Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Bez to nezistis, ze je slane. A tie natierky smotanove niesu az tak slane. Ale mascarpone je original.
Odpovedať
Profilova fotka
marya.. na koľko si slamená vdova ty? my to máme s manželom tak, že na 2 týždne chodí do roboty do čiech a 2 týždne je vkuse doma.. tak tam aspoň nie je moc času na hádanie sa.. ale snažíme sa mu nájsť nejakú robotku tu u nás.. už ho to moc nebaví tam stále cestovať.. a takto by bol každý dník doma..
Odpovedať
Profilova fotka
Oriesok, ja som teraz sama len na tri dni, aspoň dúfam, že všetko stihne ako chce a nebude tam do budúceho týždňa :-| On síce veľa cestuje, ale snaží sa to robiť tak, aby bol vždy večer doma, len keď ide ďaleko, tak sa to nedá, no čo už, našťastie to nie je tak často...:-) 2 týždne je celkom dlhá doba, ale zas na druhej strane tie ďalšie dva týždne si to určite poriadne vynahradíte :-) a ste si vzácnejší x-) , všetko má svoje pre aj proti :-) držím palčeky, aby si našiel prácu bližšie a mohli ste byť viac spolu ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem.. jasné, že si to vždy za tie 2 týždne čo je doma si vynahradíme celý čas čo je preč :-) a aj si tak nelezieme na nervy :-D však prvý týždeň, keď je doma sa zvýtavame a druhý týždeň sa lúčime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Máte to dobre zariadené :-) Aspoň prežívate intenzívnejšie to, že ste spolu ;-)
Odpovedať
Baby ja mam v poslednom case strasnu tuzbu po babatku. A neviem ako sa toho zbavit. Poradte mi pls.
Odpovedať
Profilova fotka
Janne - a prečo sa chceš toho zbaviť ?
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, to vážne máte výhody? =-) :-) No super ste si to zariadili :-N Bez, to píšu vo "falošných" receptoch na tiramisu, že pomazánkové maslo, neskúšali ste to nikto? :-| Janne, neporadím Ti :-S . Ja som na tom rovnako, ale už vydržíme do nového bytu, cca 2 - 3 týždne :-D
Odpovedať
2-3 tyzdne? To naco chces vydrzat? Ja musim vydrzat aspon do maja. :-( Ale ja to nevydrzim.
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, povedali sme si, že prvú noc v novom byte sa začneme pokúšať x-) , tak preto... Neboj sa, s nami to dokážeš ;-) ...ten čas rýchlo prejde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani ked to ma prist, tak to pride.. ved kde to viazne? ;-) iwi neskusala som take domace tiramisu..
Odpovedať
jasne ja viem : popracovat na nom :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
No ja si to este necham prejst hlavou a uvidim, co poriesime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, ak si dobre spomínam, máš nejaké zdravotné problémy, však? Tak preto to viazne? :-| Silvi, určite sa topíš vo výplatách...ale ozval sa manžel? Alebo sa hrá na urazeného? =-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru silvi, ako ste na tom? moj je zasa urazeny, ze idem s babami von.. ale aby sa pridal a prijal moje pozvanie na cigansku, tak to uz sa hanbi.. jean tak dojdes? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes je niečo vo vzduchu, všetci sa durdia :-p
Odpovedať
moje zlate ja vobec neviem ako to dnes vyjde, lebo tu veceru mame az o pol 7 takze neviem do kedy budete na tych trhoch a taaaak
Odpovedať
No aj moj manzel mi volal a bol nejaky divny. A chvilu nato, ako zlozil mi pre zmenu pisal, ze co sa somnou deje, preco som taka divna. A ked som mu neodpisala do minuty, lebo som bola na WC, tak mi zasa volal, ze ci sa hnevam. Nechapem o co mu ide? Ale slubil mi aspon, ze do desiatej bude doma.
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes sú tí chlapi nejakí extra ješitní.....
Odpovedať
Profilova fotka
marya a vztahovacni, clovek nemoze nic poznamenat, lebo to ho uz nelubim a v kuse ho iba kritizujem.. pardon ze mam vlastny nazor 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Mne práve teraz volal manžel bol milý, akoby sa nič nestalo. Ale tú hubovú nádielku aj tak bude mať :-D , aby sa polepšil :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, presne...to aj ja zvyknem počúvať od manžela, že ho už neľúbim, lebo predtým som sa inak správala a taaaak :-x
Odpovedať
Asi mame rovnakych chlapov. Ze stale len brblem a nieco sa mi nepaci...
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi - nebuď naňho taká zlá, veď on sa snaží :-) No u nás som skôr ja tá ješitnejšia :-D , môj sa moc neuráža, on už keď sa nahnevá, tak poriadne a to už ozaj musí mať dôvod :-) ... a keď ja chodím ofučaná, tak príde s tým svojím pohľadom a povie "že si moja a že sa ľúbime" x-) :-N a vtedy je taký zlatý, že sa odfučím - väčšinou x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mary, ale mal by sa viac :-) ... Mňa sa všetci pýtajú, či sa vie môj manžel aj hnevať, že on je stále taký usmiaty...keď im poviem, že sa vieme nebaviť aj tri dni, väčšinou nechcú veriť. Jeho berú ako anjelika, mňa ako tú čo hádky vyvoláva ]-( . Akoby mi chýbali :-p . Ešte aj naši mu chytia stránku :-| , to je podpora :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, na dnes končím, prajem Vám pekný zvyšok mikulášskeho dňa ;-) ... Dnes mi to tu rýchlo ubehlo, aj vďaka Vám x-) ...Ď Papa
Odpovedať
Profilova fotka
iwuskaaa.. to poznám.. aj u nás chytia naši stránku manželovi.. aj keď on vyvolá hádku, vždy to potom vyzerá, ako by som ja stále donho vŕtala..
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, no podľa fotiek je Tvoj manželík ozaj smejo :-) ale podľa toho sa nedá súdiť, na verejnosti sa správajú ľudia inak ako doma za zatvorenými dverami... Na toho môjho, s jeho obrovskými modrými očami, by som tiež nikdy nebola povedala, ako sa vie čertiť....a predsa vie, a poriadne :-D :-D u nás je to tak, že ja sa ofučím a trvá mi to dlhšie, kým ma to prejde, on sa zas poriadne naštve, vybuchne, ale zachvíľu je úplne v pohode...ešte sa nám našťastie nestalo, že by sme sa nebavili, ja síce, keď som ofučaná, len tak stručne vždy odseknem, ale manžel to ticho proste neznesie a vždy sa snaží ma nejak "rozhovoriť" :-) , za čo som mu vďačná.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi ahojcek.. u nas sutazime, kto sa vie rychlejsie a viac ofucat koli malickosti...
Odpovedať
Profilova fotka
Bez - niekedy sú také obdobia asi v každom vzťahu, že sa doťahujú na každej prkotine.... Iwi - pekný zvyšok dňa aj Tebe ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?