Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Bez - vidis, kazda chce to, co nema :-D :-D A co ide manzelik do USA ? :-)
Odpovedať
Aj ja toho mojho asi niekam vyslem. Ale ja idem buduci tyzden do Tatier, a tyzden na to na Tale. Tak si oddychnem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fiha Janne, do Tatier si ides "vyhodit z kopytka" alebo pracovne ? :-D :-D
Odpovedať
no ideme z roboty, ale pracovne to dufam nebude. Taky vianocny vecierok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No teda, bola som tu ked sa táto téma rozbiehala a teraz pozerám a je to super kolko príspevkov. :-D
Odpovedať
No vidis, pracujeme ako sa len da :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je super Janne ;-) Naši zas robia "párty" vždy v januári, kde sa zídu všetci zo všetkých pobočiek, a teraz to má byť v Tunisku, ale dvakrát sa mi tam nechce :-p
Odpovedať
No tak to by sa mi chcelo. Hlavne ked je tu zima 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
To áno, ale ja zrovna moc večierky a párty nemusím, radšej si sadnem doma s knihou :-D :-D čo už so mnou....
Odpovedať
No ani ja nemam rada tie vecierky, kde su vsetci napity a ja na nich nechapavo pozeram. Ale niekedy to preba pretrpiet.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tak Janne, ak tam nepojdem, tak si vsetci povedia, ze som uplne nespolocenska....tak neviem co mam robit, ale vsak nejak bude :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Marya...Tunisko? To je super x-) . Manžel Ťa pustí? :-D Janne, tak si vypi aj Ty :-N a nebudeš nechápavo pozerať, xixi :-D No ja som už po obede, mala som plnené kura s ryžou :-p , teraz tu fučííím 8-( Jachin, my sme šikovné :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jaj papanie. Chystam sa do mcdonaldu.
Odpovedať
mna dnes asi hodi o zem..zajtra musim posielat vyplaty..a teraz mi ich dal sef komplet na prerobenie..musim prerobit aj dochadzku a stravne listky ]-( :-( :-S ;-( :-p Baby, ja vam zavidim, my nemame ziadne firemne vecierky..ale kazdu chvilku sa dozviem aky bude 13 plat.. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Siska, ani my ich nemáme :-| . Možno je to aj na niečo dobré, si myslím :-) . Môj by ich nestrovil :-D 13. plat? To je čo? :-D
Odpovedať
nejaka biedna cifra, ktora toho vela neovplyvni.. :-p no ale necham sa prekvapit..snad milo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi - hej, pustí, práve manžel mi hovorí, aby som išla :-N nech si kolegovia a šéfovia nemyslia, že som úplne šiši.... Jaj, obed...no ja sa chystám za chvíľku, tiež asi vyhrá Mc Donald :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sisula - tak držím palce, nech Ťa príjemne prekvapia :-N Iwi - tak to ja Ti závidím, že nemáte firemné večierky :-p :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mary, nevymením sa? :-) Hlavne o Tunisko mi ide :-D Môj bol tiež predtým taký, hocikde by ma pustil, no teraz...ťažko to prežíva :-D Silvi, tak nech je tá suma taká, aby Ťa veľmi milo prekvapilo, taká poriadna mikulášska nádielka x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi - ja som za, takze do tuniska ides namiesto mna Ty, dohodnute :-N No, mna moj pusti, zatial to preziva v pohode :-) Mozno aj preto, ze on ide z casu na cas na sluzobku mimo, a ja musim nanho cakat, tak vie, ze by bolo blbe, keby mi frlal, ked ja mam ist raz za rok na tri dni prec.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
marya ide tam na skolenie.. ja som mala segedinsky gulas a tiez fucim ako mala lokomotiva.. este treba aj pracovat.. my budeme mat po novom roku posedenie..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to máte vyrovnané, nikto nič nemôže vyčítať :-) . Ok, kedy je odlet? :-D
Odpovedať
Bez segedin. Uz vidno, ze byvas na madaroch. Ja tie neviem co je 13. plat. Ale nemozeme mat vsetko :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, odlet 17.1. :-D :-D Nezabudni sa pobaliť :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, aj čokolády aj plat, však? :-D Baby, práve som pozerala recepty na tiramisu....píšu tam pomazánkové maslo, to je klasické pomazánkové, bez príchute? =-) Rada by som urobila dobrotu, len toto ma zaskočilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som dala bez príchute.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mary, času a času mám ešte x-) :-D Ale aj tak nechápem, prečo práve pomazánkové :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby,mrzia ma vase hadky s manzelmi, ja s mojim vychadzam vynimocne dobre :-D dokocna zacal domov chodit okolo 17tej x-) heh, dnes zapotil, ze ten vianocny cas ho nuti byt v domacom prostredi :-D my mame vecierok na buduci piatok - teda firemnu kapustnicu a ja sa tesim, mam rada spolocnost ;-) i ked napr. v Tunisku to musi byt ine kafe :-p :-p mna zatial tiez ziadny Mikulas necakal, uvidime vecer,....... nuz a my sme teda trinasty plat dostali - uf a celkom dobry :-N a pridu aj nejake mimoriadne odmeny teraz v decembri, sa tesim, uz mam plany, ako ich "investujem" :-D - to su vyhody monopolu :-D :-D :-D
Odpovedať
no bez prichute, ale mozem ti z vlastnej skusenosti povedat, ze nenahradi mascarpone.
Odpovedať
Profilova fotka
iwi ale pomazankove maslo je predsa slane, ako to bude chutit v tom tiramisu? :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?