Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Bez - vidis, kazda chce to, co nema 😃 😃 A co ide manzelik do USA ? 🙂

• Aj ja toho mojho asi niekam vyslem. Ale ja idem buduci tyzden do Tatier, a tyzden na to na Tale. Tak si oddychnem 🙂

• Fiha Janne, do Tatier si ides "vyhodit z kopytka" alebo pracovne ? 😃 😃

• Sponzor fóra
  • no ideme z roboty, ale pracovne to dufam nebude. Taky vianocny vecierok 😉

• No teda, bola som tu ked sa táto téma rozbiehala a teraz pozerám a je to super kolko príspevkov. 😃

• No vidis, pracujeme ako sa len da 😃

• Tak to je super Janne 😉 Naši zas robia "párty" vždy v januári, kde sa zídu všetci zo všetkých pobočiek, a teraz to má byť v Tunisku, ale dvakrát sa mi tam nechce 😛

• No tak to by sa mi chcelo. Hlavne ked je tu zima 😦

• To áno, ale ja zrovna moc večierky a párty nemusím, radšej si sadnem doma s knihou 😃 😃 čo už so mnou....

• No ani ja nemam rada tie vecierky, kde su vsetci napity a ja na nich nechapavo pozeram. Ale niekedy to preba pretrpiet.

• Tak tak Janne, ak tam nepojdem, tak si vsetci povedia, ze som uplne nespolocenska....tak neviem co mam robit, ale vsak nejak bude 😬

• Marya...Tunisko? To je super 😵 . Manžel Ťa pustí? 😃
    Janne, tak si vypi aj Ty 😬 a nebudeš nechápavo pozerať, xixi 😃
    No ja som už po obede, mala som plnené kura s ryžou 😛 , teraz tu fučííím 😦
    Jachin, my sme šikovné 🙂

• jaj papanie. Chystam sa do mcdonaldu.

• mna dnes asi hodi o zem..zajtra musim posielat vyplaty..a teraz mi ich dal sef komplet na prerobenie..musim prerobit aj dochadzku a stravne listky 😠 😞 😒 😢 😛
    Baby, ja vam zavidim, my nemame ziadne firemne vecierky..ale kazdu chvilku sa dozviem aky bude 13 plat.. 😮

• Siska, ani my ich nemáme 😐 . Možno je to aj na niečo dobré, si myslím 🙂 . Môj by ich nestrovil 😃
    13. plat? To je čo? 😃

• Sponzor fóra
  • nejaka biedna cifra, ktora toho vela neovplyvni.. 😛 no ale necham sa prekvapit..snad milo 😬

• Iwi - hej, pustí, práve manžel mi hovorí, aby som išla 😬 nech si kolegovia a šéfovia nemyslia, že som úplne šiši....
    Jaj, obed...no ja sa chystám za chvíľku, tiež asi vyhrá Mc Donald 😃

• Sisula - tak držím palce, nech Ťa príjemne prekvapia 😬
    Iwi - tak to ja Ti závidím, že nemáte firemné večierky 😛 🙂

• Mary, nevymením sa? 🙂 Hlavne o Tunisko mi ide 😃
    Môj bol tiež predtým taký, hocikde by ma pustil, no teraz...ťažko to prežíva 😃
    Silvi, tak nech je tá suma taká, aby Ťa veľmi milo prekvapilo, taká poriadna mikulášska nádielka 😵 😵

• Iwi - ja som za, takze do tuniska ides namiesto mna Ty, dohodnute 😬 No, mna moj pusti, zatial to preziva v pohode 🙂 Mozno aj preto, ze on ide z casu na cas na sluzobku mimo, a ja musim nanho cakat, tak vie, ze by bolo blbe, keby mi frlal, ked ja mam ist raz za rok na tri dni prec.... 🙂

• marya ide tam na skolenie..
    ja som mala segedinsky gulas a tiez fucim ako mala lokomotiva.. este treba aj pracovat..
    my budeme mat po novom roku posedenie..

• Tak to máte vyrovnané, nikto nič nemôže vyčítať 🙂 . Ok, kedy je odlet? 😃

• Bez segedin. Uz vidno, ze byvas na madaroch.
    Ja tie neviem co je 13. plat. Ale nemozeme mat vsetko 😬

• Iwi, odlet 17.1. 😃 😃 Nezabudni sa pobaliť 😃 😬

• Janne, aj čokolády aj plat, však? 😃
    Baby, práve som pozerala recepty na tiramisu....píšu tam pomazánkové maslo, to je klasické pomazánkové, bez príchute? 🤔 Rada by som urobila dobrotu, len toto ma zaskočilo 🙂

• Ja by som dala bez príchute.... 🙂

• Mary, času a času mám ešte 😵 😃
    Ale aj tak nechápem, prečo práve pomazánkové 😬

• caute baby,mrzia ma vase hadky s manzelmi, ja s mojim vychadzam vynimocne dobre 😃 dokocna zacal domov chodit okolo 17tej 😵 heh, dnes zapotil, ze ten vianocny cas ho nuti byt v domacom prostredi 😃
    my mame vecierok na buduci piatok - teda firemnu kapustnicu a ja sa tesim, mam rada spolocnost 😉 i ked napr. v Tunisku to musi byt ine kafe 😛 😛
    mna zatial tiez ziadny Mikulas necakal, uvidime vecer,....... nuz a my sme teda trinasty plat dostali - uf a celkom dobry 😬 a pridu aj nejake mimoriadne odmeny teraz v decembri, sa tesim, uz mam plany, ako ich "investujem" 😃 - to su vyhody monopolu 😃 😃 😃

• no bez prichute, ale mozem ti z vlastnej skusenosti povedat, ze nenahradi mascarpone.

• iwi ale pomazankove maslo je predsa slane, ako to bude chutit v tom tiramisu? 😮

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém