď som čižmy neleštila 😬

• bre ranko a pripajam sa k zelaniu krasneho mikulasa..z mojho nic nebude..od rana mame tichu domacnost 😒

• Dobre ranko. Ja som mala takeho pomensieho Mikulasa, ale zato v praci sa to vylepsillo 😃

• ahojte damy.. ja so tiez asi velmi neposluchala, ziadne prekvapko ma necakalo.. ale co si clovek nezariadi nema..
    silvi coze? 😮
    janka tak super.. ale este si to vylepsime na vianocnych 🙂

• bez, snad to prekvapko este len pride.. sme sa pochytili, lebo ten moj prisiel vcera domov o polnoci a este ma zobudil..tak som mu to vycitala a on sa urazil.. 😛
    janne, co take sa udialo v praci? Mikulasske premie? 😃

• Sponzor fóra
  • Silvi, aj ja mám tichú domácnosť, za to môj manžel nie 😠 . Tak to vypadá, keď si uvedomuje, že chybu urobil on...vtiera sa 😃 . Čo chlapec chcel, to má 😛

• silvi tak to ta chapem.. maco ked chodi zo sluzobiek, tak tiez nevie prist potichu a vzdy ma zobudi..
    veru jani, alebo den mikulaskeho volna? 🙂

• No aj my sme mali vcera mensi koflikt, ale do vecera sa to urovnalo. A v praci ma cakal stedry Mikulas. Sladkostickovy.

• jaaaj jani, ja vzdy zabudnem, kde pracujes 🙂 este keby si zariadila, aby u nas predavali tu marcipanovu milku 😉

• Hmm..na tu milku som myslela, ze mu ju kupim..ale nezasluzi si.. bez tu je este rozdiel, ze s pracou skoncil o 9tej a potom na pivo..a ani kluce od brany si nevzal 😠

• no jo silvi.. 😕 na to nie je co povedat...
    nezasluzi si nic..

• a este je urazeny 😮

• inak dnes som mala zdrave ranajky: sladku zemiakovu loksu a pizzu 😃

• No Sisa ja by som v takom pripade mala tichu domacnost aspon tyzden 😠 Som zvedava, kedy sa doteperi ten moj dnes. Ide na hokej a to prvy krat v tomto roku, takze do krcmy ide naisto. Som zvedava 😦

• Silvi, u nás je rovnaký dôvod ako u Vás 😃 😠 . Jediný deň, čo nemal tréning, tak sme sa dohodli, že si urobíme "mikulášsky večer"...predtým išiel ešte kamarátovi montovať svietidlá a skončili na pive 😠 . A ja ako hlúpa som ho vyčkávala 😐 . Tiež si nič nezaslúži, akurát ešte hubovú polievku 😛 .
    Silvi, mňam 😛

• Janne, ale nie ja mam tichu domacnost ale on! Vecer mi povedal, ze rano to vyriesime..rano sme sa pohadali a ked som sa k nemu ozvala tak nereagoval.Som sa ho spytala ci so mnou nekomunikuje a ze nie! To je sila.. 😠 😠 😠
    Janne, potom daj vediet ako vy dvaja dopadnete dnes 😉

• No my sme si rano spolocne spravili na ranajky oblozeny chlebik a spolocne sme ho popapali v aute 😵
    Iwus presne tak... Hubovu polievku 😠

• Janne, aj ja budem zvedavá, tak sa ozvi 😉 .
    Založíme klub osamelých manželiek, alebo tichej domácnosti 😃 . Mohla by byť taká téma, že "tichá domácnosť"...a tam by sa všetky kočky mohli sťažovať 😃 ...no nie? 🙂

• iwus, tak zaloz.. 😃 Ale mi dnes dvihol krvny tlak na 300!!!A to sme mali ist na vianocne trhy na medovinku 😞

• no ja si dam medovinku aj bez neho. Ale som mu povedala, ze o osmej budem doma a ze cakam ho maximalne do desiatej. Ved o pol deviatej konci, tak snad by to mohol stihnut, nie? Aj s tou krcmou.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém